معرفی انواع مختلف کفش مخصوص بولینگ

4.9/5 - (10 امتیاز)

یکی از مهمترین موارد برای بهبود بازی بولینگ این است که شما از یک جفت کفش مخصوص بولینگ برای بازی موثر برخوردار باشید .

تهیه یک جفت کفش بولینگ و یا یک کفش تکواندو برای نیازهای شما تفاوت زیادی در عملکرد شما ایجاد می کند. روی کرد و آزادی شما بهتر خواهد شد . زیرا کفش های شما میزان مناسبی از اسلاید و پشتیبانی را فراهم می کنند. این مانع از تلو تلو خوردن می شود که می تواند منجر به آسیب خجالت آور شود. به طور کلی ، شما یک بازی بسیار دقیق تر و متعادل دریافت می کنید.

ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم تا یک کفش مناسب برای بازی بولینگ انتخاب کنید. در ادامه این مقاله به شما انواع کفش مخصوص بولینگ را معرفی می کنیم.

چرا کفش بولینگ بخریم

بولینگ یک ورزش سرگرم کننده است که تمام خانواده می توانند از آن لذت ببرند. هیچ چیز مانند رفتن به سالن بولینگ محلی خود برای شب وجود ندارد. بسیاری از مردم عاشق تماشای پراکندگی پین ها پس از یک پرتاب خوب هستند. دیگران بعد از هر توپ ناودانی آهی از سر ناامیدی می کشند! چیزهای سرگرم کننده زیادی در رابطه با بولینگ رفتن وجود دارد. بسیاری از بچه ها عاشق انتخاب توپ عالی هستند. دیگران از تمرین مهارت های اضافه خود با حفظ امتیاز لذت می برند. مردم حتی دانش خود را از هندسه و فیزیک ترکیب می کنند تا توپ را درست پرتاب کنند.

اما ما چیز فوق العاده سرگرم کننده دیگری را فراموش می کنیم، اینطور نیست؟ اگر تا به حال به یک سالن بولینگ رفته اید، می دانید که در مورد چه چیزی صحبت می کنیم: کفش بولینگ! سالن‌های بولینگ به شما اجازه نمی‌دهند که فقط کفش‌های قدیمی را در مسیرهای فوق‌العاده‌شان بپوشید. سالن های بولینگ به محض ورود به در، کفش های بولینگ خود را برای اجاره ارائه می دهند. قبل از اینکه کاسه بشویید، اندازه کفشتان از شما خواسته می شود. سپس، یک جفت کفش بولینگ برای شما صادر می شود تا در طول بازی های خود از آن استفاده کنید.

کفش های بولینگ که معمولا از ترکیب چرم و لاستیک ساخته می شوند، دارای کفی لغزنده هستند.سطح لغزنده کفش های بولینگ هدف مهمی را ایفا می کند. این به شما امکان می دهد به راحتی در امتداد کف چوبی صیقلی خطوط بولینگ بلغزانید. همانطور که به خط نزدیک می شوید تا توپ را به سمت پین ها رها کنید، مهم است که بتوانید بسیار نرم حرکت کنید. این باعث می شود پرتاب شما تا حد امکان کنترل شود.

انواع کفش مخصوص بولینگ

قبل از اینکه راز تحقیق و دقت خود را فاش کنیم . متوجه شدیم لیستی از کفش هایی که از “بهترین بهترین ها” هستند را به شما ارائه می دهیم.

امید ما این است که این باعث می شود شما شناخت نسبی داشته باشید و ویژگی های کفش ها را برای نیازهای خود مقایسه کنید. در پایان ، هدف ما این است که به شما کمک کنیم کفشی را که برای شما مناسب است کشف کنید.

معرفی انواع کفش مخصوص بولینگ

اول :Dexter SST 8

دوم :Dexter T.H.E. 9

سوم : 3G Tour Ultra

چهارم:Strikeforce Ignite

پنچم : Strikeforce

ششم : Dexter Jenna 2

هفت:Brunswick Frenzy

هشتم : Pyramid HPX

نهم :

بررسی دقیق انواع کفش مخصوص بولینگ

کفش مخصوص بولینگ

کفش مخصوص بولینگ
کفش مخصوص بولینگ

Dexter SST 8 یکی از با کیفیت ترین کفش های بولرهای حرفه ای و نیمه حرفه ای است. از چرم ممتاز و کامل دانه تشکیل شده ودوام بسیار ایده آلی دارد. علاوه بر این ، این کفش ها قابلیت تنفس و تهویه عالی را برای شما فراهم می کنند. به شما این امکان را می دهد که بدون اینکه نگران لیز خوردن با پاهای عرق شده باشید ، راحت بازی کنید.

زیره Dexter SST 8 به طور خاص برای تعویض در صورت لزوم ساخته شده است. با این حال ، زیره های لاستیکی معمولی آنها برای دوام گسترده و سرسره قوی مناسب هستند.

داخل کفش یکی از قوی ترین ویژگی های آن است. Dexter SST 8 دارای یقه بالشتکی است که حتی برای طولانی ترین جلسه بولینگ نیز راحتی را فراهم می کند. با این حال ، راحتی در یقه متوقف نمی شود. قسمت داخلی آن نیز با بالشتک زیاد طراحی شده است که در واقع احساس خوبی در پای شما ایجاد می کند.

Dexter از میانه های EVA برای کمک به قالب سازی به شکل پا استفاده می کند. این باعث کاهش زمان شکست در برخی از کفش های بولینگ می شود. صادقانه بگویم ، تنها نکته منفی که با این کفش ها پس از تحقیق یافتیم ، گران بودن آن است. اما ، آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید!

جوانب مثبت کفش Dexter SST 8

یک میان پایه EVA که به دوام ، ثبات و راحتی می بخشد.

Dexter SST 8 بهترین تهویه را از هر یک از کفش های موجود در لیست ما فراهم می کند.

معایب کفش Dexter SST 8

یکی از گرانترین کفش های موجود در لیست بهترین کفش های بولینگ.

کفش Dexter T.H.E. 9

کفش مخصوص بولینگ Dexter T.H.E. 9
کفش مخصوص بولینگ Dexter T.H.E. 9

آیا به دنبال یک کفش برتر بولینگ هستید؟ کفشی که با سطح مهارت شما که رو به بهبود است سازگار باشد؟ اگر چنین است ، به جز9 .Dexter T.H.E نگاه نکنید . این کفش های با کارایی بالا و کمک به فرم بهینه بدن شما طراحی کرده است.

ویژگی های بسیاری از کفش 9 .Dexter T.H.E در دسترس است. با این حال ، دکستر آنها را در بولرهای سطح متوسط تا پیشرفته هدف قرار می دهد و ویژگی های آن نشان دهنده آن است. برخی از ویژگی های آن که در مدل های دیگر موجود نیست ، کانالهای “hyperflex” و نگهدارنده انگشت تقویت شده است.


از آنجا که لیست ویژگی ها کاملاً گسترده است ، ما نمی توانیم در مورد همه موارد موجود در این کفش ها عدالت داشته باشیم. پس نمی توانیم تمام ویژگی های این کفش را بیان کنیم.

مزایا کفش Dexter T.H.E. 9

ساخته شده با دوام در ذهن.

ویژگی هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم ابتکاری هستند ، بسیار محکم و با دوام هستند.

این کفش ها را می توان بر اساس نیاز و مهارت شما سفارشی داد.

آنها دارای تقارن ثبت شده از طریق زیره هستند ، که به شما این امکان را می دهد که از روند معمول پیرایش لنت های زیرین صرف نظر کنید.

یکی از راحت ترین کفش های بولینگ موجود در بازار.

ساخته شده با یک چرم نرم و قابل تنفس ، باعث می شود درد پا از بین نبرد شب بولینگ شما.

معایب کفش Dexter T.H.E. 9

انتظار نداشته باشید که این یک جفت کفش ارزان باشد. آنها گرانترین کفش بولینگ در لیست ما هستند. با این حال ، برای یک کفش بولینگ با عملکرد بالا و در سطح حرفه ای ، این جای تعجب ندارد.

کفش3G Ultra Tour

کفش مخصوص بولینگ
کفش مخصوص بولینگ

کفش های بولینگ 3G Ultra Tour از چرم کانگورو تولید شده اند که قوی ترین و سبک ترین چرم موجود در این روزها است. به همین ترتیب ، 3G Ultra Tour ترکیبی عالی از قابلیت انعطاف پذیری ، عملکرد و دوام با ارزش بالا است ، همه در یک بسته منحصر به فرد شیک و منحصر به فرد پیچیده شده اند که مطمئناً حتی از جذاب ترین بولر نیز لذت خواهد برد.

کفش های بولینگ راحت و سخت دارای مجموعه ای گسترده از پاشنه ، روتختی و کف قابل تعویض هستند. که به شما امکان می دهد کفش های خود را با شرایط و سبک خود مطابقت دهید. علاوه بر این ، فریم های زیرین دقیق طراحی شده هر بار از قرارگیری کامل اطمینان حاصل می کنند.

مزایا کفش 3G Ultra Tour

این کفش های بولینگ ساخته شده از چرم مقاوم کانگورو است . و دارای کف کششی از لاستیک Kevlar و کلاهک های قابل تعویض انگشتان DuPont Kevlar است . مطمئناً برای سالهای سال دوام دارند.

معایب کفش 3G Ultra Tour

ممکن است در مقایسه با گزینه های مصنوعی پوشیدن کفش از چرم کانگورو ناراحت کننده باشند. قیمت این موارد احتمالاً برای کسانی که فقط می خواهند وارد بولینگ شوند ، سنگین خواهد بود. اینها یک سرمایه گذاری جدی برای افرادی است که در مورد بولینگ جدی هستند و افرادی که از گزینه های سفارشی سازی کفش استفاده می کنند.

کفش Strikeforce Ignite

کفش بونیگ
کفش بونیگ

KR Strikeforce Ignite یکی دیگر از گزینه های عالی کفش بولینگ است. این یکی در ابعاد پهن (2E) و همچنین عرض متوسط (W) ارائه می شود ، بنابراین گزینه خوبی برای بولرهایی با پهنای پا ارائه دهید. برخی از مدلهای مشابه در بالای لیست ما از برخی از روندهای مشابه پیروی می کند. با مواد مصنوعی که قسمت بالایی مشبک قابل تنفس ، زیره های لاستیکی و طراحی با مشخصات کم دارند ، این گزینه استاندارد (کمی از همه) است.

نکته ای که آنها را از مدل های قابل مقایسه متمایز می کند ، رویه مش است. اکثر کفش های کاسه ای دیگری که بررسی می کنیم دارای روکش چرمی یا چرم مصنوعی برای سبک و دوام هستند. رویه های مشبک جریان هوای بسیار بیشتری را برای خنک و خشک نگه داشتن پاها فراهم می کنند. آنها همچنین واقعاً انعطاف پذیر هستند. گاهی اوقات با استفاده از چرم ، می توانید در قسمت بالایی چین سختی ایجاد کنید که به پای شما فرو می رود یا فقط به روش هایی چین می خورد که با گذشت زمان کفش کمی انعطاف پذیرتر می شود. با مش مشکلی ندارید کفش ذاتاً انعطاف پذیرتر از هر چیزی است که رویه آن جامد و بدون مش است.

یکی دیگر از ویژگی های مورد علاقه افراد در مورد Ignite ، بالشتک داخلی آن است. بالشتک در قسمت پشت نمایش و همچنین زبان آمپر می شود. این را با مش انعطاف پذیر دور جلوی پا ترکیب می کنند و تمام پای شما واقعاً بالشتک است. این دلیل دیگری است که این یک انتخاب خوب برای افرادی است که پاهای گشاد دارند. مدل 2E به شما عرض می دهد و طراحی کفش باعث می شود تا در بالای آن کمی از پا پا بگذرد.( نوعی وضعیت دو برابر پاداش)

مزایا Strikeforce Ignite

عالی برای ادامه توسعه و بهبود بولرهای سطح متوسط تا پیشرفته.

اشتعال Strikeforce به لطف ساختار بالای مش ، خنک و تنفس است.

با طراحی انعطاف پذیر که متناسب با پاهای گشاد و طیف گسترده ای از اندازه های موجود در عرض 2E است ، اگر پاهای گشاد دارید بهترین انتخاب است.

طراحی شیک و مدرنی که نشانه هایی از سایش مانند کفش چرمی را نشان نمی دهد.

معایب Strikeforce Ignite

پاشنه بلند دارد که برای بعضی از بولینگ های بلند قد ایده آل نیست.

کفش Strikeforce

کفش  Strikeforce
کفش Strikeforce

این کفش های بولینگ به سبک ورزشی ساخته شده اند و از مواد نرم و بادوام تشکیل شده اند. روتختی های کف داخلی منسوجات ، یک زبان و یقه بالشتک و ساختار “Komfort-Fit” StrikeForce پشتیبانی چشمگیری از پا هنگام بولینگ ، و پوشیدن راحت بارها و بارها فراهم می کند.

زیره لاستیکی کفش بولینگ Flyer Mesh از اسلاید کفش و همچنین کف و میانی محافظت می کند. این کفش دارای چیزی است که می توان آن را “کفی جهانی” دانست. معنای این امر این است که هر دو پا دارای یک اسلاید پد ساخته شده از میکروفیبر هستند ، و از نوع دوتایی هستند ، برای بولرهای چپ و راست دست مناسب هستند. سطح اسلاید صافی انتشار توپ بولینگ را تعیین می کند. با فناوری های Strikeforce’s FlexiSlide ، شما در دست خوبی هستید.

کفش مخصوص بولینگ Strikeforce Flyer Mesh همچنین بهترین کشش را ارائه می دهد ، مناسب برای جلوگیری از یک سرسره چشمگیر قبل از خارج شدن از محدوده. کفش های بولینگ که اجاره می شوند برای این موارد ایده آل نیستند. در عوض ، داشتن یک جفت کفش راحت و شیک مخصوص بولینگ به شما کمک می کند تا بازی شما بسیار بهتر شود. خوشبختانه ، اینها هم هزینه بالایی ندارند.

مزایا کفش Strikeforce

با استفاده از فناوری FlexiSlide ، این کفش های بولینگ بهترین فرصت های سرسره ای از هر کفش بولینگ سطح ابتدایی را که تحقیق کرده ایم ، ارائه می دهند.

زبانه ها و یقه های پر شده تضمین می کنند که بازیکنان سطح بالایی از قاب راحت پس از فریم به فریم را دریافت می کنند.

کفش بولینگ مش StrikeForce Flyer از ارزان ترین کفش های بولینگ برای بولینگ های مبتدی تا متوسط است.

زیره های یونیورسال و Komfort-Fit کمک می کنند تا اطمینان حاصل شود که این کفش ها هم برای بولرهای چپ زمین و هم برای دست راست کار می کنند.

معایب کفش Strikeforce

در حالی که این کفش ها به طور باورنکردنی مقرون به صرفه و خوش ساخت هستند ، اما ماندگاری آن تا حدی مطلوب است.

کفش های بولینگ مش StrikeForce Flyer فاقد یک کف مشترک قابل تعویض با کفش های بولینگ قابل مقایسه هستند.

برخی از افراد شکایت دارند که این کفش ها به راحتی به سبک بولینگ خود سر نمی خورند.

کفش Dexter Jenna 2

کفش Dexter Jenna 2

Dexter’s Jenna 2 برای زنان یک کفش بولینگ فوق العاده حرفه و منحصر به فرد است. آنها دارای روکش پارچه ای بافته شده هستند . که جایگزین سبک و قابل تنفسی برای گزینه های چرم نازک قابل مقایسه ارائه می دهد. آنها همچنین راحتی مورد نیاز را برای کاسه فریم به فریم فراهم می کنند.

با این حال ، تساوی به Jenna 2 فراتر از راحتی و پشتیبانی است. این کفش های بولینگ با عملکرد بالا که در زیره لاستیکی تعبیه شده است . به یک اسلاید ثابت برای کاسه بازان تازه کار کمک می کند. به طور کلی ، Dexter Women’s Jenna 2 ترکیبی زیبا از تکنولوژی ، راحتی ، سبک و قیمت است. قطعاً یک گزینه مقرون به صرفه است که هنوز هم مانند یک کفش درجه یک عمل می کند.

مزایای Dexter Jenna 2

این کفش ها دارای یک بافتنی سبک وزن و تنفس پذیر هستند و نسبت به رقبای چرمی بسیار سازگارتر هستند. این کفش ها با رویه طرح دار U-Throat ، یقه و زبان پارچه ای و نوک انگشتان پا “ذوب داغ” ، همه چیز برای راحتی و پشتیبانی است. یک پاشنه لاستیکی مشخص به سبک نعل اسبی و یک زیره EVA این اطمینان را می دهد که این کفش ها سالها در سطح عالی کار خواهند کرد.

معایب Dexter Jenna 2

قیمت این کفش ها نسبت به آنچه دریافت می کنید می تواند کمی بالا باشد. مدل اصلی Dexter Jenna کمی بزرگتر از اندازه بود ، روندی که به نظر می رسد با Jenna 2 ادامه داشته باشد.

کفش Brunswick Frenzy

کفش Brunswick Frenzy
کفش Brunswick Frenzy

این کفش برای بولینگ‌های جدیدتر است که ممکن است مطمئن نباشند چه کفشی برای آنها مناسب است. با طراحی حرفه‌ای، به شما امکان می‌دهد مرحله تازه‌کار را پشت سر بگذارید و در ردیف بول‌بازان سطح بالا قرار بگیرید.

این کفش ها با وجود ظاهر حرفه ای، مینیمال و شیک، کاملا راحت و پایدار هستند. آنها گزینه مناسبی برای بول‌بازان مبتدی هستند. . به همین دلیل، اگر به دنبال پرداخت سکه اصلی برای یک جفت دستگاه اسلاید سطح حرفه ای نیستید، این کفش یک گزینه محکم است که تمام کادرها را علامت می‌زند.

جدای از طراحی کلی جذاب، باید توجه داشته باشیم . که ساخت و ساز و مواد بسیار بالاتر از آن چیزی است .که در این قیمت انتظار داریم. آنها همچنین دارای ویژگی‌های اضافی هستند، از جمله زیره فوق‌العاده سبک EVA، یقه و زبانه‌ای روکش دار، و فضای داخلی بالشتکی که برای راحتی پاهای شما ساخته شده‌اند.

اگر قیمت پایین باعث نگرانی شما در مورد عملکرد کلی می شود، نیازی به ترس نیست. زیره‌های Pre Slide ثبت اختراع Brunswick از میکروفیبر ساخته شده‌اند که بدون توجه به مهارت بولینگ شما، نویدبخش ارائه یک اسلاید ثابت است.

مزایا Brunswick Frenzy

این کفش ها برای کفش های بولینگ سطح ابتدایی بسیار شیک به نظر می رسند.

اگر ظاهر بسیاری از کفش‌های بولینگ پیچیده را که توسط حرفه‌ای‌ها پوشیده می‌شوند را دوست دارید، به این کفش‌ها علاقه مند خواهید شد.

Brunswick Men’s Frenzy یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های کفش بولینگ در لیست ما از بهترین کفش های بولینگ است.

با وجود این، با علم به اینکه کفش ها توسط یکی از اعضای ثابت صنعت Brunswick ساخته می شوند. نیازی به نگرانی در مورد کیفیت نیست.

اینها برخی از سبک‌ترین کفش‌های بولینگ موجود در بازار امروزی هستند. که برای کسانی که شروع به کار کرده‌اند و زمان زیادی را در خطوط به منظور تقویت هنر خود می‌گذرانند، مناسب هستند.

معایب Brunswick Frenzy

این کفش با قیمت پایین‌تر، می‌توان انتظار داشت که کیفیت مواد شمع‌ای برای برخی از کفش‌های بولینگ گران‌تر و سطح بالاتر نخواهد داشت. همانطور که با Brunswick انتظار می رود، تناسب آن می تواند از کفشی به کفش دیگر کمی دشوار باشد. برخی ادعا می کنند که آنها کمی بیش از حد محدود هستند . و برخی دیگر می گویند که آنها کمی گسترده تر از حد انتظار هستند.

کفش Pyramid HPX High

کفش Pyramid HPX High
کفش Pyramid HPX High

این کفش با عملکرد بالا در لیست بهترین کفش های بولینگ ما رتبه های برتر را به خود اختصاص می دهد. و یکی از بهترین گزینه های “عملکردی” است که ما پیدا کردیم. به عنوان یک گزینه با کارایی بالاتر، می توانید انتظار داشته باشید . که از ویژگی های بسیار کمی از این ویژگی ها بهره مند شوید.

برای شروع این کفش طراحی فوق العاده ای دارد . و بیشتر شبیه یک جفت کفش ورزشی شیک به نظر می رسد . تا یک جفت کفش بولینگ اجاره ای شیک و استاندارد. با وجود این، هیچ اشتباهی وجود ندارد که این کفش‌ها برای جدیدترین متخصصان بولینگ هستند. آنها با سبک مدرن ورزشی خود، تقریباً از هر کفش بولینگ دیگری در لیست ما متمایز هستند.

با توجه به تناسب اندام، می‌توانید انتظار سطح بالایی از راحتی را داشته باشید . اگرچه HPX با اندازه گزینه‌های کفش بولینگ خود به سختی شناخته شده است. با وجود این، این کفش ها دارای چیزی هستند که HPX از آن به عنوان “کانتورینگ بیومکانیکی” یاد می کند.

این کفش به گونه ای طراحی شده است . که از انحنای طبیعی پا پیروی می کند و راحتی و پشتیبانی گسترده ای را هنگام بولینگ فراهم می کند. کفش‌ها از چرم نرم و دانه‌بندی کامل تولید می‌شوند . که منجر به کمترین زمان برای شکستن کفش‌ها، به خصوص در مقایسه با سایر گزینه‌های کفش بولینگ می‌شود.

مزایا Pyramid HPX High

این کفش با پاشنه ها و کفی های قابل تعویض عرضه می شود . که به کاربر این امکان را می دهد تا کفش بولینگ خود را سفارشی کند . تا به سبک بازی و سطح راحتی منحصر به فرد خود پایبند باشد.

این کفش‌ها همچنین با بسیاری از زیره‌ها و پاشنه‌های جایگزین مارک‌های جایگزین سازگار هستند . و راحتی زیادی را برای آن دسته از کاسه‌بازانی که تمایل دارند زیره‌های کفش را سریع‌تر از سایرین فرسوده کنند، فراهم می‌کند.

معایب Pyramid HPX

سایز بندی این کفش ها کمی دشوار شناخته شده است. بنابراین، اگر قصد خرید آنلاین دارید، مهم است که به اندازه گیری های مربوطه توجه داشته باشید. همچنین مهم است که توجه داشته باشید . که این کفش‌ها دودسته نیستند، بلکه در مدل‌های راست‌دست، راست‌دست پهن و چپ‌دست عرضه می‌شوند.

3 دیدگاه دربارهٔ «معرفی انواع مختلف کفش مخصوص بولینگ»

  1. بازتاب: 6 قانون برتر بولینگ - اسپورت پوش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید