تمام ویژگی های که یک شلوار مجلسی باید داشته باشد

5/5 - (1 امتیاز)
نکات مهم در خرید شلوار مجلسی
نکات مهم در خرید شلوار مجلسی

شلوار بخش بسیار مهمی از کمد هر مردی است پیدا کردن شلوار مجلسی ممکن است مشکل باشد . اما هنگامی که آن شلواری را که مناسب به نظر می رسد را در دست بگیرید . می توانید مطمئن شوید که ارزشش را دارد .

فرقی نمی‌کند در مورد لباس‌های خاکی، چینی، شلوار مجلسی یا شلوار جین صحبت کنیم . چند قانون وجود دارد که هر شلواری باید با آنها مطابقت داشته باشد. هر زمان که یک شلوار می پوشید . چند فاکتور وجود دارد که باید در نظر بگیرید . که به شما می گوید که آیا آن ها زیبا به نظر می رسند یا نه.

در اینجا چند دستورالعمل وجود دارد که می توانید هنگام خرید یا لباس پوشیدن از آنها پیروی کنید. و لیستی از عناصری که همیشه باید در کنترل داشته باشید. برخی از قوانین فقط برای شلوارهای مجلسی اعمال می شود . برخی دیگر برای شلوارهای معمولی، اما ما می خواستیم آنها را با هم ترکیب کنیم، زیرا امروزه شلوارها در انواع ترکیب ها و طرح ها وجود دارند. قبل از شروع، باید به یک قانون کلی اشاره کنیم: هرگز جیب های خود را پر نکنید، که واقعاً ظاهر یک شلوار را تغییر می دهد .

سایز شلوار مجلسی

به طور کلی، یک شلوار مجلسی مناسب باید از خط کمر تا بالای کفش شما باشد. توصیه می شود که شلوار شما قسمت کوچکی از کفش شما را بپوشاند، کلمه کلیدی در اینجا “کوچک” است. گاهی مردان آنقدر شلوار بلند می پوشند که به سادگی کفش را نامرئی می کنند. همچنین بالا کشیدن شلوار و محکم بستن آن با کمربند نیز راه حلی نیست .

می دانیم که برخی از پسرها و به خصوص نوجوانان در یافتن شلوارهایی که هم روی کمر و هم از نظر قد مناسب باشند، مشکل دارند. برای حل این مشکل، می‌توانید به سادگی شلوار مجلسی بلندتری بخرید و آن‌ها را متناسب با اندازه‌ای که می‌خواهید داشته باشید، بخرید. به خواندن ادامه دهید، زیرا در مورد کاف‌ها و چین‌ها نیز صحبت خواهیم کرد، بنابراین مطمئن شوید که هنگام تشخیص درست بودن یا نبودن یک جفت، آن عناصر را نیز وارد کنید.

کمر شلوار مجلسی

کمر بخش بسیار مهمی از هر شلواری است. اما قبل از رفتن به خط کمر شلوار، باید در مورد کمر شما صحبت کنیم. اندازه گیری دور کمر بسیار مهم است، زیرا عددی که کمر شما را توصیف می کند شماره شلوار شما است.

اطلاعات بیشتر:  معرفی نام تجاری بریونی

ثانیاً، مطمئن شوید که وقتی هر شلواری را می‌پوشید، خط کمر آنها درست روی کمر طبیعی شما بیفتد. نه بالاتر و نه پایین تر. شما باید بتوانید دو انگشت خود را در شلوار خود قرار دهید و همچنان راحت باشید. اگر شلواری که امتحان می کنید تمام این معیارها را داشته باشد، می توانید به مرحله بعدی بروید، اگر نه، به مرحله بعدی بروید!

پلیسه

بحث‌های مداومی در مورد چین‌ها و نقش آن‌ها در ساختار شلوار وجود دارد. به نظر می رسد که آنها از مد می روند و از مد خارج می شوند و در نهایت، انتخاب با شماست. بین شلوار چین دار و جلو تخت چند تفاوت وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

شلوارهای جین ظاهری نسبتاً کلاسیک دارند. پلیسه ها جزییات را به شلوار اضافه می کنند و برای خوشرویی مردان با اندام بزرگتر مناسب هستند. آنها همچنین می توانند گزینه خوبی برای مردانی باشند که بالاتنه بزرگتری دارند، زیرا آن را متعادل می کنند و شما را متناسب تر نشان می دهند.

برخی از شلوارها یک پلیسه دارند، برخی دیگر دو یا بیشتر دارند: هیچ قانون دقیقی در مورد اینکه چه چیزی بهینه به نظر می رسد وجود ندارد، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که چندین جفت را امتحان کنید و کشف کنید که کدام یک از نظر تیپ بدنی شما به نظر می رسد.

از طرف دیگر، شلوارهای جلو تخت مدرن هستند و اگر به دنبال یک تیپ غیر رسمی تجاری هستید، انتخاب بسیار خوبی است. یک جفت شلوار جلوی صاف باریک‌تر و شیک‌تر به نظر می‌رسد. این گزینه برای مردانی که لاغر هستند یا جثه متوسطی دارند بهترین است.

قطع كردن

در مورد شلوار سه نوع برش وجود دارد: برش باریک، برش معمولی و برش گشاد. البته، هر مردی باید بتواند شلوارهای معمولی بپوشد (این ربطی به سایز ندارد). پوشیدن یک برش متفاوت زمانی مفید است که می خواهید بر جنبه خاصی از بدن خود تأکید کنید یا استتار کنید.

اطلاعات بیشتر:  تاریخچه شلوار جین

شلوارهای باریک معمولاً به اندام نزدیک می شوند و این تمایل را دارند که شما را لاغرتر نشان دهند. با این حال، اگر می خواهید شلوار باریک بپوشید، مطمئن شوید که شلوارهای چند سایز خیلی کوچک نپوشید. آنها هنوز هم باید در همه قسمت ها مناسب باشند، تنها تفاوت آنها این است که برشی کمی متفاوت از شلوارهای معمولی دارند.

شلوارهای معمولی احتمالاً بهترین انتخابی هستند که می توانید انجام دهید: صرف نظر از اندازه شما، آنها بدن شما را به خوبی قاب می کنند و ما می دانیم که چیزهایی که مناسب هستند همان هایی هستند که بهترین ظاهر را برای شما دارند.

شلوارهای گشاد جادارتر هستند و گشادتر به نظر می رسند. آنها شلوارهای گشاد نیستند، بلکه شلوارهای “پا گشاد” هستند و به سادگی جریان بیشتری به سمت آنها دارند. این شلوار برای مردانی مناسب است که می‌خواهند ظاهری نسبتا یکپارچه داشته باشند یا برای مردان بزرگ‌تری که احساس می‌کنند می‌توانند از اتاق اضافی استفاده کنند (مخصوصاً هنگام نشستن و غیره).

سرآستین

شلوارهای مجلسی، اما گاهی اوقات شلوارهای غیررسمی نیز دارای نوارهای کوچکی در اطراف مچ پا هستند. به اینها “کاف” می گویند. به گفته بسیاری از استایلیست ها، آنها عنصر بسیار خوبی هستند که باعث می شود شلوار بهتر به نظر برسد. سرآستین‌ها کمی وزن اضافی به قطعه اضافه می‌کنند و به آن‌ها کمک می‌کنند در پایین صاف بایستند. یک کاف باید پشت کفش مردانه را لمس کند و دقیقاً بالای قسمت جلویی کفش ختم شود. می توانید منقاری نوک تیز را بررسی کنید که تا شده شلوار روی کفش می نشیند که نشان دهنده تناسب خوب است.

سرآستین (یا عدم وجود آنها) عناصر بصری عالی هستند. آنها به شکل دادن به ظاهر کلی یک مرد کمک می کنند. به عنوان مثال، پاهای شما را کمی کوتاه تر نشان می دهند، بنابراین صورت و سینه شما را بیشتر برجسته می کنند! اگر نمی‌خواهید پاهایتان کوتاه‌تر به نظر برسند . همیشه می‌توانید شلواری را انتخاب کنید که سرآستین نداشته باشد. شلوارهایی که بدون سرآستین هستند، کژوال محسوب می شوند.

فاق شلوار مجلسی

فاق شلوار شما باید همان جایی باشد که فاق آناتومیک شما قرار دارد. هیچ بحثی در مورد آن وجود ندارد، هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا باید در جای دیگری باشد. پوشیدن شلوار خیلی گشاد فایده ای ندارد و با پوشیدن شلوارهای خیلی تنگ خود را خفه کنید. اگر می خواهید راحت باشید، باید یک جفت مناسب بپوشید، نه یک جفت خیلی بزرگ و اگر می خواهید فاق خود را به نمایش بگذارید، باید یک جفت مناسب و یک جفت لباس زیر خوش تراش بپوشید.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند گس

رنگ

انواع مختلف شلوار جین
انواع مختلف شلوار جین

رنگ شلوار شما نیز فاکتور مهمی است که در انتخاب شلوار باید به آن توجه کنید. شما باید بتوانید رنگ شلوار را با بقیه لباس خود هماهنگ کنید. اگر چیزی برای پوشیدن ندارید، خرید یک شلوار فایده ای ندارد.هماهنگی رنگ ممکن است مشکل باشد، اما اگر برای دیدن اینکه چه چیزی با هم خوب است، وقت بگذارید، می‌توانید نتایج فوق‌العاده‌ای بگیرید.

به یاد داشته باشید که برخی از رنگ ها خنثی هستند. این بدان معنی است که آنها با هر رنگ یا بافتی مطابقت دارند. اینها عبارتند از: سفید، مشکی، خاکستری، خاکی، بژ، آبی تیره، عاج و غیره شلوار جین نیز خنثی است و می توان آن را با هر چیزی ست کرد. اگر به دنبال یک شلوار خنثی هستید، مطمئن شوید که سایر لباس‌هایتان رنگ‌های پررنگ‌تری داشته باشند، زیرا پوشیدن لباس‌های خنثی شما را بی‌تفاوت نشان می‌دهد.

پارچه

بسته به مدل و هدف شلوار، پارچه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. با این حال، ما فقط یک نکته سریع داریم که باید بررسی کنید: همیشه مطمئن شوید که پارچه ای که شلوار شما از آن ساخته شده است، طبیعی است. پارچه های طبیعی مانند پنبه، پشم، می توانند نفس بکشند، راحت تر، بادوام تر و عالی به نظر می رسند! الیاف مصنوعی، اگرچه قیمت کمتری دارند، می توانند باعث خارش و حتی بثورات پوستی شوند، اما روی شما هم نمی ریزند و هیچ وقت ظاهر مناسبی ندارند.

هر نوع شلواری که می خواهید بخرید، همیشه باید بدانید که این دستورالعمل ها انعطاف پذیر هستند و جنبه اصلی که باید به دنبال آن باشید راحتی است. البته راحتی به نظر خوب می رسد. شلواری که احساس راحتی نمی کند برای شما مناسب نیست! مطمئن شوید که استایل و رنگ شخصیت شما را منعکس می کند و احساس خوبی در شلوار خود دارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید