چگونه کفش سفید خود را در تابستان امسال سفید نگه دارید؟

5/5 - (1 امتیاز)

ما عاشق یک جفت کفش سفید تازه هستیم . اما تمیز نگه داشتن آنها گاهی کار غیرممکن به نظر می رسد. البته اینطور نیست. کفشهای سفید حتماً کثیف می شوند. خوشبختانه، با این حال، کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای حفظ ظاهر جدید خود انجام دهید.

مردم در اسپورت پوش طرفداران دو برند خاص از محصولات تمیز کننده هستند که در زیر به آنها اشاره می کنیم، که هر دو طیف وسیعی از محصولات را برای محافظت از کفش و تمیز نگه داشتن آنها ارائه می دهند. اما روش‌های زیادی وجود دارد که با استفاده از وسایلی که احتمالاً قبلاً دارید، خودتان آن را انجام دهید:

برند مراقبت از کفش Crep Protect محصولات مختلفی را ارائه می‌کند . تا به بهترین ظاهر کفش‌های کتانی شما کمک کند . اسپری این برند برای دفع آسیب های ناشی از آب و لکه ها طراحی شده است . در حالی که کیت تمیز کننده آنها می تواند برای خلاص شدن از شر لکه های ظاهر شده استفاده شود. با قضاوت بر اساس ویدیوی آنها، ما می گوییم که قطعا امیدوار کننده است.

پاک‌کن‌های جادویی Mr. Clean برای تمیز نگه داشتن کفش‌های کتانی سفید یک موهبت الهی هستند (اما صادقانه بگویم که برای هر کفش ورزشی رنگی مفید هستند. همانطور که در ویدیو نشان داده شده است . آنها می توانند از شر لک های روی کف پا خلاص شوند و همچنین روی چرم به خوبی کار می کنند.

سفید کردن کفش های سفید
سفید کردن کفش های سفید

کفش سفید خود را در ماشین لباسشویی بیندازید.

این روش لزوما برای کفشهای کتانی چرمی یا جیر جواب نمی دهد . اما می تواند گزینه خوبی برای کفشهای بافتنی یا برزنتی باشد. برند های شوینده توصیه می‌کنند . لکه‌های سطحی را قبل از ریختن در دستگاه با دست، با مسواک و مقداری آب صابون پاک کنید. آنها پیشنهاد می‌کنند کفش‌ها را در یک کیسه لباس‌های مشبک یا روبالشی قدیمی قرار دهید تا از گیرکردن آن‌ها به هر چیزی در دستگاه محافظت شود.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند کیتون

سیرز خاطرنشان می‌کند که می‌توانید کفش‌ها را با حوله‌های قدیمی اضافه کنید . تا از کوبیدن بیش از حد آن‌ها در داخل درام جلوگیری کنید. از نظر دما، ما یک چرخه سرد را پیشنهاد می کند . که بسته به دستگاه شما باید حدود 30 تا 40 دقیقه طول بکشد. وقتی همه این کارها تمام شد، بگذارید کفشهایتان در هوا خشک شوند. گرمای خشک‌کن می‌تواند هر پلاستیک را منحرف کند یا چسب روی کفش را حل کند.

مواد شوینده قدیمی خوب نیز یک عامل موثر برای تمیز کردن کفشهای کتانی سفید شما هستند، به خصوص اگر چرمی باشند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مواد شوینده را با مقداری آب گرم مخلوط کنید و کفشهای خود را با یک برس تمیز کننده یا مسواک تمیز کنید.

تمیز کردن کفش سفید
تمیز کردن کفش سفید

مقداری خمیر دندان بمالید.

خمیر دندان یکی دیگر از راه های عالی برای تمیز کردن کفش های سفید شما است، به خصوص زیره های لاستیکی و کلاهک پا. به سادگی خمیر دندان را روی کف پا با یک مسواک بمالید و با یک پارچه مرطوب بشویید یا پاک کنید.

برای جیر و نوبوک، که عموماً در تمیز کردن سرسخت‌تر هستند، سعی کنید از پاک‌کن‌های سفید استفاده کنید – پاک‌کن‌های صورتی ممکن است آثاری را به‌ویژه روی کفش‌های سبک‌تر از خود به جای بگذارند تا لکه‌ها را از بین ببرید.

سفید کننده یا لاک کفش را امتحان کنید

سفید کننده هایی مانند Angelus Sole Bright مخصوصاً برای بازگرداندن کفشهای تغییر رنگ داده شده به حالت اولیه مفید هستند. این محصولات روی کف پا بسیار موثر هستند.

برای رویه کفش – به ویژه کفش های کتانی چرمی – می توانید از یک جلا دهنده کفش سفید کلاسیک مانند خمیر لهستانی کیوی استفاده کنید . که به محافظت و حالت دادن به چرم و درخشندگی آن کمک می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید