راه هوشمندانه برای خرید پالتو زمستانی

5/5 - (1 امتیاز)
راه هوشمندانه برای خرید پالتو زمستانی
راه هوشمندانه برای خرید پالتو زمستانی

خرید یک پالتو زمستانی و یا خرید هودی به نظر می رسد به اندازه کافی آسان است . تا زمانی که شما آن مردی باشید که در جمعه سیاه در Macy’s ایستاده اید. با پسری نوجوان که می خواهد آخرین پارک را در فروشگاه بخرد . یعنی تا زمانی که مهم نیست به نظر نمی رسد ، و سپس واقعاً بسیار مهم است. برای این منظور ، از میشل گواد ، بنیانگذار برنامه خرید شخصی PS Dept. ، خواسته ایم تا دریابد چگونه تیم خریداران متخصص او پالتو زمستانی مناسب را برای مشتریان مرد خود تهیه می کند. در اینجا آنچه او گفت:

برای پالتو ایده ال هزینه کنید

“کت چیزی است که سالها باید داشته باشید . بنابراین چیزی است که باید برای آن هزینه کنید. ارزان قیمت نخرید . پارچه های مصنوعی نخرید . سبک بی انتها را انتخاب کنید. پیروی از روندها به این معنی است که شما فصل آینده دوباره خرید خواهید کرد. “

سایز مناسب کمد لباس خود را خریداری کنید

ما اغلب بچه ها را تشویق می کنیم که وقتی صحبت از لباس بیرونی می شود ، اندازه خود را افزایش دهند. اگر کت شما با بلیزر یا ژاکت در زیر است ، باید سایز بزرگتری را انتخاب کنید. اگر آستین ها خیلی بلند هستند ، همیشه می توانید آنها را مناسب خود تهیه کنید. ارزش تلاش را دارد .

فاکتور گرما را ارزیابی کنید

پالتو
پالتو

اگر لباس روزانه شما به یک پالتو مناسب تر نیاز دارد . چیزی را تهیه کنید که از ترمه یا موهای طبیعی حیوانات تهیه شده باشد. شما در پشم یخ خواهید زد. همچنین به دنبال گزینه های قابل تبدیل مانند جلیقه متحرک ، کاپشن داخلی یا کاپوت مخفی باشید.

به زنگ و سوت توجه کنید

بررسی کنید که جیب های داخلی و خارجی راحت و کاربردی باشند. و هنگام خرید کت ، دکمه های بیشتری درخواست کنید . اکثر فروشگاه ها اگر قبلاً به کاپشن وصل نشده باشند وسایل اضافی خواهند داشت. دکمه های لباس بیرونی به راحتی شل می شوند و اگر قصد دارید کت را برای چند فصل نگه دارید ، به آنها نیاز خواهید داشت.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند اسیکس

زمان خرید پالتو را بدانید

جستجوی خود را زود شروع کنید. مجموعه های بهاری از ماه دسامبر به فروشگاه ها ارسال می شوند . این بدان معناست که پالتو های زمستانی در ماه نوامبر از فروشگاه ها شروع به خرید می کنند. و بهتری نلباس ها مدت ها قبل از آن فروخته می شوند. صادقانه بگویم ، خرید تنه شنا راحت تر از پالتو گرم در زمستان است.

سفارش دهید

بدیهی است که یک کت سفارشی عالی است زیرا می توانید پارچه را انتخاب کنید . می توانید جزئیات را انتخاب کنید و تناسب آن عالی خواهد بود. مشکل این است که یک لباس سفارشی واقعی همیشه بسیار گران است و بنابراین من می گویم شما میتوانید بهترین لباس ها را از اسپورت پوش بخرید. با این حال ، اگر به همه لباس های موجود نگاه کنید . من معتقدم که این پالتو همان لباسی است که شما باید بپوشید. به احتمال زیاد مجبورید سفارشی بسازید . زیرا از پارچه ای سنگین تر ساخته شده است .که تمایل دارد پارچه های بهتری را بپوشاند و عیب های شما را به راحتی پنهان می کند . و بنابراین لباس بهتری به دست می آورید.

به عنوان مثال ، شانه راست من حدود دو اینچ از چپ پای من پایین تر است . و اگر از کت و شلوار یا کت اسپرت استفاده کنم . قطعاً می توانید چین و چروک هایی را به ویژه در پشت و جلو مشاهده کنید. حالا با یک روکش ، می توانید چین و چروک های کمتری را ببینید . یا اگر پارچه واقعا سنگین است ، به هیچ وجه نمی توانید هیچ چین و چروکی را ببینید. بنابراین اگر پارچه ای سنگین را انتخاب می کنید . فکر نمی کنم لازم باشد با یک پالتو سفارشی بروید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید