معرفی بهترین کفش وزنه برداری زنانه

Rate this post
وزنه برداری زنانه
وزنه برداری زنانه

در این مقاله قصد داریم شما را با آنچه در مورد کفش های وزنه برداری زنانه باید بدانید اشنا کنیم. یکی از مهمترین تصمیماتی که زنان وزنه بردار می توانند . قبل از رفتن به باشگاه بگیرند انتخاب کفش وزنه برداری زنانه است .

کفش های وزنه برداری که گاهی اوقات به عنوان آسانسور شناخته می شوند . در سال های اخیر در بازار وزنه برداری زنان محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند . این امر به دلیل افزایش رژیم های تمرین با وزنه بیشتر در میان زنان است. محبوبیت باورنکردنی CrossFit منجر به رشد وزنه برداری به عنوان یک ورزش و در دسترس بودن بیشتر کفش های وزنه برداری برای زنان است.

یافتن بهترین کفش وزنه برداری زنانه

برای بررسی بهترین کفش های بالابر برای خانم ها ، ما به دنبال مدل های جدید تر و قدیمی کفش ها از بزرگترین شرکت های کفش در حال حاضر و شرکت های کوچک تر هستیم که فقط به دنیای بالابر تمرکز دارند . . چرا ما این کار را کردیم؟ از آنجا که برای همه افراد ، از زنان فصلی که سالها تجربه پاورلیفتینگ دارند .تا کسانی که کاملاً تازه وارد صحنه شده اند ، یافتن یک جفت کفش لیفتینگ کامل می تواند دلهره آور باشد.

چرا به کفش های وزنه برداری احتیاج داریم؟

این یک سوال منصفانه است ، با یک پاسخ آسان. کفش هایی که مخصوص بلند کردن وزنه ها ساخته شده اند ، ثبات شما را افزایش می دهند و به شما اجازه می دهند عمود بر زمین بماند. این امر احتمال آسیب دیدگی شما را کاهش می دهد و ایمنی بالابرهای سنگین را بهبود می بخشد. آنها همچنین بازخوردی را که از پاها احساس می کنید را افزایش می دهد. به بهبود فرم شما کمک می کنند. اگر در مورد بلند کردن المپیک جدی هستید ، کفش های وزنه برداری زنانه یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری و صرف وقت و هزینه است. آنها دارای مزایایی برای زنان در هر شکل ، اندازه ، سطح مهارت و سن هستند

معرفی بهترین کفش وزنه برداری زنانه

خلاصه کردن لیست جامع روند بسیار دشواری بود. ویژگی های بسیاری وجود دارد که برای زنانی که به دنبال بهبود بازی لیفتینگ خود هستند مفید است. این مسئله باعث می شود که قرارگیری در لیست گزینه های برتر کاملاً دشوار باشد. با این حال ، ما آنچه را که در اینجا در اسپورت پوش در نظر گرفته ایم بهترین کفش بلند زنانه است.

بهترین کفش وزنه برداری زنانه: Reebok Legacy Lifter II

نایب قهرمان: Inov-8 FastLift 360

سوم : Nike Romaleos 4

چهارم :adidas Adipower II

کفش وزنه برداری زنانه reebok legacy lifter ii

این کفش ها عجیب به نظر می رسند ، ما می دانیم. با این حال ، این کفش ها مدروز است . این کفش یکی از چشمگیرترین کفشهای وزنه برداری برای زنان و مردان است. آنها یکی از بهترین رتبه های ما را در راهنمای ما برای بهترین کفش های وزنه برداری مردانه را دریافت کرده اند.

اطلاعات بیشتر:  نکاتی که هنگام خرید شلوار ورزشی مردانه باید در نظر داشته باشید


Reebok Legacy Lifter II با پاشنه های بلند کاملاً منحصر به فرد طراحی شده است که برای لیفتینگ و پاورلیفتینگ المپیک ایده آل است . وزنه برداران ، مانند آنهایی که در مسابقات اسکات مسابقه می دهند . اغلب در یافتن کفش ساخته شده برای نیازهای خاص خود با مشکل روبرو می شوند. این مسئله با تمرکز بر روی آسانسورهای سبک المپیک و همچنین پاورلیفتینگ با Legacy Lifter II حل می شود.

اگر تمرکز اصلی شما پاورلیفتینگ است ، گزینه ای بهتر از Reebok Legacy Lifter II وجود ندارد. پاورلیفتینگ به کفش های بادوام و محکم احتیاج دارد. و این همان چیزی است که به دست می آورید.

مزایا کفش reebok legacy lifter ii

Legacy Lifter II هم با ثبات و هم با انعطاف پذیری عالی است. همچنین ، با زیره های لاستیکی با سایش بالا و تسمه های تقویت شده انگشتان ، تا زمانی که آنها را حفظ کنید ، ساختار و “ظاهر جدید” را حفظ می کنند. پشتیبانی جانبی پیشرفته ثبات را در غرق شدن از طریق بالابرهای سنگین فراهم می کند ، در حالی که فشار کمر را نیز از بین می برد و کاهش می دهد ، یکی از رایج ترین موارد مورد نگرانی زنان در جهان بلند کننده است.

معایب کفش reebok legacy lifter ii

یک : این کفش ها از سنگین ترین کفش های لیست ما هستند. کفشهایی که برای بالابرهای شدید تر طراحی می شوند ، از نظر وزن سنگین تر خواهند بود. اما پوشیدن این لباس ها در بیرون از خانه یا خارج از سالن ورزشی ، بسیار توصیه نمی شود.

دو : قیمت این کفش ها در انتهای بالاتر از موارد تحقیق شده و انتخاب شده برای لیست ما بود. این ناامیدکننده است ، زیرا آنها چند منظوره نیستند و فقط در یک چیز عالی هستند (بلند کردن).

کفش وزنه برداری زنانه Inov-8 FastLift 360

این کفش ها از پیشرفته ترین کفش های لیفتینگ هستند. علاوه بر فناوری جدید ، کفش های وزنه برداری زنانه Inov-8 به دلیل کمک به فرم کف پا و صافی کف پا شناخته می شوند. Inov-8 مدت زیادی نیست به عنوان یک مارک وجود دارد. با این وجود ، در مدت زمان فعال بودن ، آنها با پشتیبانی باورنکردنی از کفش های با بالاترین کیفیت شهرت زیادی کسب کرده اند. این کفش ها با توجه به جزئیات در هر نوبت ساخته می شوند. به عنوان مثال ، سپر پنجه لاستیکی FastLift 360 در حین حرکتهای عملکردی ، قدرت تقویت شده ای را فراهم می کند و به دوام کلی کفش می افزاید. علاوه بر موارد گفته شده ، قسمت جلوی پا دارای انعطاف پذیری چشمگیری است و اجازه می دهد. دامنه حرکت گسترده تری بدون از دست دادن ثبات داشته باشید.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند گرلن

مزایا کفشInov-8 FastLift 360

قفس پاشنه و فن آوری قدرت که در پاشنه این کفش ها تعبیه شده است از پشتیبانی جانبی و پایداری بالابر و همچنین یک پایه مستحکم و ایمن اطمینان حاصل می کند.

نواحی انگشت جلوی انعطاف پذیر توانایی استفاده از این کفش ها را برای وزنه برداری و سایر فعالیت های تمرین متقاطع برای بالابرها فراهم می کند ، که منجر به کاربرد پذیری گسترده می شود.

معایب کفشInov-8 FastLift 360

افتادن پاشنه پا تا یکی از مهمترین معیارها برای اثربخشی کفش وزنه برداری است. اینها بسیار شیب دارتر از گزینه های دیگر بودند. این کفش ها با فناوری پیشرفته و دوام عالی از گرانترین کفش های وزنه برداری بودند که در لیست ما قرار داشتند.

کفش وزنه برداری زنانه
کفش وزنه برداری زنانه

کفش وزنه برداری زنانه Nike Romaleos 4

با این حال ، Nike Romaleos 4 یکی از معروف ترین کفش های وزنه برداری روی زمین است. بسیاری از بالابرهای المپیکی ، زن و مرد ، از این کفش ها در مسابقات و آموزش استفاده می کنند. آنها آخرین نسخه از محبوب ترین کفش های لیفتینگ در 10-15 سال گذشته هستند. این ها به عنوان یکی از مهم ترین کفش ها برای بلند کردن وزنه ها شهرت فوق العاده ای کسب کرده اند.

برای بسیاری از بالابرهای زنانه ، چرم برای ماندگاری و ماندگاری بالاترین جایگزین مصنوعی را جلب می کند. با این حال ، Nike Romaleos 4 یکی از استثناهای رایج در این قانون است. آنها از پیشرفته ترین تکنولوژی فوقانی مصنوعی موجود در بازار استفاده می کنند. این بدان معناست که نایک کفش های وزنه برداری زنانه را به ما می دهد که مزایای بالاتنه مصنوعی را ترکیب می کند در حالی که معایب آن را به حداقل می رساند.

مزایا Nike Romaleos 4

نایک رومالئوس 4 از جذاب ترین کفش های لیفتینگ متمرکز در بازار از هر جنبه است. بالاترین سطح مصنوعی قابل تنفس و سخت قابل اطمینان است که Romaleos از راحت ترین کفش های وزنه برداری در بازار است.

معایب Nike Romaleos 4

در حالی که از نظر کیفیت در ردیف اول قرار دارند ، اما در رده های بالای قیمت نیز قرار دارند. شما سخت خواهید یافت که یک جفت جدید Nike Romaleos 4 با قیمت کمتر از 200 دلار پیدا کنید. با قسمت فوقانی مصنوعی ، آرزو می کنیم که نسخه ای از Romaleos وجود داشته باشد که تمام ویژگی های فوق را داشته باشد ، اما برای آموزش متقاطع ، دویدن و موارد دیگر نیز به خوبی کار کند.

اطلاعات بیشتر:  معرفی پارچه کتان

کفش adidas Adipower II

کفش adidas Adipower II
کفش adidas Adipower II

آدیداس که مسئول ایجاد اولین کفش های وزنه برداری در اواخر دهه 70 بود . پیشنهادات کفش های وزنه برداری خود را در طول این سالها اصلاح کرده است. کفش های آدیداس آدیستار هنوز در برخی محافل افسانه ای هستند (هرچند سال ها پیش متوقف شده بودند). جدیدترین پیشنهاد آدیداس ، کفش وزنه برداری adidas Adipower II است.

این کفش یکی از محبوب ترین کفش های وزنه برداری است. همچنین ، آدیداس اندازه و رنگ های خاصی را برای کفش های وزنه برداری زنانه و همچنین مدل های دیگر مردان ارائه کرد. سری وزنه برداری Adipower از فناوری فقط آدیداس برای ایجاد یک کفش وزنه برداری با تمرکز بر نیازهای یک وزنه بردار استفاده می کند . و جنبه هایی از راحت ترین پیشنهادات آنها را در خارج از جهان بلند کردن بدست می آورد. کفش وزنه برداری Adipower II یکی از کفش های موجود در بازار است که رویه پارچه ای دارد.

با این حال ، آنها از پارچه های پیشرفته برای اطمینان از دوام استفاده کرده اند. آنها فرسوده می شوند و به سرعت شروع به ترکیدن می کنند. قسمت بالایی پارچه ای منسوخ تنفس و انعطاف پذیری است. آنها پاهای شما را خنک نگه می دارند و بهتر از سایر مواد کشیده می شوند و به شما این امکان را می دهند که کفش ها را محکم کنید تا در اطراف پای شما کپک بزنند. حتی وقتی پاهای شما کمی متورم می شود . که در حین بلند کردن آن احساس می شود ، رویه پارچه ای نباید خیلی تنگ یا ناراحت کننده باشد. وزنه برداری Adipower II همچنین دارای قوس پشتیبانی گسترده ای است که توسط ساختار منحصر به فرد و فضای داخلی فوم ضخیم ارائه شده است.

مزایا Adipower II

این کفش با روکش پارچه ای قابل تنفس و نرم ، حداقل اصطکاک را در جعبه انگشتان پا و مقدار زیادی اسپری را با بلند کردن ایجاد می کند. این یکی از شایع ترین نقاط درد با لیفترهای زن است. پاشنه ها از پرکننده های پلیمری تزریقی ساخته شده اند. این باعث می شود برخی از موارد را خم کنید و هنگام فشار دادن به جای فشار بی مورد به پاها ، برخی را خم کنید.

معایب Adipower II

اگرچه روکش پارچه ای مزایایی دارد و آدیداس از فناوری جدید برای افزایش طول عمر استفاده می کند ، اما هنوز به اندازه یک ماده مصنوعی کامل دوام نمی آورد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید