معرفی معروف ترین انواع کفش فوتسال در سال 2020

Rate this post

همانطور که همه ما می دانیم امروزه همه چیز در طرح های مختلف تولید میشونددر این مقال قصد داریم انواع کفش فوتسال را به شمامعرفی کنیم.

هدف این مقاله این است که شما بتوانید با دستی باز خرید کنید. به خاطر همین ویژگی ها و مزایای کفش های مختلف را در این مقاله برای شما بیان می کنم.

انواع کفش فوتسال
انواع کفش فوتسال

انواع کفش فوتسال

در ادامه این مقاله همانطور که گفته ام قصد دارم شما را با 10 مدل از بهترین و گران ترین کفش های فوتسال اشنا کنم.

کفش پوما

شرکت پوما در سال های اخیر در صنعت تولید کفش بسیار معروف شده است . علاوه بر این از دوسال پیش کفش ورزشی پوما در صنعت تولید کفش فوتسال بسیار معروف شده است یکی از کفش های فوتبال با دوام و زیبای این برند، از سری فیوچر هست.

این نوع کفش یکی از بهترین کفش های فوتسال هستند.بدنه ای نازک و کش بافت دارند رویه این کفش دارای طوری است و به همین دلیل جریان هوا خوب رد و بدل می کند.

این کفش به خاطر برند بودن قیمت کمی تندی دارد و تمام قشرهای جامعه نمی توانند از ان استفاده کنند.

کفش پوما

کفش آدیداس نمزیز 

کفش های نمزیز از ان نوع کفش های فانتزی با طراحی بسیار زیبا هستند . که بصورت بانداژی از پا محافظت میکنند.

در ساخت بدنه این کفش کش به کار رفته است . این مدل کفش ها محافظ خوبی برای مچ پای شما هستند. زیره و بافت دیگر این کفش نیز مورد قبول است.این کفش ها نیز قیمت تندی دارند.

یکی دیگر از انواع کفش فوتسال کفش آدیداس کوپا

کفش کوپا نیز یکی از برند های شرکت آدیداس هستند.

این نوع کفش بعد از تولید مجدد پیشرفت های زیادی به دست اوردن . کفش کوپا هم مدرن وزیبا هستند و هم جنس خوبی دارد به خاطر فوتبالیست های زیادی به خود جذب کرده است.

اطلاعات بیشتر:  راهنمای خرید و پوشیدن شلوارک مردانه

کفش کوپا بدن بسیار نرمی از جنس مصنوعی دارد. علاوه براین بسیار با کیفیت است.جنس این کفش به گونه ای است که با پای شما فیت می شود ولی این کفش نیز کمی گران است.

یکی دیگر از انواع کفش فوتسال ادیداس

امروزه کفش فوتبال آدیداس ایکس بسیار سبک و بادوام طراحی می شوند این کفش بسیار زیبا هستند. ورزشکاران سرعتیو دریبل زن از این کفش استفاده می کنند.

زیره با چسبندگی بالا دارند و این مدل کفش ها سری با پایتان فیت میشود. معمولا این کفش ها نیز گران هستند.

کفش نایک فانتوم

این کفش یکی دیگر از انواع کفش فوتسال هستند. این کفشبعد از عرضه مشتریان زیادی پیدا کرد . می توانم بگویم که یکی ازبهترین طراحی های سال 2019 بود.

طراحی این کفش به گونه ای است که بند ان را میتوان پنهان کرد.فوم جذب شوک و زیره مناسب برای کارهای سرعتی ویژگی های دیگر این محصول است.

کفش نایک
کفش نایک

کفش نیوبالانس

برند نیو بالانس نیز یکی از بهترینا در این حوضه است.معمولا از جنس چرم تولید می شود، جنسی سبک و در عین حال تنفس پذیر ، مناسب برای بازی در محیط داخلی. دوام و مقاومت در برابر سایش کفش را ارائه می ده. البته قیمت بالا یی دارد.

کفش لوتو

کفش لوتو علی رغم پیشینه بسیار پرباری دارد ، در زمینه های فوتسال مانند سایر شرکت ها فعالیت پر رنگی نداشته ولی با این وجود هر نوع کفشی عرضه کرده دارای دوام و کارایی بسیار بالایی بوده است .

استفاده از چرم طبیعی در بدنه جلوی کفش باعث تقویت وحمایت پا می شود ، زیره با دوام و با چسبندگی بالا مجهز به فناوری PUNTOFLEX جهت انعطاف و خمش عالی دارند.

کفش ادیداس

برند آدیداس در سال 2020 کفش های فوتسالی با ظاهر کلاسیک منتها با قابلیت های مدرن را بصورت چراغ خاموش عرضه نمود.

بدنه ی از چرم با روکشی مخملی دارند ، جنس کفش کاملا از توری ساخته شده تا سبکی را برای شما به ارمغان بیارد. و جریان تهویه هوا را به خوبی انجام دهد.

اطلاعات بیشتر:  معانی رنگ ها و هنر استفاده از نمادهای رنگی

کفش تاپ میزانو

در تولید کفش تاپ میزانو از چرم مصنوعی استفاده شده است که نهایت انعطاف پذیری و سبکی را ارمغان اورده است. زیره این کفش بسیار با دوام وسبک است.

قیمت این محصول نیز کمی گران است.

یکی دیگر از انواع کفش فوتسال پوما

شرکت پوما برای فوتسالیست ها علاوه برمدل فیوچر مدلی تاپ و متفاوت را نیزبا عنوان 365 ROMA 1 SALA تولید کرده است.بدنه این نوع کفش ها از پارچه و کشبافت است .

بدنه این کفش بسیار محکم و با دوام است در این این حال بسیار نرم سبک است. کفش های برند پوما به خاطر جنس خوب و برند بودن کلا قیمت بالایی دارند.

نتیجه گیری

در بالا شما را با ده مدل از انواع کفش فوتسال اشنا کردم . همه ی کفش هایی که در بالا معرفی شد از جمله کفش های کفش پوما  ، و… انواع کفش فوتسال با ویژگی های نزدیک به هم هستند.

تمام کفش هایی که در بالا معرفی شد قیمت بالایی دارند.اگر قیمت کفش برایتان مهم نیست و یا فولسالیست حرفه ای هستید از این مدل کفش ها استفاده کنید. زیرا این کفش ها به شما کمک می کند که تمام توانایی های خود را نشان دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید