معرفی برند کیتون

5/5 - (1 امتیاز)
معرفی برند کیتون
معرفی برند کیتون

از زمانی که سیرو پائونه برند CIPA را در سال 1956 تاسیس کرد ، که بعداً در سال 1968 تبدیل به کیتون شد . این برند در تلاش بوده است تا آنچه را که با کیفیت ترین لباس های مردانه در جهان تولید می شود تولید کند. موفقیت آنها تیم کنونی آنها را به 500 خیاط تبدیل کرده است . که سالانه 20000 کت و شلوار تولید می کنند .و به دلیل قیمت بالا معروف شهرت دارند.

شکی نیست که برند کیتون همانند برند بریونی یکی از گران ترین مارک های جهان است . اما برای درک واقعی این قیمت ها باید نگاهی دقیق تر به مارک بیندازیم. کار دست را ببینید ، پارچه های منحصر به فرد را احساس کنید . و لباس ها را بپوشید تا از مزایای ساختار بی نظیر لباس آنها قدردانی کنید.

هر لباس کیتون تقریباً با دست تولید می شود ، برای مثال پیراهن خود را بگیرید ، حتی درزهای کناری به صورت داخلی رول شده و سپس با دست دوخته می شوند . شانه ها نیز با استفاده از روش سنتی ناپولی ، Spalla Camicia و یقه نیز با دست وصل می شوند. با این روش با ظرافت به پیراهن دوخته می شود.

برای کت و شلوار شما می توانید سطح مشابهی از کیفیت را با جزئیات کوچک مانند سوراخ های دکمه هایی که با دست دوخته شده اند ، انتظار داشته باشید. نه تنها این ، پارچه های آنها نیز خیره کننده است زیرا کیتون سه سال پیش کارخانه پشمی خود را (کارلو باربارا میل) خرید ، جایی که آنها اکنون پارچه مناسب کت و شلوار خود را تولید می کنند ، که همه آنها منحصر به کیتون هستند.برای ساخت و ساز ، تمام کت و شلوارها به طور کامل با سوراخ های بازوی بلند و یک سر شانه ناپولی زیبا طراحی شده است.

چرا کت و شلوار Kiton در مقایسه با سایر مارک های کت و شلوار بسیار گران است؟

کت و شلوار Kiton
کت و شلوار Kiton

دو دلیل برای گران بودن Kiton در مقایسه با سایر مارک های کت و شلوار وجود دارد:

اولین دلیل مواد استفاده شده است. هزینه یک کت و شلوار کیتون بستگی به این دارد که برای مثال از Vicuna یا Cotton تهیه شده است.

دلیل دوم این است که هر کت و شلواری دست ساز است. این امر به میزان قابل توجهی ساعت کار بیشتری در هر کت و شلوار نیاز دارد و بنابراین هزینه بسیار بیشتری به عنوان محصول نهایی دارد.

ممکن است با خود فکر کنید: “مطمئناً این که دست ساز هستند تفاوت زیادی ایجاد نمی کند” – اما اینطور است. تفاوت اصلی این است که هر کت و شلواری به صورت جداگانه ایجاد می شود . که به آن هوایی منحصر به فرد می بخشد . که هرگز با کت و شلوار ماشینی نمی توانید آن را بیابید. اگرچه این نوع خیاطی این روزها از محبوبیت کمتری برخوردار است .اما اثبات آن همانطور که می گوییم در پودینگ است . و در حالی که من اینجا نشسته ام و در حال نوشتن این مطلب با بلیزرهای کیتون هستم ، آنها را نگاه می کنم . و تفاوت بین این خلاقیت های فوق العاده را می بینم .

واقعیت این است که کت و شلوار کیتون تا آخر عمر در عروسی ها ، مراسم خاکسپاری ، جشن های تولد ، مصاحبه های شغلی و غیره دوام خواهد آورد. اگر یک کت و شلوار را عاقلانه انتخاب کنید ، ممکن است فقط مجبور شوید آن را بخرید و تا آخر عمر دائمی خواهید بود.

کت و شلوار Kiton
کت و شلوار Kiton

دلیل محبوبیت برند کیتون

کیتون از پارچه هایی با بهترین کیفیت استفاده می کند . که جلوه ای لوکس و زیبا ایجاد می کند. کیتون یکی از معدود خیاطانی است که در ساخت کاپشن تخصص دارد . به نظر می رسد که آنها می توانند ژاکت را به طور کامل تر از سایر خیاط ها خیاط کنند.

کیتون دارای انواع مختلفی از پارچه ها است که مخصوص این برند است. پارچه های کیتون ، به ویژه Vicuna معتبر ، می توانند در انتخاب و رنگ به دلخواه انتخاب شوند. استایل کیتون واقعاً بی نظیر است. آنها به دلیل داشتن خیاطی بی نقص و توجه به جزئیات بی نظیر با بسیاری از خیاط های دیگر به داشتن برخی از تیزترین کت و شلوارهای جهان معروف هستند. کیتون دارای کارکنان اختصاصی از صنعتگران است که مهارتهای حرفه ای خود را در طول سالها تجربه می کنند. پس از سرمایه گذاری اولیه در جوانان ، آنها اطمینان حاصل کردند که این امر در آینده ادامه خواهد داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید