تاریخچه برند C&A

Rate this post
تاریخچه برند C&A
تاریخچه برند C&A

برادران بنینکمیر بنام‌های کلمنت و آگوست در سال 1841 برند C&A را در اسنیک به عنوان یک شرکت نساجی هلندی تأسیس کردند . و نام آن را با حروف اول خود نامگذاری کردند. برنارد جوزف، پسر کلمنس، فروش خود را در آمستردام در سال 1906 آغاز کرد و تا سال 1910، هلند ده فروشگاه داشت.

تاریخچه برند C&A

یکی مرز با هلند، اجداد کلمنس و آگوست مدت‌ها در شمال هلند تاجران موفقی بودند و در سال 1671 مزرعه خانوادگی را ترک کردند تا کالاهای خود را به عنوان تاجر کفش مسافرتی بفروشند. در دهه 1830 در متینگن بود که کلمنس و آگوست کمی بیشتر از پسران شاگردی کردند تا حرفه خود را بیاموزند.

برند C&A در سال 1841 توسط برادران هلندی Clemens e August تاسیس شد. حروف اول آنها منشاء نام تجاری را نشان می دهد. ما بیش از 1800 واحد در 24 کشور در اروپا، آمریکای لاتین و آسیا داریم و یکی از بزرگترین خرده فروشان در جهان هستیم. در برزیل، همه چیز در سال 1976 با افتتاح اولین فروشگاه ما در Shopping Ibirapuera در سائوپائولو آغاز شد.

البته از آن زمان تا کنون خیلی چیزها تغییر کرده است. اما فلسفه کار ما یکسان است – ارائه بهترین مد با قیمت های مقرون به صرفه! امروز ما در حال حاضر بیش از 300 فروشگاه در 125 شهر داریم و بیش از 15000 متخصص در آن مشغول به کار هستند. بسیاری از مردم، اینطور نیست!؟ و آیا می دانید راز موفقیت ما چیست؟ علاوه بر پیگیری مداوم نوآوری، ما همچنین در تلاش هستیم تا از انتظارات مردم فراتر رفته و میراث مثبتی از خود به جای بگذاریم.

این برند در قرن نوزدهم در اوج انقلاب صنعتی، C&A یک صنعت را متحول کرد و با ارائه مدهای مقرون به صرفه، بازار جدیدی با پتانسیل گسترده ایجاد کرد. در آغاز قرن بیستم، پایه‌های C&A گذاشته شد تا نقش مهمی در دسترسی و مقرون‌به‌صرفه ساختن جدیدترین مدها داشته باشد.

اطلاعات بیشتر:  در ورزش بدنسازی باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید