معرفی برند بوتگا ونتا

5/5 - (1 امتیاز)
معرفی برند بوتگا ونتا
معرفی برند بوتگا ونتا

بوتگا ونتا در ابتدا در سال 1966 توسط Michele Taddei و Renzo Zengiaro در Vicenza به عنوان یک شرکت ساده تولید محصولات چرمی تأسیس شد . در واقع ، این نام مستقیماً به عنوان “مغازه ونیزی” ترجمه می شود. با اصول اصلی تشخیص ، کیفیت و مهارت ، در دهه های 70 و 80 ، طرفداران وفاداری برای لوازم جانبی بدون لوگوی تازه خود ایجاد کرد . مانند اندی وارهول ، لورن هاتون و ژاکلین کندی که این برند را به عنوان یکی از بهترین اسرار مد روز تبدیل کرد.

پس از افت فروش در دهه 90 (هنگامی که logomania واقعاً ظاهر شد) ، در سال 2001 بوتگا ونتا به گروه گوچی فروخته شد ، جایی که تحت هدایت مدیر خلاق توماس مایر احیا شد. با بازگشت به ریشه های هنری این برند در حالی که به ظرافت روز دنیا افزوده بود ، مایر بوتگا را به یک غول لوکس تبدیل کرد . و همچنین جواهرات و عطرهای آماده ، در کنار لوازم جانبی معروف خود را معرفی کرد. Vogue آن را برای ثروتمندان “ثروت پنهان” نامگذاری کرد. در ژوئن 2018 ، مایر از نقش خود کناره گیری کرد و جای خود را برای مدیر خلاق جدید دنیل لی باز کرد .

بافت Intrecciato

همه چیز درباره امضای مارک تجاری Intrecciato است. مانند بسیاری از طرح های نمادین در تاریخ مد ، ریشه های این تکنیک هنری بیشتر از یک رویداد خلاقانه و نه یک طرح اصلی بزرگ سرچشمه می گیرد. در منطقه ونتو که بوتگا در آن شروع شد. کارگاه ها بیشتر به دلیل تولید پوشاک مشهور بودند نه محصولات چرمی.

به این ترتیب ، چرخ خیاطی در آتلیه ها به اندازه چرم های محکم مورد نیاز برای کیف یا کفش ، به اندازه ای که بتوان پارچه و چرم های بسیار نازک را دوخت. راه حل مارک این بود که به جای آن بافت نوارهای بلند از چرم دو رو را به قطعاتی که از نظر زیبایی زیبا و از نظر ساختاری قوی بودند ، بچسبانید: روش Intrecciato. Bottega Veneta به رسمیت شناختن هنرمندی این روش دقیق بافندگی ، Scuola dei Maestri Pellettieri را تأسیس کرد.

سبک کاری برند بوتگا ونتا

کیف تولیدی برند بوتگا ونتا
کیف تولیدی برند بوتگا ونتا

اولین طراحی کیف توسط توماس مایر در سال 2002 ، CABAT یک جشن واقعی از بافت Intrecciato است. یک کوله پشتی بدون ردیف و روباز که از نظر داخلی از بیرون زیبا است . یک سبک روزمره بزرگ برای تطبیق همه وسایل ضروری شما است.

این مجموعه به دلیل سبک بودن ، فرم نرم و ظرافت آرامش مورد توجه مجموعه داران قرار می گیرد. به راحتی ، دارای یک کیف داخلی زیپ دار قابل جابجایی برای اشیاء گران قیمت است . جایی که شما همچنین می توانید یک “پلاک شماره” منحصر به فرد پیدا کنید . Cabat به دلیل اتمام یکپارچه ، طی دو روز با زحمت زیادی توسط صنعتگران این برند ساخته می شود . و هر سال تعداد محدودی تولید می شود. این دستگاه در سه اندازه (کوچک ، متوسط و بزرگ) وجود دارد . اگرچه در حال حاضر فقط متوسط و بزرگ در حال تولید است. شما می توانید از طیف گسترده ای از رنگ ها و رنگ ها ، از سایه های ساده خنثی گرفته تا بافت رنگین کمان ، تکمیل شفاف تا چرم های تزئین شده را انتخاب کنید.

اگر پوشه بسته را ترجیح می دهید . کیف Veneta باید در لیست خواسته های شما باشد. یک شکل یکنواخت و گرد “هابو” ، شکل صاف آن یک منحنی پیوسته Intrecciato ایجاد می کند . که در اطراف شانه حلقه می زند ، با بستن زیپ. Veneta کاملاً آستر دار است و دارای جیب های متعدد است . و آن را به یک کیف کاربردی برای حمل و نقل در شهر تبدیل می کند.

مایر از یک جعبه در دهه 70 از بایگانی بوتگا ونتا برای ایجاد این لذت بیژو در سال 2001 الهام گرفت . لباس Intrecciato را در انواع پارچه های لوکس می پوشاند. و آن را با یک گره حلقه ای امضا می کند .

کیف برند بوتگا ونتا
کیف برند بوتگا ونتا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید