راهنمای خرید و پوشیدن شلوارک مردانه

Rate this post
راهنمای خرید و پوشیدن شلوارک مردانه
راهنمای خرید و پوشیدن شلوارک مردانه

در دنیای استایل مردانه، تنفر زیادی در پوشیدن شلوارک مردانه وجود دارد. تام فورد، طراح مشهور نقل شده است که چیزی در این باره گفته است: «شلوارک مردانه نباید خارج از زمین تنیس پوشیده شود». با تمام احترامی که برای تام فورد قائلم، می گویم لعنت به آن! در حالی که من به پوشیدن لباس مناسب افتخار می کنم، اما با نادیده گرفتن عملی بودن نیز مشکل اساسی دارم. بنابراین وقتی تشنه هستم آب می‌نوشم، وقتی هوا به شدت سرد است، لباس گرم می‌پوشم، و وقتی هوا گرم است شلوارک میپوشم.

پوشیدن شلوارک مردانه چه زمانی مناسب است؟

صرف نظر از عملی بودن، شرایطی وجود دارد که شلوارک انتخاب مناسبی نیست. در دهه‌های گذشته، پوشیدن شلوارک مردانه خارج از فعالیت‌های ورزشی برای یک مرد بالغ، عموماً رفتار بدی تلقی می‌شد. بنابراین احساس خوش شانسی می کنم که در زمان های آرام تری زندگی می کنم، جایی که می توانید خیابان های مرکز شهر را مملو از مردانی ببینید که به جای کت و شلوارهای سه تکه، شورت مناسب آب و هوا می پوشند.

با این حال، شرایط خاصی وجود دارد که من تمایل دارم با آقای فورد موافق باشم. عروسی ها، ادارات و رستوران های مجلل همگی به شلوارهای بلند نیاز دارند. با توجه به اینکه این محدودیت ها چقدر نادر هستند، خوشحالم که رعایت می کنم. به استثنای دفاتر حرفه ای، اکثر پسرها می توانند در تابستان تقریباً در تمام ساعات شبانه روز شلوارک مردانه بپوشند بدون اینکه ترسی از شبیه شدن به یک پسر مدرسه ای با شلوار کوتاه داشته باشند. برای ما عالی است .

خرید شلوارک مردانه

البته هر شلوارکی شما را خنک نگه می دارد. اما از آنجایی که ما اساساً با استانداردهای سنتی لباس مردانه از قتل دور می شویم، فکر می کنم توجه به جزئیات مهم است. مواد جنس شلوارک مردانه شما ظاهر، احساس و شاید مهمتر از همه، نحوه عملکرد پارچه در گرما را تعیین می کند.

اطلاعات بیشتر:  معرفی کلی تاریخچه برند نایک

پنبه

پنبه مواد پیش فرض لباس است. صاف، راحت، مراقبت از آن آسان است، نسبتا خوب نفس می کشد و در موقعیت های معمولی به اندازه کافی تیز به نظر می رسد. اما برای شرایط معمول تابستان، پنبه بهترین انتخاب نیست. نقطه ضعف اصلی این است که پنبه به سرعت خشک نمی شود، یا اگر مرطوب باشد و به پوشیدن آن ادامه دهید، اصلاً خشک نمی شود. بنابراین اگر در جریان جنگ با بادکنک آبی گرفتار شدید، بقیه روز با شلوارک خیس در اطراف راه می روید. و همچنین به این معنی است که اگر از اتفاق ناگوار عرق ترک قابل مشاهده رنج می برید، آن خط تیره تا زمانی که فرصت تغییر را نداشته باشید از بین نمی رود.

کتان

کتان ابر ستاره هوای گرم است. این ماده انتخابی برای ساکنان مناطق گرمسیری و دسر در سراسر جهان است. بهتر از پنبه تنفس می کند و خیلی سریعتر خشک می شود. اما نکته مثبت این است که این لزوما چیز بدی نیست. به این فکر کنید که چگونه چند خراش روی یک جفت چکمه نشانه چرم با کیفیت است. به همین ترتیب، کتانی دارای بافت چروک مشخصی است که نشان می دهد شما لباس تابستانی اختصاصی می پوشید. یا به عبارت دیگر، آنقدر سبک و راحتی خود را جدی می گیرید تا آیتم های تخصصی داشته باشید.

بنابراین هر چه زودتر این را به عنوان بخشی از جذابیت کتانی بپذیرید و اجازه دهید که به نشانه ظاهر بی‌خیال تابستانی شما تبدیل شود، وضعیت بهتر و راحت‌تری خواهید داشت. مخلوط می کند همچنین می توانید

پارچه های فنی

از نظر شیک پوشان سبک مردانه، پارچه های مصنوعی معمولاً ظاهری ناخوشایند، عرق کرده و ارزان در نظر گرفته می شوند. و این بیشتر درست بود – تا همین اواخر. اما عملکرد و شوق پارچه های فنی مواد مصنوعی را به جلو سوق داده است و آنها راه طولانی را پیموده اند و اغلب از مواد طبیعی ذکر شده در بالا بهتر عمل می کنند.

اطلاعات بیشتر:  پارچه ارگانزا چیست؟

یک ژاکت پشمی نورث فیس نمونه عالی است. مطمئنا از مواد مصنوعی ساخته شده است، اما همچنین در برابر پوست بسیار راحت است، در خشک کن جمع نمی شود و در عین حال گرم و قابل تنفس است.

در حالی که پارچه های طبیعی هنوز رایج ترین هستند، شما نمی توانید جلوی پیشرفت را بگیرید. بنابراین انتظار داشته باشید که در آینده شاهد استفاده از پارچه های فناوری بیشتر برای ایجاد لباس های معمولی سنتی (مانند این شورت های هیبریدی) باشید.

برش و طول

شلوارک زمانی که بدن شما را پایین می اندازد بهترین ظاهر را دارد و فضای کافی برای حرکت آزادانه بدون گشاد شدن بیش از حد برای شما فراهم می کند. به دنبال شورت هایی باشید که برچسب «دوخت» یا «لاغر» مناسب دارند تا از ظاهر خنده دار داگ دوری کنید.

نقطه شیرین برای اکثر مردان طول درز بین 7 تا 11 اینچ است (برای سادگی، معمولاً به وضوح برچسب گذاری می شود). درز 7 اینچی تقریباً به همان اندازه کوتاه است که من توصیه می کنم بپوشید. این سجاف را به اندازه‌ای بلند می‌کند که کار شما را در قفسه اسکوات نشان دهد، اما آنقدر بلند هستند که قابل احترام دیده شوند. در انتهای بلندتر، یک درز 10 یا 11 اینچی باید درست در بالا یا درست به زانو برخورد کند. اگر به تازگی شلوارهای بلند و گشاد را کنار می گذارید، این نقطه شروع عالی است.

بچه های قد بلند و کوتاه قد

فراتر از ترجیحات شخصی، باید نوع بدن خود را نیز در نظر بگیرید. مردان قد بلندتر باید از شلوارک هایی با ضخامت کمتر از 7 اینچ خودداری کنند (با فاصله کمتر از 11 اینچ) زیرا کوتاهتر بودن پاهای لاغر آنها را بزرگتر نشان می دهد.

بچه های کوتاهتر مردان قد کوتاه معمولاً به سمت لباس‌های بزرگتر جذب می‌شوند، اما این یک اشتباه است زیرا فقط قد کوتاه را آشکارتر می‌کند. من قویاً پیشنهاد می کنم که درز کوتاه تری را در نظر بگیرند – جایی نزدیک تر به علامت 7 اینچی. درز کوتاه‌تر در واقع به بلندتر شدن قاب آن‌ها با اجتناب از زیبایی شناسی کمک می‌کند.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند پویگ

سبک شلوارک مردانه

بسکتبال و سایر لباس‌های ورزشی ناب برای یک ظاهر گاه به گاه هوشمند به نظر می‌رسد، اما چند جزئیات دیگر وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید