5 نکته که هنگام خرید لباس ورزشی باید در نظر بگیرید

Rate this post
خرید لباس ورزشی
خرید لباس ورزشی

هنگامی که شروع به تمرین می کنید ممکن است . فکر کنید که بهترین انتخاب لباس ورزشی ، پیراهن شما و شلوارهایی است که سالهاست از آنها استفاده نمی کنید. راحت بودن در حین تمرین بسیار مهم است . اما حفاظت از سلامتی از اهمیت بیشتری برخوردار است . پس در خرید لباس ورزشی به نکات زیر دقت کنید .

پارچه های لباس ورزشی

در حالی که راحت ترین مواد همیشه آنهایی هستند . که مستقیماً از طبیعت مادر تهیه می شوند . ابریشم ، پشم ، پنبه و کتان. وقتی صحبت از ورزش کردن ، عرق کردن و رساندن بدن به محدوده خود می شود . انتخاب پارچه هایی که با تکنولوژی بهبود یافته اند ، اشکالی ندارد. پنبه آب (و عرق) را جذب می کند. اما خشک شدن آن زیاد طول می کشد . و امروزه پارچه ها می توانند عرق را از پوست شما دور کرده و دمای بدن را یکنواخت نگه دارند . و راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورند. از لباس های ورزشی پارچه های طبیعی و مهندسی شده برای قطعاتی استفاده کنید . که نه تنها زیبا به نظر می رسند ، بلکه راحت نیز هستند .

پارچه های فشرده سازی شده

هنگامی که در حال تمرین هستید ، سوزش در عضلات شما ناشی از اسید لاکتیک است. در ماهیچه های شما تجمع می یابد . و نمی توان آن را حمل کرد . بنابراین باعث درد ماهیچه می شود. هنگام انتخاب پارچه های فشرده ، با پوشاندن پوست خود با پارچه ای محکم که به جریان خون شما کمک می کند . به رگ های خونی خود کمک می کنید. این بدان معنا نیست که شما باید از وسایلی استفاده کنید . که جریان خون شما را متوقف کرده و دامنه حرکتی شما را محدود می کند . بلکه لباس هایی را انتخاب کنید که به شما در دستیابی به بهترین نتایج کمک کند.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند مارچسا

پارچه های بدنساز

بیایید برای یک ثانیه به شلوارهای بزرگ سایز مورد علاقه خود بازگردیم . و موارد زیر را تصور کنید: انجام سر یوگا یا ضربات ساده برای عضلات شانه و تلاش برای تمرکز و تنفس عمیق در حالی که احساس می کنید . شلوارهای عرق پایتان پاهای شما را آشکار می کند و شما را ناراحت می کند. لباس های متناسب با بدن ساخته شده از لیکورا و اسپندکس در یک نقطه باقی می مانند . و نه تنها این ، حتی پس از شستشوی مکرر ، برعکس لباس های نخی و کتان ، تغییر شکل نمی دهند.

پوشیدن لباس ورزشی با توجه به اقصاد مالی

لباس های ورزشی با کیفیت بالا اصلا ارزان نیستند . اما اگر برنامه ریزی کنید و هوشمندانه سرمایه گذاری کنید . مجبور نخواهید بود برای هر فصل ست جدید بخرید. برای فعالیت اصلی ورزشی خود لباس بخرید و از آنجا کار کنید. شما به شلوار احتیاج دارید . و طول آن را بسته به فعالیتی که روی آن تمرکز خواهید کرد . (شلوارک ، قد بلند یا ساق پا) ، ساق بند تنگ ، سوتین ورزشی با کیفیت بالا و کفش مناسب نیز انتخاب کنید. خرید لباس های با کیفیت را هدف قرار دهید . زیرا نه تنها دوام بیشتری خواهد داشت ، بلکه بهترین پشتیبانی را نیز به شما ارائه می دهد. وقتی هوا سرد است ، فقط یک جلیقه گرم یا کت با دید بالا به لباس معمول خود در باشگاه اضافه کنید.

خرید لباس ورزشی برای راحتی

در هر صورت ، لباس های تناسب اندام باید راحت باشند: شما ساعت های زیادی را در آن عرق می کنید و حرکات تکراری زیادی انجام می دهید ، بنابراین آخرین چیزی که شما نیاز دارید یک چیز خیلی تنگ یا خیلی گشاد است. شما نمی خواهید در حین دویدن ، پریدن ، انجام حرکت با وزنه ، زومبا یا یوگا احساس ناراحتی کنید. و بهترین کار این است که روی حرکات تمرکز کنید نه اینکه فکر کنید آیا می توانید نفس بکشید زیرا سوتین ورزشی شما خیلی سفت است.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند ریباک

اگرچه ممکن است برای شما مهم نباشد . که در لباس های ورزشی خود ظاهر خوبی داشته باشید ، اما بسیار مهم است . که از شما پشتیبانی کند و بتواند تمرینات شما را تحمل کند ، خواه یوگا ، پیلاتس ، تنیس یا MMA باشد. قبل از انتخاب لباس ورزشی خود همه این موارد را در نظر بگیرید . و در صورت پاره شدن و از دست دادن خاصیت ارتجاعی ، در تعویض آن تردید نکنید.

استانداردهای کیفیت را بشناسید

لباس ورزشی
لباس ورزشی

یکی از مهمترین دغدغه ها شناسایی کیفیت لباس های ورزشی است. با دوام می توانید این موضوع را بررسی کنید و تنها پس از استفاده مکرر از محصول متوجه خواهید شد. بدون خرید محصول نمی توانید این کار را انجام دهید. بنابراین ، موارد خاصی وجود دارد که می توانید در مورد بررسی کیفیت کنترل انجام دهید.

اگر از فروشگاه فیزیکی خرید می کنید ، یک آزمایش اسکرانچ انجام دهید و ببینید آیا خرد شدن به راحتی از بین می رود. در مرحله دوم ، پارچه را بکشید و ببینید آیا شل می شود یا خیر. علاوه بر این ، موارد کوچک مانند دکمه ها و سوراخ های دکمه ، دوخت های مرتب با درزهای محکم تر و زیپ های پوشیده را بررسی کنید.

در صورت خرید آنلاین لباس ورزشی ، به تصاویر و ویژگی های محصول نگاه کنید . و سعی کنید آنها را مطابقت دهید. علاوه بر این ، صفحه کیفیت مارک را نیز بررسی کنید. ایده کافی در مورد کیفیت محصول خواهید داشت.

عملکرد مناسب

هنگام خرید لباس ورزشی در فروشگاه فیزیکی ، همیشه آنها را امتحان کنید. عملکرد شما در باشگاه بستگی به میزان مناسب تناسب لباس با شما دارد. چه شل و چه خیلی سفت ، سرعت شما را کم کرده و روی عملکرد شما تأثیر می گذارد. در صورت خرید آنلاین ، مطمئن شوید که راهنمای اندازه در وب سایت مارک ذکر شده است. از آنجا که اندازه ها در مارک های مختلف متفاوت است ، بهتر است راهنمای اندازه را بررسی کنید. وگرنه ممکن است هنگام بازگشت یا تعویض محصول هزینه بیشتری برای شما داشته باشد.

اطلاعات بیشتر:  معرفی بهترین پارچه ها برای تهیه لباس

کنترل عرق

جذب رطوبت عامل کلیدی است که هنگام خرید لباس باشگاه باید به آن توجه کرد. پارچه های قابل تنفس به شما اجازه می دهد به هدف مورد نظر خود برسید ، زیرا عرق باعث کاهش سرعت شما نمی شود. خشک کردن یکی از اصطلاحاتی است که مارک ها از آن استفاده می کنند . و همه کار مشابهی انجام می دهند. مطمئن شوید که یکی از بهترین قیمت را نسبت به قیمت پیدا کرده اید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید