تیشرت خوب چه تیشرتی است

5/5 - (1 امتیاز)
تیشرت
تیشرت خوب

تیشرت خوب باید ویژگی های زیادی داشته باشد. تا مناسب برای یک فرد شیک پوش باشد اگر میخواهید در انتخاب تیشرت خود موفق باشید. تا اخر این مقاله با ما باشید.

به خیابان های شهری که در آن زندگی می کنید نگاه کنید. به احتمال زیاد مردانی را خواهید دید که تی شرت های گشاد ، بلند یا رنگ پریده پوشیده اند. این سوال را مطرح می کند: آیا می توانید با پوشیدن یک تی شرت شگفت انگیز به نظر برسید-نه شلخته و نه معمولی؟ یا مردان شیک باید تی شرت فروتن را برای جلسات بدنسازی و کارهای حیاط رزرو کنند؟ واقعیت این است که شما می توانید یک تی شرت بپوشید و عالی به نظر برسید. در کمد لباس هر مرد جایی برای یک تی شرت وجود دارد. فقط باید رازهای ظاهر زیبا را در جزئیاتی پنهان کنید. ممکن است این تیشرت در نگاه اول یک لباس ساده به نظر برسد اما در واقع چیزی جز… به همین دلیل امروز من تمام رازهای پشت نحوه ظاهر زیبا در تی شرت را با شما در میان می گذارم .

تیشرت ها در قرن نوزدهم به عنوان لباس های زیر معرفی شدند . ولی زمان زیادی طول نکشید. که مردم تصمیم گرفتند از تیشرت ها به عنوان لباس های بیرونی استفاده کنند. به طور کلی این پیراهن ها از جنس نخ وپنبه و کتان تولید می شوند . ارزان ترین انتخاب تیشرت هایی با جنس نخ است.

فلسفه تیشرت

تیشرت و پولوشرت نوعی پیراهن استین کوتاه پارچه ای است . که به دلیل شباهت این پیراهن با حرف T انگلیسی تیشرت شده است. تیشرت ها در یقه های مختلف از جمله هفتی و یقه گرد تولید می شوند.تیشرت ها معمولا از پارچه های کش دار ، ارزان قیمت ساخته شده اند. در نتیجه شستشوی انها اسان است.

تولید تیشرت به صرفه است علاوه بر این امروزه تیشرت ها بخشی از مد روز را تشکیل می دهند. می توان گفت که تیشرت ها پر فروش ترین لباس ها هستند. برای مثال سالانه در ایالت های متحده امریکا سالانه دو میلیارد تیشرت به فروش می رسد . یا در سوئد سالانه هر فرد به صورت میانگین نه تیشرت تهیه می کند. به خاطر همین دلایل انتخاب تیشرت های مناسب یک نکته مهم است . پست تا اخر این مقاله با ما باشید.

زمان پوشیدن تیشرت

مهمترین قسمت پوشیدن تی شرت این است که بدانید کجا و چه زمانی باید تیشرت بپوشید . واقعیت این است که بسیاری از مکان ها نیاز به یک کت و شلوار خوب و کراوات یا حداقل یک پیراهن آستین بلند با یقه دارند . تی شرت ها گزینه هایی هستند که در رویداد گاه به گاه استفاده شوند . سعی نکنید کد لباس را به چالش بکشید و یک تی شرت در دفتر کار یا عروسی یک دوست بپوشید. مگر اینکه به طور خاص به شما ملزم شده باشد. مهم نیست چقدر خوب به نظر می آیید یا چقدر در آن احساس اطمینان دارید. پیراهن ها زمان و مکان خاص خود را دارند ، درست مثل فلیپ فلاپ یا کت های جین. اگر می خواهید دیگران به شما احترام بگذارند همیشه به مناسبت احترام بگذارید.

ویژگی های تیشرت خوب

یک: زیبا باشد و به انسان احساس اعتماد به نفس بدهد.

دوم:درحین زیبایی ساده باشدیعنی جلف نباشد.

سوم: جنس خوبی داشته باشد وپس از شست و شو رنگش تغییر نکند.

چهارم: پیش از حد گشاد یا بزرگ نباشد.

پنجم: تنگ نباشد زیرا بدنمان اذیت می شود.

شش :مد روز باشد.

از کجا بفهمیم چه تیشرتی مناسب من است

یک: به رنگ پوست خود نگاه کنید.

دو : به استایل،  قد،  وزن خود نگاه کنید.

سه: به اب و هوای منطقه خود دقت کنید.

چهار : به بودجه خود دقت کنید.

اگر به این سه مورد توجه کنید به شما کمک میکنند تا یک تیشرت خیلی خوبی انتخاب کنید. و وقتی که به ان نگاه میکنید احساس خوبی داسته باشید. وقتی که دانستید ظاهرتان چگونه است میتوانید خرید خوبی داسته باشید

چگونه تیشرتی زیبا انتخاب کنیم

برای اینکه تیشرتی که انتخاب میکنیم زیبا باشد باید به موارد زیادی دقت کنیم . که مهم ترین انها فرم بدن ما و رنگ پوست ما است. سعی کنیم از رنگ هایی استفاده کنیم که هرگز از مد نمیوفتند. مثل رنگ های مشکی ،سفید، طوسی، سرمه ای و….. این رنگ های رنگ های مناسبی برای رنگ تیشرت اقایان هستند.ولی پیشنهاد من برای خانوم ها رنگ های روشن است.

فرم بدن
فرم بدن

جنس یک تیشرت خوب

یک تیشرت خوب باید از پارچه خوبی دوخته شده باشد تا پس از شست وشو نه گشاد شود و نه رنگ خود را از دست دهد. تیشرت هایی که از جنس پنبه و کتان ونخ هستند بهترین انتخاب هستند. اگر تصمیم دارید که برای خرید تیشرت بودجه کمتری هزینه کنید حتما از تیشرت های نخی استفاده کنید.

ویژگی های یک پارچه خوب

یک : دارای کیفیت خوبی باشد تا پس از شستشو رنگ تیشرت عوض نشودهمچنین سایز تیشرت نیز تغییر نکند.

دو: چین و چروک نشود، خوش فرم ،زیبا باشد.

سه: در مقابل اتش مقاوم باشد.

چهارم: خنک باشد و جلوی عرق کردن شما را بگیرد.

پنچم: جریان هوا را در خود عبور دهد.

ششم: کثیفی ها را به خود جذب نکند.

مقایسه پارچه های تیشرت خوب

پنبه

بهترین جنس برای تیشرت پنبه است. زیرا بسیار نرم ، زیبا ، راحت است. تیشرت هایی که ازجنس پنبه هستند بسیار زیبا و خوش فرم هستند علاوه بر این دوام بالایی دارند و جریان هوا را برقرار میکنندبه همین دلیل تیشرت خیلی عرق نمیکند . به خاطر همین دلایل افراد شیک پوش از این نوع تیشرت ها استفاده میکنند. تنها عیبی که دارد قیمت بالا ی ان است.

کتان

جنس کتان نیز مشتری های زیادی دارد. زیرا نرم ، زیبا،  راحت و… است. کتان نیزدوام بالایی دارند و جریان هوا را برقرار میکنندبه همین دلیل تیشرت خیلی عرق نمیکند. جنس کتان دو عیب بزرگ دارد.

یک: سری چین و چروک میشود ولی به راحتی اتو میشوند.

دو: مثل پنبه قیمت بالایی دارد و همه ی قشر کشور نمیتوانند از ان استفاده کنند.

نخ

تیشرت های نخی نیز مشتری های زیادی دارند زیرا قیمت انها مناسب تر از قیمت پارچه های کتان و پنبه است. تیشرت های نخی تنوع خیلی زیادی دارد.نرم وراحت هستند. ولی بعد از شست و شو امکان تغییر رنگ وسایز را دارند. ولی در کل فروش زیادی دارند.

در انتخاب رنگ یک تیشرت خوب به چه مواردی دقت کنیم

یک : به رنگ پوست خود دقت کنیم اگر رنگ پوستمان روشن است تیشرت های مشکی بهترین انتخاب است. ولی اگر رنگ پوستمان تیره است به شما پیشنهاد میکنم از لباس های روشن استفاده کنید زیرا خیلی به رنگ بدن شما می ایند.

دوم: در انتخاب تیشرت خوب به اب و هوای منطقه خود دقت کنید. اگر درمنطقه ای گرم زندگی میکنید اصلا تیشرت مشکی نخرید.زیرا تیشرت مشکی گرما را به خود جذب میکنند و باعث میشود که شما عرق کنید و بوی بسیار بدی بدهیدولی تیشرت های روشن نسبت به تیشرت مشکی کمترگرما را جذب میکند. ولی بر عکس اگر درمنطقه ای سرد سیر زندگی میکنید بهترین انتخاب تیشرت های رنگ مشکی است.

تیشرت هایی را نخرید که جلف باشند

سعی کنید تیشرت هایی را بخرید که از یک الی سه رنگ تولید شده اند . تیشرتی را بخریدکه جیب نداشته باشند یا یک جیب داشته باشند.تیشرت هایی را نخرید که در ان نوشته های بد انگلیسی باشد قبل خرید تیشرت روی تیشرت را بخوانید و پس از مطمعن شدن خرید خود را انجام دهید.

تیشرت یقه گرد بهتر است یا یقه هفتی

تیشرت های یقه گرد برای افراد قدبلند و خوش استایل بیشتر مناسب است. اگر قدی بلند و استایل خوش فرمی دارید از این نوع تیشرت ها استفاده کنید. زیرا شما خیلی بزرگ نشان نمی دهند .اما تیشرت های یقه هفتی برای افرادی مناسب تر است که قدی متوسط دارد زیرا انها را قد بلند و خوش استایل نشان می دهد.

اندازه یک تیشرت خوب

یک تیشرت خوب نه باید گشاد باشد در عین حال نیاد تنگ نیز باشد.تیشرتی را انتخاب کنید که به بدن شما نچسبد وتا بالای باسن بیاید . در غیر ای صورت تیشرت زشت دیده میشود. آستین ها باید تقریباً یک سوم عضلات دو سر بازویی شما را بپوشانند ، و باید عضلات دو سر بازوی شما را به آرامی بغل کنند ، نه اینکه گردش خون را قطع کنند. بازوها را بالا بیاورید – آیا تی شرت شما قسمت میانی شما را نشان می دهد؟ خوب ، نباید این گونه باشد. باید به قدری بلند باشد که بتواند بدون نشان دادن قسمت میانی ، بازوهای خود را بلند کند ، اما نباید از خط کمر نیز به پایین بیاید.

تیشرت را با چه چیزی بپوشیم

تیشرت را باید با شلوار لی بپوشید زیرا ست بسیار زیبایی میشوند و شما را فردی اسپورت پوش نشان می دهند. و سن شما را خیلی جوان تر از انچه که هستید نشان میدهد.

تیشرت را میتوان با کت تک نیز پوشید ترکیب کت تک و تیشرت در مهمونی ها یک ترکیب بسیار خفن و زیبا است. به طور کلی تیشرت ها را میتوان با هر لباسی ست کرد.

ست
ست

2 دیدگاه دربارهٔ «تیشرت خوب چه تیشرتی است»

  1. بازتاب: چگونه شلوار جین مناسبی را برای خود تهیه کنیم و مدت زیادی از ان استفاده کنیم | اسپرت پوش

  2. بازتاب: کفش مناسب چه کفشی است و باید در خرید ان به چه نکاتی توجه شود | اسپرت پوش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید