راهنمای خرید کفش مناسب ماهگیری

Rate this post

اگر از علاقه مندان به تفریحات ماهیگیری هستید باید یک جفت کفش مناسب ماهگیری تهیه کنید.امروزه کفش های ماهیگری بر اساس راحتی ، ایمنی و عملکرد بسیار بالا تولید می کنند.

کفش های ماهیگیری مدرن دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها هستند. این کفش ها از کشش زیر پا گرفته تا تخلیه آب ، تا بالشتک و حفاظت حرارتی پیشرفته و حتی پشتیبانی و تناسب مناسب قوس را ارائه می دهند. در ادامه این مقاله شما را با نکات هایی که درخرید کفش های ماهیگیری رعایت کنیم د اشنا می کنیم.

ماهیگیری
ماهیگیری

نکاتی که باید در کفش آبی رعایت کنید

هنگام خرید کفش مناسب ماهگیری ، موارد زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. برخی از مهمترین ویژگی ها اندازه ، کفی ، زیره ، ترکیب مواد ، سطح راحتی ، دوام کفش و تنفس است. بیایید هر یک از این ویژگی ها را بررسی کنیم . علاوه بر ویژگی های زیر ، دغدغه ای که اغلب مطرح می شود مربوط به مینیمالیستی بودن کفش های ماهیگیری است. تعداد کمی از آنها از نظر پشتیبانی از قوس یا بالشتک ارائه می دهند.

دکتر امیلی اسپلیچال در گفتگویی گفت:اکثر کفش های ماهیگیری که در حال حاضر مد هستند ، دارای طراحی مینیمال و بدون ساختار هستند. این لزوماً چیز بدی نیست زیرا ما همیشه نیازی به داشتن بالشتک و پشت قوس نداریم .

سایز کفش مناسب ماهگیری

وقتی حرف کفش مناسب ماهگیری می آید ، داشتن تناسب اندام ضروری است.اگر در انتخاب سایز کفش خود دقت نکنید بعدا پشیمان می شوید. حتما قبل خرید کفش با فردی که ان کفش را خریده مشورت کنید. سایزکفش های پهن را با wوdنشان داده و کفش های باریک را با nنشان می دهند.

کفی کفش مناسب ماهگیری

کفی های این کفش ها ضد آب نیستند. در عوض ، باید بتوانند اب های درون کفش را خارج کنند. کفی کفش هایی برای ورزشهای آبی اغلب انعطاف پذیر نیست. آنها همچنین دارای بالشتک و تنفس هستند و سریع خشک می شوند و به راحتی تخلیه می شوند. برخی از کفش های آبی دارای کفی ثابت هستند. این کفش ها می توانند زمان خشک شدن را کند کنند ، اما به طور کلی محکم تر هستند و از پاهای شما حمایت بیشتری می کنند.

اطلاعات بیشتر:  اهمیت رنگ ها و رنگ صورتی در صنعت مد

سطح ارامش

کفش هایی که پاهای شما را در شرایط های مختلف راحت نگه می دارند در اولویت هستند. وقتی در آب هستید ، کفش مناسب ماهگیری خود را تغییر نمی دهید. آنها همچنین باید بیرون از آب کار کنند. به همین دلیل ، قبل از موعد روی بالشتک ، طراحی و مواد تحقیق کنید تا از خرید کفش آبی بعدی خود بیشترین بهره را ببرید. بسیاری از ویژگی ها وجود دارد که باعث ایجاد کفش راحت آبی می شود. از زیره های لاستیکی ضخیم تر تا پرده گلو و پاشنه ، از زبانه هایی که به راحتی آنها را روشن و خاموش می کنید تا مش پر شده در داخل کفی. همه اینها با هم کار می کنند تا راحتی پاهای شما را در آب تضمین کنند .

زیره کفش مناسب ماهگیری

کفش مناسب ماهیگیری
کفش مناسب ماهیگیری

شاید می خواهید کفش مناسب ماهگیری شما مانند جوراب باشد. با این حال ، شاید در همان زمان شما می خواهید یک کف محکم و ضخیم داشته باشد. تا کفش های شما از پاهای شما در برابر زمین های تیز یا صخره ای محافظت کند. در چنین شرایطی ، کف های ضخیم تر با زهکشی آب و چنگک های محکم یک انتخاب عالی برای پیاده روی است. اگر بیشتر وقت خود را در آب هستید یا در قایق یا کایاک نشسته اید ، می توانید با زیره های سبک تر ، تنفس پذیرتر ، نازک تر و انعطاف پذیرتر کنار بیایید.

جنس کفش مناسب ماهگیری

اکثر برندها و تولیدکنندگان در تولید کفش های دریایی خود از نوعی مش مصنوعی استفاده می کنند. همه کفش هایی که آزمایش کردیم دارای تنوع مش مصنوعی و همچنین زیره لاستیکی بودند. ترکیب مواد معمولاً بستگی به فعالیتی که شما انجام می دهید دارد . کفش های توری آب اجازه می دهند آب به راحتی تخلیه شود ، سریع خشک شود و امکان تهویه در اطراف پای شما را فراهم می کند. این باعث می شود که کفش ها برای ماهیگیری در دریا نیز مناسب تر باشد.

اطلاعات بیشتر:  چگونه از کفش های اوجینال خود مراقبت کنید:

دوام کفش

در حالی که ما به اهمیت کفش های ماهیگیری سبک اشاره کردیم ، شما همچنین می خواهید چیزی به اندازه کافی سخت داشته باشید که بتواند زمین های مختلف را بدون تجزیه شدن در مدت زمان کوتاهی اداره کند. کفش های آبی با زیره های ضخیم بیشتر عمر می کنند ، با این حال شما باید دوام و فعالیت مورد نظر خود را متعادل کنید. اگر در اقیانوس شنا می کنید ، کفی های بادوام و در عین حال حجیم برای شما خوب عمل نمی کند. ولی برای ماهیگیری گزینه مناسبی است.

تنفس پذیری

اغلب اوقات ، شرکت ها کفش های آبی را از نوعی مش تولید می کنند که برای تنفس ساخته شده است. اینها به خنک نگه داشتن پاهای شما کمک می کند و به کفش کمک می کند تا به سرعت از آب خارج شود. تهویه قوی ، چه از طریق مش مشبک ، و چه از طریق سوراخ های زهکشی در قسمت زیرین و قسمت فوقانی ، جریان قوی آب را به داخل و خارج از کفش هنگام غوطه وری ارائه می دهد. این ترکیب همچنین پس از خروج از آب ، زهکشی قوی تری را ایجاد می کند.

کفش های مناسب ماهیگیری

اگر قصد دارید در خط ساحلی یا در قایق ماهیگیری کنید. کفش های آبی شما نیازی به قطعات سخت افزاری از تکنولوژی ندارند. در عوض ، تمرکز بر راحتی و خنک نگه داشتن پاها بسیار مهم است. آیا هنگام ماهیگیری ایستاده اید؟ اگر چنین است ، پس شما چیزی را می خواهید با بالشتک و کشش بالا باشد.

افرادی که در ساحل باید از کفش های با کیفیت بالاتر از زیره های لاستیکی محکم تری استفاده کنند . که در برابر حرکات شما بهتر ایستادگی می کنند.

برخی از کفش های آبی که آزمایش کردیم فاقد چسبندگی لازم برای ماهیگیری یا حفظ ثبات هنگام قایق سواری است. برعکس ، اگر در رودخانه های صخره ای حرکت می کنید و آنقدر گرم است که نمی خواهید با چوب گردان برخورد کنید ، کفش های آبی به خوبی کار می کنند. برای خرید کفش میتوانید به سایت ما سر بزنید.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند زارا و بیان تاریخچه برند بزرگ زارا zara

ما در مقاله ای دیگر پنچ تا از بهترین کفش های ماهیگری را معرفی کرده ایم پیشنهاد می کنم ان مقاله ما را نیز بخوانید.


دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید