راهنمای انتخاب رنگ پیراهن مردانه

5/5 - (1 امتیاز)
پیراهن مردانه
پیراهن مردانه

انتخاب رنگ پیراهن مردانه مناسب شما کار بسیار مهمی است . زیرا تمام ویژگی های شما را بروز می دهد. پس در انتخاب رنگ پیراهن وسواس به خرج دهید. و با توجه به نکاتی که در زیر گفته میشود خرید خود را انجام دهید.

شما نیز مثل همه ی مردهای روی کره زمین سعی می کنید. در خرید پیراهن مردانه از افراد دیگر تقلید کنید ولی نمیدانید که چگونه باید سبک خود را تغییر دهید.

در این مقاله شما را با یکی از جنبه های مهم لباس پوشیدن اشنا میکنم که همه ی افراد باید ان را بلد باشند.

انتخاب رنگ پیراهن مردانه مناسب

اصلا نگران نباشید این علم مثل ساخت موشک سخت نیست و لازم نیست ساعت ها برای یادگیری این علم زمان بگذارید. فقط کافیست که این مقاله را تا اخربا دقت مطالعه کنید.

شما با مطالعه این مقاله تقریباهمه چیز را درباره ی درک ترکیبات رنگ میدانید. و میتوانید پیراهنی مناسب با مکان های مختلف تهیه کنید.

اموزش تئوری اسامی رنگ ها

در این بخش به یک نمودار رنگی نگاهی بیندازید تا به شما کمک کنیم بفهمید کدام سایه ها به هم می خورند و کدام یک از یکدیگر تعریف می کنند. به علاوه ، درک اصول رنگهای مکمل و موارد دیگر به شما کمک می کند تا مطمئن شوید. و رنگهایی را انتخاب کنید که به شما کمک می کنند گزاره مورد نظر خود را بیان کنید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید برجسته شوید ، به دنبال رنگ های روشن باشید . برای مثال رنگ های مانند قرمز با سبز ، یا آبی با نارنجی میتواندشما را برجسته نشان دهد.

در مورد رنگ های مجلسی میتوانید سایه ای را برای زمینه پیراهن انتخاب کنید و سایه دیگری را برای جزئیات مانند راه راه و نوشته انتخاب کنید.

رنگ پوست و مو شما

همچنین ، مهم است که بدانید تئوری رنگ بسته به رنگ پوست و رنگ موی شما دارد. به عنوان مثال ، اگر رنگ پوست شما مشکی است از رنگ های روشن استفاده کنید ، اگررنگ پوست شما سفید است از رنگ های کمی تیره استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر:  چرا هنگام تولید لباس، پارچه اهمیت دارد؟

در انتخاب رنگ پیراهن مردانه به لباس خود نیز توجه کنید

قبل از انتخاب رنگ پیراهن مردانه به لباسی که میخواهید با ان بپوشید توجه کنید.به عنوان مثال جفت کردن یک پیراهن سفید با یک کت وشلوار مشکی یک ست بسیار زیبا است .

اگر میخواهید ستی سرسنگین داشته باشید بیشتر سعی کنید از لباس های تک رنگ استفاده کنید. و تلاش کنید که بیشتر اوقات از رنگ های رایج مثل: مشکی سفید ابی و… استفاده کنید.

چند نمونه ست پیراهن مردانه با لباس های مختلف

یکی از بهترین ست ها ،ست پیراهن مردانه ی سبز،شلوار مشکی و کفش سفید است . و اگر میخواهید کمی بیشتر جلوه توجه کنید میتوانید از رنگ زرد و سبز هم زمان استفاده کنید.

اگر شما علاقه مند به ایجاد کمی ظاهر نرم تر هستید میتوانید از رنگ های ابی روشن و صورتی استفاده کنید. و یا میتوانید از رنگ های ابی روشن و صورتی هم زمان استفاده کنید.

البته این رنگ ها برای فصل تابستان و زمستان مناسب است. اگر به دنبال رنگی برای پاییز و زمستان هستید از رنگ های تیره استفاده کنید.

انتخاب بهترین رنگ پیراهن مردانه

بیایید به بحث در مورد چگونگی یادگیری اینکه کدام رنگ بهترین حالت را به شما می دهد بپردازیم. اول از همه چیز شما رنگ مورد علاقه خود را کنار بذارید. زیرا ممکن است رنگی که مورد علاقه شماست مناسب شما نباشد. در مرحله بعد باید بدانید که رنگ پوست شما چیست؟

رنگ پوست

دنیای رنگ های زیرین پوست و رنگ های مربوط به آن برای تکمیل این ته رنگ ها بسیار وسیع است. در واقع آنقدر وسیع که پوشش همه آن در یک پست غیرممکن است. به هر حال من سعی نمی کنم همه اینها را توضیح دهم ، زیرا ادعا نمی کنم که متخصص رنگ پوست هستم. ولی در این مقاله فقط دو نوع اساسی از ته رنگ پوست را پوشش می دهد که می توانید فردی را با آنها طبقه بندی کنید.

یک رنگ پوست گرم. دوم رنگ پوست سرد. به همین سادگی. ته رنگ گرم بیشتر زرد ، طلایی یا هلویی طبقه بندی می شود. ته رنگ سرد بیشتر آبی ، صورتی یا قرمز خواهد بود. (شما همچنین می توانید ترکیبی از هر دو باشید ، در این صورت تقریباً می توانید هر رنگی را که دوست دارید بپوشید.) بنابراین بله ، شما در هر دو دسته قبلی یا دوم قرار می گیرید ، و در نتیجه ، یاد بگیرید کدام مربوط است مجموعه های رنگی برای شما بسیار جذاب خواهند بود. فقط به یاد داشته باشید ، من در مورد رنگ های زیر پوست صحبت می کنم ، نه رنگ واقعی پوست شما که به وضوح برای شما و سایر نقاط جهان قابل مشاهده است

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند پویگ

اموزش دانستن رنگ پوست خود برای انتخاب رنگ پیراهن مردانه

1 – رگهای بازوهای خود را بررسی کنید. اگر آنها به رنگ آبی یا بنفش نزدیکتر هستند ، احتمالاً شما “سرد” هستید. اگر رگها دارای رنگ سبز مایل به سبز هستند ، احتمالاً “گرم” هستید.

2 – یک خط نقره ای و طلایی (استفاده از آرایش یا طلا و جواهر نقره ای) روی بازوی خود قرار دهید. اگر رنگ نقره ای روی پوست شما بهتر به نظر می رسد ، احتمالاً تن شما سرد است. اگر با طلا بهتر به نظر می رسید ، احتمالاً تن شما گرم است.

3 – اگر در رنگ سفید و سیاه بهتر به نظر می رسید ، ممکن است ته رنگ های سرد داشته باشید. اگر عاج یا سفید مایل به زرد برای شما جذاب تر است ، ممکن است ته رنگ های گرم داشته باشید.

4 – اگر به راحتی در زیر نور خورشید می سوزید ، احتمالاً خونسرد هستید. اگر برنزه می کنید انگار کار هیچکس نیست ، احتمالاً گرم هستید.

5 – اگر چشمان شما آبی ، خاکستری یا سبز و موهای شما بور ، قهوه ای یا مشکی است ، ممکن است تن شما سرد باشد. اگر چشمان شما فندقی یا قهوه ای است و موهای شما سیاه ، قهوه ای ، بلوند توت فرنگی یا قرمز است ، ممکن است رنگ شما گرم باشد

رنگ پوست گرم

اگر پوستی گرم دارید پیشنهاد مابه شما در انتخاب رنگ پیراهن مردانه رنگ های خاکستری و گرم است . برای مثال رنگ هایی مانند قرمز، زرد وسبز برایتان مناسب است.

پیراهن
پیراهن

رنگ پوست سرد خنثی

اما اگر پوستی سرد رنگ دارید یشنهاد ما به شما در انتخاب رنگ پیراهن مردانه رنگ های خنک و اقیانوسی است. برای مثال رنگ هایی مانند ابی، ابی نفتی برایتان مناسب است.

از بین رنگ های خنثی هم خاکستری مایل به قهوه ای و کرم برایتان مناسب است.

در چه مواقعی از چاپ پررنگ استفاده کنیم

اکنون چند مورد از اصول انتخاب درست رنگ پیراهن مرانه را بیان کردیم ، بیایید در مورد یکی دیگر از عناصر مهم لباس پوشیدن صحبت کنیم:

اطلاعات بیشتر:  معرفی پارچه ژرژت

درک الگوها در انتخاب رنگ پیراهن مردانه

این روزها به هر کجا که نگاه کنید ، به نظر می رسد که پیراهن های مردانه به طور زیادی از الگوها و چاپها استقبال می کنند. بنابراین ، اگر می خواهید کمی جسورانه تر انتخاب رنگ پیراهن مردانه انجام دهید ، در مورد ترکیبات رنگ و انتخاب الگوهای مناسب باید مواردی رابدانید؟

یک:اول از همه ، اطمینان حاصل کنید که پیراهنی که انتخاب کرده اید به شما مانند یک رنگین کمان نمی کند. در حالی که دو و سه رنگ مختلف در یک الگو عالی هستند. شش یا هفت رنگ مختلف شما را مانند یک رنگین کمان نشان می دهد.

دو: به دنبال تصاویر شیک و کلاسیک مانند این پیراهن چاپ شده روی ماشین ، پیراهنی با طرح حیوانات و موارد مشابه دیگر باشید.

سه: پیراهن های با طرح گل نیز یک عنصر بازیگوش را برای لباس به ارمغان می آورد.برای یک پیراهن خوب میتوانید از عنصر گل های سفید استفاده کنید.

چهار:هنگامی که از پیراهن مردانه ی که از یک چاپ یا الگو استفاده می کند ، بهتر است بقیه لباس خود را ساده نگه دارید. مثلا پیراهن مردانه ی طرح را با شلوارجین ساده بپوشید.

پنج: پس از انتخاب رنگ پیراهن مردانه باید توجه داشته باشید.که اگر پیراهن شما طرح دار است حتما با اعتماد به نفس بالا پیراهن را روی شلوار بی اندازید.

شاید بپسندید

نکات مهم درخرید پیراهن مردانه

پیراهن مردانه
پیراهن مردانه


3 دیدگاه دربارهٔ «راهنمای انتخاب رنگ پیراهن مردانه»

  1. بازتاب: در دوخت کت و شلوار به چه نکاتی توجه کنیم تا هرگز پشیمان نشویم | اسپرت پوش

  2. بازتاب: نکاتی که در دوخت و خرید شلوارپارچه ای باید رعایت کنیم تا ضرر نبینیم | اسپرت پوش

  3. بازتاب: نکاتی مهمی که در خرید پیراهن مردانه باید رعایت کنیم تا ضرر نبینیم | اسپرت پوش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید