راهنمای خریدکفش دریایی

Rate this post

همانطور که می دانید امروزه برای هرکاری کفشی تولیده شده مثلا کفش دریایی برای دریا و ساحل تولید شده اند. اگر به ماهیگیری یا قایق سواری یا شنا و یا کایاک علاقه مندید. باید کفش دریایی مخصوص به ان را تهیه کنید.در این مقاله می خواهم چند مورد از کفش های دریایی را معرفی کنیم . اگر با ویژگی های کفش دریایی اشنا نیستید میتوانید اول مقاله ما را در این باره بخوانید.

معرفی بهترین کفش های دریایی

کفش دریایی KEEN Newport H2 Sandal

کفش دریایی KEEN Newport H2 Sandal
کفش دریایی KEEN Newport H2 Sandal

KEEN Newport H2 Sandal یک صندل دریایی درجه یک برای پیاده روی است. این یکی از گرانترین گزینه هایی بود که ما در روند تحقیق و آزمایش خود به ان بر خوردیم . اما از نظر راحتی ، کیفیت ، دوام و محافظت از پا عملکرد فوق العاده ای داشت. این یکی از محبوب ترین مدل های KEEN است که هر سال یکی از بهترین ها است. این صندل با مشخصات فنی مورد انتظار در یک کفش کوهنوردی ، گزینه ای ایده آل برای کسانی است که می خواهند بیشترین استفاده را از پیاده روی یا پیاده روی در مسافت های طولانی داشته باشند ، هنگامی که می دانند موانعی برای عبور از آب وجود خواهد داشت. این کفش ها بسیار راحت هستند و از پارچه ای قوی برای جذب رطوبت ساخته شده اند. از این کفش می توان در ساحل ها و رودخانه های سنگی استفاده کرد.

عملکرد کفش دریاییKEEN Newport H2 Sandal

این کفش ب دلیل وجود روکش مصنوعی سریع خشک می شود. زیره لاستیکی هنگام قدم زدن در مکان های سنگی رودخانه و یا قدم زدن در مسیر مرطوب و حتی مناطق پوشیده از پوسته بسیار غالی است.ولی گزینه مناسبی برای مکان های شنی نیست.

مزایا کفش دریایی KEEN Newport H2

این کفش با داشتن زیره ضخیم تر ، مانند چسب روی مسیرهای لغزنده می چسبد.

اطلاعات بیشتر:  راهنمای خرید لباس خواب

برای افرادی که کف پای صاف دارند مناسب است.

معایب کفش دریایی KEEN Newport H2

اینها به عنوان یک صندل بسیار سنگین هستند.

ا گر با جوراب بپوشید ممکن است کمی تنگ شوند.

کفش دریایی Speedo Surf Knit Pro Water

کفش دریایی Speedo Surf Knit Pro Water
کفش دریایی Speedo Surf Knit Pro Water

کفش های آبی با کارایی بالا Speedo Surf Knit Pro برای استفاده در ساحل ، شنا در اقیانوس یا استخر انتخابی عالی است. اگر در جستجوی قوی ترین کفش های آبی هستید که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند ، بیشتر از این گزینه Speedo توجه نکنید. Speedo این کفش ها را با یک مش مشبک سبک و تنفس بالا تولید می کنند. آنها همچنین دارای کفی لاستیکی هستند که برای کشش بیشتر استفاده می شود.

عملکرد

کفش Speedo Surf Knit Pro Water از همه ی کفش هایی که در ازمایش شدند کفی لاستیکی چسبناک تری داشتند. به همین دلیل ، آنها در ماسه های سخت ، پوسته ها و اقیانوس به طرز شگفت انگیزی کارامد هستند.

تنها نکته منفی این است که اگر بخواهید با این کفش ها قدم بزنید مناسب نیستند . ولی برای شنا یک کفش ایده ال هستند.

مزایا

برخلاف برخی جایگزین ها ، این کفش ها آب را به خود جذب نمی کند.

Speedo دارای کشش بسیار چسبناک است و در سطوح مرطوب و لغزنده ایده آل است.

معایب

زیره بسیار نرم و نازکی دارند.

برای زمین های ناهموار مناسب نیست.

کفش دریایی Merrell ​​Choprock Sieve

کفش دریاییMerrell ​​Choprock Sieve
کفش دریاییMerrell ​​Choprock Sieve

همانطور که انتظار دارید این کفش دریایی برای پیاده روی ساخته شده است. این کفش طوری طراحی شده است که محکم و باداوم است. سیستم توری به طرز شگفت انگیزی خوب کار می کند . علاوه بر این کفش های Merrell ​​Choprock Sieve بسیار زیبا هستند.

عملکرد

این کفش ها در مناطق پیاده روی عملکرد فوق العاده ای داشتند. کفی های Vibram در این گزینه از Merrell عالی کار می کرد و ما هیچ یک از سطوح صاف و تیز موجود در این کفش ها را احساس نکردیم. این کفش ها برای مکان های ماسه ای عملکرد خوبی ندارد.

اطلاعات بیشتر:  با دانستن فرم بدن خود جذاب تر شوید

مزایا

این کفش ها برای هر نوع پیاده روی بسیار راحت بودند.

ما فکر می کردیم که به دلیل حجم زیاد دیر خشک شوند ، اما از خشک شدن سریع آنها شگفت زده شدیم.

آج های روی کف این کفش ،در هر سطحی چسبندگی فوق العاده ای را، فراهم می کنند.

معایب

اگر زیاد استفاده کنید ، کف پا به سرعت ساییده می شود. که با این سایش ، گریبان گیری از دست می رود.

هنگام پیاده روی ، دهانه های کفش تمایل به ورود خاک و سنگ های کوچک دارد. این بسته به زمینی که در آن هستید می تواند آزاردهنده باشد.

کفش Nike Canyon and Owaysis

کفش Nike Canyon and Owaysis
کفش Nike Canyon and Owaysis


این صندل های دریایی نایک به دلیل داشتن کفی بسیار محکم بسیار با دوام هستند. به طور جدی ،به راحتی میتوانم بگویم محکم ترین کفی را در کفش های دریایی دارند. این امر باعث کاهش درد پا می شود.

اگر پاهای صاف دارید این گزینه برای شما ایده ال است . زیرا بهرین پشتیبانی را به پا ارمغان می اورد. این کفش ها درج های ارتوپیک یا هر چیز دیگری را در خود جای نمی دهند. ولی اگر فقط به یک کفی راحت ، روکش دار و حمایتی نیاز دارید ، اینها عالی هستند.

عملکرد

آزمایشات این صندل ها در مناطق پیاده روی و رودخانه بهتر از آنچه ما انتظار داشتیم عمل کردند . برند نایک آنها را به عنوان صندل ورزشی به بازار عرضه می کند و نشان می دهد که آنها برای پیاده روی و دیگر استفاده های جدی ساخته شده اند. ما چندان مطمئن نیستیم که آنها برای پیاده روی به اندازه گزینه های قوی تر مانند KEEN و Merrell مناسب تر باشند .

زیره ضخیم این کش ها راه زیادی را برای جذب زمین های ناهموار زیر پا طی می کند و زیره آن کشش خوبی دارد. با این وجود ، ما فکر می کنیم این موارد برای استفاده های سبک تر بسیار مناسب تر است. آنها یک صندل تابستانی عالی برای قدم زدن در مناطقی هستند که ممکن است کمی خیس است هستند.

اطلاعات بیشتر:  5 نکته ای که هنگام خرید لباس بدنسازی باید در نظر داشته باشید

کفش Salomon Crossamphibian Swift 2

کفش Salomon Crossamphibian Swift 2
کفش Salomon Crossamphibian Swift 2

کفش های دریایی Salomon Crossamphibian Swift 2 بسیار نرم و زیبا هستند.د. این کفش ها برای کسانی که کفش ورزشی واقعی می خواهند که در آب گیر نمی کند ایده آل است ، و ما آنها را برای ماهیگیری ، قایق سواری یا هر نوع دویدن یا فعالیت ورزشی توصیه می کنیم . این کفش همچنین گزینه های خوبی برای کارهای بیرون از خانه مانند چمن زنی یا کشیدن علف های هرز هستند ، زیرا آنها بسیار تهویه می شوند و پاهای شما را خنک تر از یک کفش سنتی بسته می کنند. این کفش ها برای تابستان عالی هستند. این کفش ها عملکرد بسیار خوبی برای پیاده روی و ماهیگیری دارند.

مزایا

در قبال ویژگی های فراوان قیمت مناسب تری دارد.

کفشی سرعتی است.

این مدل کفش ها تنفس عالی دارند.

این کفش ها دارای یک پاشنه کشسان و انعطاف پذیر هستند که مناسب هر پایی است.

کفش های سالومون بسیار سبک وراحت هستند .

معایب


این کفش ها روی سطوح مرطوب تر و صاف تر می لغزند.

این کفش بیشتر شبیه کفش کوه نوردی هستند تا کفش دریایی.

کفش Salomon Crossamphibian Swift 2
کفش Salomon Crossamphibian Swift 2

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید