بهترین چکمه های کوه نوردی زنانه چه چکمه هایی است؟

Rate this post

اگر عقیده دارید که هیچ چیز به اندازه انداختن کوله پشتی روی شانه ها و قدم زدن در جنگل آرامش ندارد . تا انتها با ما باشید تا چکمه های کوه نوردی مختلفی را معرفی می کنیم.

شاید تا امروز مقاله های زیادی درباره ی کفش های کوه نوردی خوانده باشید ولی چیزی بلد نباشید . ما در این مقاله به شما چندتا از بهترین کفش های کوهنوردی را معرفی می کنیم. تا در خرید خود انتخاب های بسیار زیادی داشته باشید.

کوه نوردی
کوه نوردی

چکمه ها

در دو سال گذشته ، متخصصان ما بهترین چکمه های کوهنوردی را برای زنان آزمایش کرده اند. با تحقیق عمیق روی بیش از 25 مدل ، ما چند گزینه خاص را برای مقایسه در کنار یکدیگر انتخاب کردیم. آزمایش های ما را به کوه ها در مکان های مختلف در سراسر جهان رساند. ما وقت خود را صرف لکه برداری از صفحات گرانیت ، لگد زدن به آبشارهای یخ زده و مقایسه پیچیده ویژگی های اصلی عملکرد برای تعیین تفاوت های عمده کردیم . بعد از ماه ها آزمایش زیاد در این زمینه ، ما با استفاده از معیارهای کلیدی ، هر بوت را ارزیابی می کنیم .تا یک امتیاز بدست آوریم. با استفاده از این ، ما بهترین توصیه های بی طرفانه را برای کمک به شما در یافتن یک بوت جامد ارائه می دهیم .که در سردترین و پرماجرا ترین روزهای زمستان عملکرد خوبی داشته باشد.

انواع چکمه های کوه نوردی

چکمه های کوه نوردی La Sportiva Nepal Cube GTX

زنان در تست های ما به راحتی جلو رفتند. گرچه سنگین ترین صندوق عقب در بررسی است ، اما بالاترین عملکرد کوهنوردی را در میان چکمه ها دارد. این یک صندوق عقب ، بادوام است که عایق بندی شده و کاملاً ضد آب است و دارای روکش های چرمی توری و فلزی است . این سیستم دارای پیچیده ترین سیستم اتصال بند از چکمه هایی است که ما ارزیابی کردیم . به فرد اجازه می دهد تا تنگی و تناسب را تنظیم کند . در حالی که قفل پاشنه عالی را برای یخ نوردی تند و اشاره به جلو فراهم می کند . این چکمه برای یخ نوردی ، کوهنوردی مختلط و کوهنوردی عمل می کند.

چکمه کوه نوردی
چکمه کوه نوردی

مزایا: با دوام ، با پشتیبانی کافی از مچ پا مرواریدهای قفل کننده توری ، فوق العاده گرم و ضد آب هستند و توانایی کوهنوردی خوبی دارند .

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند ویوین وست وود


معایب: این نوع کفش ها سول برف را جمع می کند و بدون حلقه کششی هستند.

چکمه های کوه نوردی La Sportiva Trango Alp Evo GTX

چکمه کوه نوردی
چکمه کوه نوردی

یک چکمه کوهنوردی تابستانی بسیار بادوام است. بیشتر از چرم ساخته شده است که دوام آن را بهبود می بخشد. و همچنین کمی گرما را به یک کفش کوهنوردی تابستانی غیر عایق بندی نشده اضافه می کند . این ممکن است بسته به کاربردهای شما یک طرفدار یا موافق باشد . اما ما به دلیل توانایی کشش در فصل تابستان و استفاده از یک جفت چکمه سبک تر برای بیشتر سال دوست داشتیم . این چرم همچنین هنگام پیاده روی و کوهنوردی حسی نرم و نرم ایجاد می کند . با هر حرکتی نرم و نرم خم می شود و یک جعبه انگشت پا راحت تری را در مسیر دنبال می کند . ساقه جزئی با ایجاد انعطاف پذیری در انگشت پا ، لک زدن و لبه زدن عالی را در مسیرهای کوه آلپ تضمین می کند . که باعث افزایش مهارت و مهارت در کار پا می شود.

برای برف بهینه نشده است و به هیچ وجه برای یخ نوردی طراحی نشده است. این انگشت دارای انگشت گرد است . بنابراین نمی توان از آن با چکمه های یخ نوردی مرحله ای که دارای ضمانت انگشتان پا هستند استفاده کرد. (این انگشت صاف و گرد آن را برای صخره نوردی بسیار بهتر می کند). ساقه جزئی همچنین به این معنی است که به راحتی نمی توان پله های صاف را در برف شیب دار لگد زد . اما به آن مقداری چرخش رو به جلو می دهد تا پیاده روی و سیال را بسیار روانتر کند. این چرم همچنین در مقایسه با مکعب های ترانگو وزن کمی اضافه می کند. به طور کلی ، به دلیل بهبود راحتی و مهارت بالا رفتن از یک صندوق چرمی و همچنین دوام عالی ، احساس کردیم این کاملاً ارزشش را دارد.

اطلاعات بیشتر:  رنگ سفید نماد چیست؟ [روانشناسی رنگ سفید]

چکمه های کوه نوردی La Sportiva Trango Cube GTX 

یک کفش کوهنوردی برتر سه فصل آلپ است که در پیاده روی و صخره نوردی بسیار عالی است . اگرچه ایده آل برای یخ نوردی عمودی نیست. فوق العاده سبک و سبک است و به کوهنورد اجازه می دهد . تا از زمین های برفی و سنگلاخی سبک و سریع حرکت کند. بدون شک کفش بهترین مکان برای تمرکز بر روی سبکی وزن است . فقط به این فکر کنید که چند بار هر پا را در مسیر قله بلند می کنید. و ناگهان تراشیدن چند اونس صرفه جویی بسیار چشمگیری می شود.

چکمه کوه نوردی
چکمه کوه نوردی

مزایا:سبک وزن توانایی لبه ، صعود باور نکردنی ، هنگام پیاده روی راحت و انعطاف پذیر است .


معایب: بهترین چکمه کاملاً یخ نوردی نیست ، با دوام کمتر

چکمه های کوه نوردی La Sportiva Spantik

یک چکمه کوهنوردی آلپ در ارتفاع بالا است. مخصوصاً برای هوای بسیار گرم است علاوه بر این راحت و نرم است. صندوق عقب مهارت کافی را دارد تا در مسیرهای صخره ای آلپ آلاینده دقت کافی را داشته باشید . و از صعودهای یخی شیب دار به شما اطمینان دهد. طراحی دو بوت گرما را به شما می افزاید اما به شما این امکان را می دهد که بوت داخلی را بیرون بیاورید. و آن را یک شب در چادر یا کیسه خواب گرم و خشک نگه دارید.

چکمه کوه نوردی
چکمه کوه نوردی

مزایا: بسیار گرم مهارت عالی کوهنوردی برای استفاده طولانی ، در مسیرهای دنباله دار یا صخره ای .

معایب: با دوام نیست ، ضد آب نیست .

چرا به ما اعتماد کنید

دلیل خاصی وجود ندارد که باعث شودشما به ما اعتماد کنید . ما در گروه اسپورت پوش سعی می کنیم که تمام اطلاعاتی که درباره ی کفش های مختلف داریم. مانند معرفی کفش های چرمی و معرفی کفش های کالج در اختیار شما بگذاریم تا شما خرید خوبی را تجربه کنید. شما هر طور که می خواهید میتونید برداشت کنید ولی هدف گروه ما فقط خدمت به مردم عزیز ایران است.

اطلاعات بیشتر:  معرفی پارچه مخمل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید