معرفی برند Hi-Tec

Rate this post
معرفی برند Hi-Tec
معرفی برند Hi-Tec

برند Hi-Tec که به دلیل عشق بنیانگذار فرانک ونزل به اسکواش و تنیس در سال 1974 تأسیس شد . در معرفی اولین کفش اسکواش تخصصی ، اسکواش Hi-Tec نقش اساسی داشت . این شرکت از پایگاه اصلی خود در Shoeburyness ، Essex ، بعداً به HI-TEC SPORTS PLC تبدیل شد . و از آن زمان بیش از 18 میلیون جفت از این اولین کفش را فروخت.

اسکواش Hi-Tec همچنان پرفروش ترین مدل کفش ورزشی انگلستان تا به امروز است. شرکت Hi-Tec در بازار کفش در فضای باز پس از آن اتفاق افتاد که فرانک ون وزل با یک آمریکایی ، دوک جونز ، ملاقات کرد ، که ون وزل را تشویق کرد تا به او اجازه دهد . یک کفش کوهنوردی سبک و کم حجم تولید کند.

این کفش کوهنوردی ، Sierra Sneaker در سال 1976 عرضه شد . و Hi-Tec ادعا کرد که اولین تولید کننده یک کفش سبک کوهنوردی و چکمه های پیاده روی است. در پایان دهه 1990 ، Hi-Tec Sports یک مارک و شرکت واقعاً جهانی و موفق بود.

امروزه بیش از 500 سبک Hi-Tec در 80 کشور جهان در سراسر جهان تحت عنوان Hi-Tec Outdoor ، Hi-Tec Court ، Hi-Tec Golf ، Hi-Tec Sport ، Urban و مجموعه های تجاری Magnum به فروش می رسد . Hi-Tec علاقه زیادی به کفش دارد و از طریق سیاهان کفش و چکمه هایی را برای پیاده روی ،دوندگی ، استفاده از مسیر ، اسکی ، برف و لباسهای روزمره می فروشند.

تاریخچه Hi-Tec

برند HI-TEC® در سال 1974 در روستای مناسب Shoeburyness ، در اسکس ، انگلستان تأسیس شد. موفقیت اصلی شرکت از طریق طراحی و توسعه اولین کفش HI-TEC® Squash ، به طور خاص برای بازی سریع اسکواش طراحی شد.

کفش HI-TEC® Squash تا به امروز پرفروش ترین مدل کفش ورزشی انگلیس است. تنها در سال 1982 بود که نام و نشان تجاری HI-TEC® به دلیل تصمیم برای تبدیل شدن به یک مارک بزرگ ورزشی در سطح جهانی به بازار عرضه شد. توسعه جهانی نوآورانه و موفق کفش های HI-TEC® به عنوان یک مطالعه موردی در یک دانشگاه معتبر تبدیل شد. امروز HI-TEC® مفتخر است گزارش دهد که بیش از 500 سبک HI-TEC® در 80 کشور در حال تجاری سازی است. مارک های کفش ؛ یک خانواده کامل از محصولات عالی برای علاقه مندان به ورزش و کفش. HI-TEC® تقریباً منحصراً بر توسعه کفش های جذاب ، راحت ، سبک و با کیفیت بالا با قیمت مناسب “ارزش واقعی” تمرکز می کند

درباره ی این برند

چکمه تولیدی برند Hi-Tec
چکمه تولیدی برند Hi-Tec

HI-TEC® با مأموریتی برای بیرون آوردن جهان و تجربه یک نمای جدید هدایت می شود. این برند با پیشرو در فرهنگ متقاطع در فضای باز ، به کسانی که خود را در شهر و در مسیر پیاده روی می یابند ، امکان می دهد تا به دنبال تجربیات جدید باشند.HI-TEC® از کشف فضای باز گرفته تا جنگل های شهری ، همه جا همه کاره است.

موفقیت اصلی از طریق طراحی و توسعه اولین کفش HI-TEC® ، HI-TEC® Squash ، حاصل شد. HI-TEC® در زمینه کفش ، پوشاک و لوازم جانبی در فضای باز ، سبک زندگی و ورزش برای همه اعضای خانواده فعال فعالیت می کند.

HI-TEC® اولین بوت کوهنوردی سبک ، Sierra Lite را ایجاد کرد . و به ایجاد محصولات خلاقانه در فضای باز و ورزشی از کفش های سبک پیاده روی و پیاده روی ، تا کفش های راحت دویدن و مجلسی و چکمه های زمستانی ضد آب و صندل های تابستانی ادامه داد. محصولات HI-TEC® با نیازهای مصرف کنندگان در نظر گرفته شده است. نوآوری ناشی از تمایل به درک نحوه استفاده از محصولات ما برای اطمینان از راحتی مصرف کنندگان در هر کجا است. Hi-TEC® Sports زیرمجموعه شرکت Apex Global Brands است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید