چگونه یک کت جین عالی بخریم

5/5 - (1 امتیاز)
چگونه یک کت جین عالی بخریم
چگونه یک کت جین عالی بخریم

هر مردی به یک کت جین و یک شلوار جین نیاز دارد (شاید بیش از یکی.) اما پیدا کردن یک ژاکت جین که دقیقاً با تناسب بدن شما باشد. رازی وجود دارد . و شما در شرف یادگیری نحوه انجام آن هستید .

ابتدا رنگ را میخ بزنید.

ژاکت شما باید به اندازه کافی همه کاره باشد تا در نزدیکی هر چیزی بپوشید. آبی شسته و محو شده، همانطور که در بالا مشاهده می‌کنید . هرگز شما را ناامید نمی‌کند – از قبل شکسته است و هر سه راهی را در کمد شما محکم می‌کند.

از روی شانه خود نگاه کنید. یک ژاکت جین باید مانند یک پیراهن باشد: در شانه راحت باشد. اگر معمولاً متوسط ​​هستید، آن را به اندازه کوچک کاهش دهید. امتیاز: در پاییز و زمستان، می توانید آن را زیر کت قرار دهید تا امتیازات استایل بیشتری کسب کنید.

قبل از اینکه کارت اعتباری خود را بکشید، مطمئن شوید که ژاکتی که روی آن امتحان می‌کنید درست روی باسن شما قرار دارد. اگر اصلاً زیر خط کمربند شما افتاد، لطفاً به مرحله دو بازگردید. برای یک بار هم که شده در زندگی، کوتاهتر بهتر است.

آن را مال خودت کن

این قسمت جالبشه. یقه‌تان را باز کنید، سرآستین‌هایتان را بچرخانید، دو دکمه یا سه دکمه را ببندید – هر چه احساس می‌کنید. (اگرچه بالا و پایین را نپوشانید. این یک کت جین است، نه یک کت تنگ.)

خیلی آبی نباشید هنگامی که کلاسیک را انتخاب کردید، می توانید به رنگ های پیشرفته تر همانند رنگ سبز ، مشکی و سفید بروید.

مزایا کت جین

کت جین
کت جین

راحتی : ما نمی توانیم در مورد مزایای ژاکت های جین بدون ذکر سطح استثنایی راحتی آنها صحبت کنیم. در سال های اخیر، تولیدکنندگان شروع به استفاده از مواد مصنوعی برای تولید کت های جین خود کرده اند. اگرچه مواد مصنوعی در جلوگیری از باران و رطوبت موثر هستند، اما فاقد نرمی و راحتی مواد طبیعی مانند جین هستند. جین در واقع نوعی پنبه است که با ساختار منحصر به فردی که در آن پود حداقل از زیر دو نخ تار عبور می کند، مشخص می شود. جدا از اصطلاحات فنی، جین نرم و در عین حال محکم است – چیزی که در مواد یا پارچه های دیگر در دسترس نخواهید بود.

اطلاعات بیشتر:  چکمه الپ ترانگو چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟برای چه کوهایی مناسب است؟

بادوام و ماندگار: از آنجایی که ژاکت های جین از همان موادی که در ساخت شلوار جین استفاده می شود . ساخته می شوند، بادوام، مستحکم و ماندگار هستند. تا زمانی که از کت جین خود مراقبت می کنید، به معنای واقعی کلمه می تواند بیش از یک دهه دوام بیاورد، در حالی که بالاترین سطح راحتی و استایل را به شما می دهد. بنابراین، دقیقاً چگونه از یک کت جین مراقبت می کنید؟ خوب، شما باید برچسب مراقبت را برای دستورالعمل های خاص سازنده بررسی کنید. برچسب مراقبت که معمولاً در داخل یقه یافت می شود. نحوه شستن، تمیز کردن و مراقبت از کت جین را نشان می دهد.

انواع سبک ها : علاوه بر این، ژاکت های جین را در سبک های مختلف پیدا خواهید کرد. دیگر مجبور نیستید از بین تعداد انگشت شماری از سبک های عمومی انتخاب کنید. ژاکت های جین در حال حاضر در سبک های مختلفی ارائه می شوند. هنگام انتخاب یک استایل، زمان و نحوه پوشیدن آن را در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید آن را به صورت روزانه بپوشید، احتمالاً بهتر است از استایل کلاسیک استفاده کنید.

اندازه های سفارشی

آیا می دانستید ژاکت های جین در اندازه های سفارشی موجود هستند؟ مسلماً، اکثر فروشگاه‌های خرده‌فروشی یا بزرگ، کت‌های جین را در اندازه‌های استاندارد می‌فروشند، به این معنی که نمی‌توانید آن‌ها را به تناسب اندام خود تنظیم یا تغییر دهید. با این حال، در اینجا در اسپورت پوش، ما سایز بندی سفارشی را برای تمام ژاکت های جین ، شلوار جین و سایر محصولات بدون هزینه اضافی ارائه می دهیم. شما اندازه های بدن خود را به ما می دهید، و ما از این اندازه ها برای ایجاد یک کت جین سفارشی که به طور خاص برای نیازهای شما طراحی شده است استفاده می کنیم.

گرما کت جین

رایج ترین دلیل پوشیدن ژاکت گرم بودن است. هنگامی که دما کاهش می یابد، به طور کلی به نوعی لباس بیرونی محافظ نیاز دارید تا بدن خود را عایق کرده و گرم بمانید. ژاکت های جین انتخابی عالی هستند زیرا نسبت به کت ها و کت های ساخته شده از مواد دیگر، عایق بیشتری دارند. با ساختار جین ضخیم آن، در طول فصل زمستانی که در غیر این صورت استخوان‌ساز است، راحت و گرم خواهید ماند. اینها تنها چند دلیل برای داشتن یک کت جین هستند.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند شنل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید