5 مرحله برای خرید کفش جدید

5/5 - (1 امتیاز)
خرید کفش جدید
خرید کفش جدید

سال نو است و شما آماده هستید که برای رسیدن به هدف خوش استایلی بیشتر ورزش کنید. با این حال، متوجه شده اید که یک جفت کفش ورزشی قدیمی دارید که دیگر از کار افتاده است . مطمئناً، آنها همان کفش های عالی هستند که دو سال پیش داشتید، اما عقل سلیم به شما می گوید که حتی اگر آنها را دوست داشته باشید، احتمالاً باید بازنشسته شوند. و سراغ خرید کفش جدید بروید .

بنابراین شما اکنون با وظیفه دلهره آور یافتن یک جفت کفش دیگر روبرو هستید که همان تناسب عالی را ارائه دهد. صنعت کفش صدها سبک و برند مختلف را برای انتخاب ارائه می‌دهد و تشخیص اینکه کدام یک برای شما مناسب است می‌تواند بسیار زیاد و کاملاً ترساننده باشد. آیا باید در مورد جدیدترین و بهترین ها ولخرجی کنید یا به سراغ مدل اقتصادی کاهش یافته بروید؟

یک قانون کلی خوب توجه به راحتی است. اگر پوشیدن کفش دردناک باشد، شیک‌ترین کفش با جدیدترین فناوری اصلا مهم نخواهد بود.

نکات مهم در انتخاب کفش جدید

در اینجا پنج دستورالعمل وجود دارد که به شما در انتخاب کفش مناسب کمک می کند:

1. به دنبال کفش های محکمی باشید که از نظر طول و عرض مناسب پاهای شما باشد. رفتن به فروشگاهی با متخصصین آموزش دیده برای اندازه گیری پاهای شما برای یافتن اندازه مناسب می تواند بسیار مفید باشد. اگر می توانید طرح کلی انگشتان خود را در بالا یا کناره کفش ببینید، سایز بزرگتر را امتحان کنید.

2. در پایان روز کفش را امتحان کنید. پاها می توانند متورم شوند و در این زمان در بزرگترین حالت خود خواهند بود.

3. کفش هایی را با جوراب هایی که قصد دارید در طول فعالیتی که در آن شرکت خواهید کرد بپوشید، امتحان کنید. مطمئن شوید که هر دو کفش را بپوشید. افراد اغلب یک پا بزرگتر از پای دیگر دارند. شما فضای کافی برای تکان دادن در انتهای کفش، تقریباً به اندازه عرض انگشت شست خود می خواهید تا از نیشگون گرفتن انگشتان پا جلوگیری کنید. چند قدم پیاده روی یا دویدن.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند گرلن

4. مطمئن شوید که پای شما در قسمت پاشنه نمی لغزد. کفش باید بلافاصله احساس راحتی کند. کفش را نخرید و امیدوار باشید که بتوانید آن را “شکستید”.

5. نکته مفید دیگر این است که بدانید مفاصل و ماهیچه های پا چگونه حرکت می کنند. آیا پاهایتان در هر قدم بیش از حد غلت می‌خورند یا پاهایتان سفت‌تر هستند؟ این می تواند بر نوع کفشی که می خرید نیز تأثیر بگذارد. فیزیوتراپیست ها در ارزیابی پاها و کمک به شما در تعیین نیازهای فردی خود در مورد کفش متخصص هستند.

چه ورزشکار باشید و چه فقط به دنبال شروع یک برنامه پیاده روی هستید، داشتن کفش مناسب برای سوق دادن شما به فعالیتی که دوست دارید بسیار ارزشمند است.

نکات ضروری در خرید کفش جدید

1. کفش‌هایی را از برندی همانند اسپورت پوش بخرید . که به کیفیت و راحتی معروف است. بسیاری از برندهای معتبر کفش به دلیل کفش های قابل اعتماد و کاربردی خود شناخته شده اند. یک جفت کفش از یکی از این برندها بخرید تا مطمئن شوید که محصولی باکیفیت دریافت می کنید. بسیاری از این شرکت‌ها شهرت خود را بر اساس سال‌ها خدمات خوب به مشتریان نیز ایجاد کرده‌اند، بنابراین احتمالاً این کفش‌ها تحت پوشش ضمانت‌نامه‌ای سخاوتمندانه قرار می‌گیرند.[1] با خواندن نظرات آنلاین، مارک های کفش با کیفیت را پیدا کنید.

2. زیره کفش ها را بررسی کنید تا ببینید محکم هستند یا خیر. کف کفش های خوب باید به اندازه کافی محکم باشد تا از پاهای شما در برابر اجسام تیز محافظت کند. آنها همچنین باید نوعی بالشتک برای پاهای شما در حین راه رفتن فراهم کنند. قبل از امتحان کردن کفش، پایین کفش را بررسی کنید تا ببینید کف آن چقدر ضخیم و محکم به نظر می رسد. از کفش های تخت با ته بسیار نازک که احتمال شکستن یا فرسودگی سریع دارند، خودداری کنید.

اطلاعات بیشتر:  تاریخچه هودی

3. اطمینان حاصل کنید که کفی و قوس کفی از پا پشتیبانی کافی دارند. از خرید کفش با کفی صاف که پای شما را به درستی در جای خود نگه نمی دارد، خودداری کنید. کفش هایی با کفی ها و قوس هایی که برای حمایت از پای شما کمی برآمده و منحنی هستند، بخرید. توجه داشته باشید که برخی از کفش‌ها دارای کفی‌های قابل جابجایی هستند که می‌توان آن‌ها را به‌صورت دوره‌ای جدا کرد و شست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید