راهنمای خرید کفش بولینگ

5/5 - (4 امتیاز)
بولینگ
بولینگ

بازی بولینگ از زمان ساخت اولین سالن بولینگ در سال 1840 در Knickerbockers ، شهر نیویورک پیشرفت چندانی نکرده است. شاید فناوری و مواد استفاده شده پیشرفت کرده باشد . اما تجهیزات استاندارد مورد نیاز یک بازیکن همان ثابت است: یک جفت کفش مخصوص بولینگ و یک توپ .

تهیه یک جفت کفش بولینگ مناسب برای نیازهای شما ، تفاوت زیادی در عملکرد شما ایجاد می کند. رویکرد و انتشار شما بهبود می یابد . زیرا کفش شما مقدار مناسب اسلاید و پشتیبانی را ارائه می دهد. این کار از لغزش هایی که می توانند منجر به جراحت شوند یا فقط باعث ناراحتی شوند جلوگیری می کند. به طور کلی ، شما یک بازی بسیار دقیق تر و متعادل دریافت می کنید.

خوب ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. برای کمک به شما در پیدا کردن جفت مناسب برای نیازهای شما ، ما توصیه ها و راهنمای زیر را برای بهترین کفش های بولینگ تهیه کرده ایم. با تحقیق و آزمایش دقیق ، ما به شما نشان می دهیم که کدام جفت ها بهتر کار می کنند. اگر از نظر ارتفاع نمره خود را پیدا کنید ، یک جفت کفش جدید می تواند تفاوت را ایجاد کند. در این راهنما ، ما تفاوتی را که جفت مناسب در بازی شما ایجاد می کند به شما نشان می دهیم. وقتی صحبت از بولینگ می شود ، پس از یک توپ سفارشی ، یک جفت کفش قوی می تواند نتایج شما را افزایش دهد.

مهمترین ویژگی های بهترین کفش های بولینگ

در این مرحله ، شما باید درک قوی تری از اینکه بهترین کفش های بولینگ در حال حاضر در بازار وجود دارد ، داشته باشید. با این حال ، تعیین اینکه از چه ویژگی هایی باید استفاده شود تا تصمیم بگیرید . کدام یک از کفشها برای نیازهای شما مناسب است نیز مهم است. با استفاده از این ویژگی ها ، شما به اطلاعات مورد نیاز برای به دست آوردن بهترین کفش های بولینگ برای مجموعه نیازهای خاص خود مجهز خواهید شد.

کفش بولینگ
کفش بولینگ

تمرکز بر دوام

دوام یکی از مهمترین عواملی است که باید در خرید یک جفت کفش به ان توجه کنیم. از آنجا که این کفش ها بسیار گران قیمت اند . در خارج از سالن بولینگ نمیتوان از این کفش استفاده کرد ، البته نیازی هم به این کار نیست

در تولید بسیاری از مدل های مختلف ارزان قیمت از چرم های مصنوعی استفاده می کنند. ولی انها با سبک و انعطاف پذیر بودن ،نمی توانند از گزینه های پیشرفته تر با قیمت گران تر ،بهتر باشند .

منسوجات ماده دیگری است که می تواند در تولید کفش مورد توجه قرار گیرد. معلوم شده است که این ماده تا حدی فاقد ویژگی هایی است که کفش بولینگ باید داشته باشد .

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند ویکتوریا سکرت

کفی

کفی یکی از مهم ترین اجزایی است که باید در مورد خرید و یا فروش هر کفشی مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر این ، در این کفش ها از الویت بیشتری برخوردار است. این قسمت از کفش باعث صاف شدن پا هنگام بازی بولینگ میشود.اگر کفی کفش شما از مواد بدی ساخته شده باشد ، ممکن است هنگام بازی کفش ها به شما اسیب برسانند . در نتیجه ، ما در اسپورت پوش استفاده از EVA را برای کفی ها پیشنهاد می کنیم. قیمت آن معمولا پایین است و به راحتی می تواند با فرم پا فیت شود . حتی بعد خرید کفش شما می توان کفی کفش را به کفی که از این EVA است تعویض کنید.

زیره

در یک بازی بولینگ متوسط زیره ها معمولا از جنس لاستیک باید تشکیل شده باشد . اگر زیره کفش مناسب نباشد پاهای شما دچار اسیب می شود.اگر جنس زیره کفش مناسب باشد

کفش شما بسیار سبک تر می شود وشما می توایند چابک تر بازی کنید

شایان به ذکر است که ، حتما جنس زیر باید از لاستیک باشد تا شما احساس بهتری داشته باشد. علاوه بر این لاستیک دوام بهتری به مراتب نسبت به سایر زیره ها دارد.

اندازه کفش

سایز بندی یکی از مهمترین ویژگی های کفش است. بدین ترتیب ، اندازه کفش های بولینگ شما قطعاً باید مناسب باشد تا بتوانید نتایج مثبتی بدست اورید. بسیاری از کفش ها معمولاً از نظر اندازه متفاوت هستند .

کفش های بزرگتر ممکن است روی پاها شما مشکل ایجاد کند. و حتی ممکن است هنگام بولینگ بلغزید و به زمین بخورید. البته کفش تنگ نیز موجب درد پاها می شود. پس سعی کنید سایز کفش شما نه بزرگ باشد و نه کوجیک.

وزن کفش بولینگ

وقتی که شما به بازی بولینگ می روید . در حال دویدن هستید تا توپ خود را رها کنید. مطمعنن کفش شما باید سبک باشد تا شما درجا خسته نشود. وزن این کفش ها باید چیزی بین 100 تا 500 گرم باشد.

حتما حواست تان باشد که باید وزن کفش را بررسی کنید تا بعدا از خرید خود پشیمان نشوید. شما برای ظاهر کفش ان را نمی خرید پس سعی کنید کفش های سنگین با تزییات زیاد را نخرید.

طراحی کفش بولینگ

یکی از مهم ترین ویژگی های طراحی کفش این است که می توان آن را تقریباً با هر لباسی ست کرد . ولی با این حال شما سعی کنید از لباس های ورزشی در بازی بولینگ استفاده کنید . زیرا شما برای عروسی به بازی بو لینگ نمی روید.

البته باید بگوییم که طراحی کفش ان چنان در این حوضه مهم نیست ، اما توجه داشته باشید که نباید کاملاً از آن غافل شوید .

اطلاعات بیشتر:  در ورزش کشتی به چه نکاتی دقت کنیم تا اسیب نبینیم؟


سایر ویژگی های کفش بولینگ

ویژگی های دیگری وجود دارد که ممکن است به اندازه موارد ذکر شده در بالا در خرید مهم نباشند . ولی ما همه نکات را میگوییم تا شما در خرید خود دچار اشتباه نشوید.

یقه داخلی

این بخش می تواند گاهی اوقات یکی از مهمترین جنبه های برای راحتی در هر کفش باشد . یقه های داخلی برای جلوگیری از مالش و ساییدگی در قسمت جلوی پا فوق العاده هستند. علاوه بر این ، یقه داخلی باید بتواند خواصی را برای از بین بردن رطوبت در اختیار کاربران قرار دهد . علاوه بر این انها باعث عرق نکردن می شود.

بهبودی اضافه شده

کفش بولینگ
کفش بولینگ


ممکن است اضافه کردن پاشنه به کفش باعث شود . کفش شما در مقایسه با بسیاری از کفش های بولینگ که در لیست مااست ، کمی شیک تر و کمی خوشگل تر دیده شود. البته ، تأثیر آنها کاملاً به سبک کفشی که شما می خرید بستگی دارد.

تهویه قوی

آیاکفش خود را اصلا در بازی عویض نمی کنید؟اگر این گونه است ، تهویه مناسب برای شما بسیار اهمیت دارد. این موضوع برای شما یک ویژگی ضروی است. سطح تهویه بستگی به ترکیب مواد کفش شما دارد.

اگرچه قیمت کفش هایی که تهویه هوا را به خوبی بالاتر است ،اما این موضوع نیازی ضروری برای شما است. سعی نکنید کفشی را بخرید که ارزان باشد زیرا شما به مقدار پولی که می دهید خدمات دریافت می کنید.

اطمینان از مراقبت مناسب از کفش های بولینگ

فرقی نمی کند که کفش های بولینگ شما 500 هزار تومن باشد یا 50 میلیون تومن ، کفش یکی از مهمترین لوازم بازی بولینگ است. مراقبت مناسب از کفش های بولینگ راهی عالی برای اطمینان از ثابت ماندگاری کفش برای سالهای آینده است.اگر بلد نیستید که چگونه باید از کفش خود مراقبت کنید نکات زیر را رعایت را کنید .

یک : اگر شما هر روز بولینگ بازی می کنید ، دو جفت کفش با کیفیت تهیه کنید و یک روز در میان انها را تعویض کنید.

دو : کفش ها را در یک مکان خشک و خنک نگهداری کنید. انداختن آنها در صندوق عقب یا انباری خانه راه خوبی نگه داری از کفش نیست .

سه: هر بار که کفش می پوشید ، جوراب های جذب و تمیز بپوشید تا عرق و رطوبت را از بین ببرد.

چهار :کفش خود را خارج از بازی نپوشید. آیا شما نیاز به استفاده از حمام دارید؟ آیا نیاز دارید که سریع به ماشین خود بروید؟ ایا نیاز دارید به بوفه بروید؟کفشتان را عوض کنید.

پنج :همچنین قسمت خارجی کفش را قبل از نگهداری با پارچه میکروفیبر به خوبی پاک کنید. این نه تنها به روغن خط کمک می کند ، بلکه همچنین به آلودگی و زباله هایی که می توانند جمع شوند نیز کمک خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر:  مد هیپ هاپ چیست؟

مزایای یک جفت خوب کفش بولینگ

یک :اگرچه ممکن است محافظت از کف سالن برای شما مهم نباشد . اما این امر به مالکان سالن های بولینگ کف مناسب داشته باشند مهم است. بیشتر کفش های بولینگ که قیمت بالایی دارند . برای محافظت از کف سالن تولید شده اند . که باعث اسیب نرساندن به کف زمین می شود که این شخصیت شما را شنان می دهد.

دو : بسیاری از موثرترین گزینه های کفش بولینگ با ضمانت های مختلفی ارائه می شوند. این ضمانت ها کمک می کند تا از آسیب هایی که ممکن است در کوچه رخ دهد محافظت کنید. اما ، برخی از گزینه های ارزان قیمت ممکن است چنین چیزی را ارائه ندهند . به شما این اطمینان را می دهد که از کفش های خود محافظت کنید تا آسیب نبینید.

اشکالات احتمالی برخی کفش های بولینگ

یک : کفش های بولینگ به دلیل دوام بی نظیر بودن بدنام هستند. این عدم دوام در سطح جهانی نسبتاً رایج است و یکی از دلایلی است که توصیه می شود . کفش بولینگ در خارج از کوچه و همیشه پوشیده نشود. کفش ها حتی گاهی اوقات می توانند در میان یک قاب بشکنند. به یاد داشته باشید ، کفش های بولینگ ساخته شده اند . تا در حالی که بسیار سبک وزن هستند ، در حالی که بولینگ هستند ، بیشترین نتیجه را داشته باشند. با این حال ، آنها شمعی برای کفش های مقایسه ای در فضای باز یا کراس آموزش نخواهند داشت.

دو:جای تعجب نیست که حتی “شیک ترین” کفش های بولینگ نیز کاملاً مد نمی شوند. این چیزی است که باید در خاطر داشته باشید. به عنوان یک قانون خوب ، اگر کفش های شما باورنکردنی به نظر می رسند .کفش های بولینگ مناسب ، ساده و ساده ای نیستند. به یاد داشته باشید ، آنها ساخته شده اند تا در بازی بسیار کارآمد باشند . و نه فقط برای اینکه روی پاهای شما ظاهر شوند .

نتیجه گیری

تهیه یک جفت کفش ایده آل با توجه به نیازهای فردی شما توانایی های شما را به شکل عجیبی افزایش می دهد . علاوه بر این موضوع کفش مناسب احتمال اسیب دیدگی را نیز کاهش می دهد. در نتیجه احتمال مصدوم شدن شما به شکل شگفت انگیزی کم می شود .

ما در این مقاله تمام تلاش خود را کردیم که شما را با ویژگی های کفش مناسب بازی بولینگ اشنا کنیم. امید واریم که فهمیده باشید که کفش ها مهم ترین وسیله بازی بولین است.

از شما ممنونم که تا اینجا با ما بودید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید