چگونه یک کراوات با کیفیت بخریم

Rate this post
چگونه یک کراوات با کیفیت بخریم
چگونه یک کراوات با کیفیت بخریم

گرچه کراوات‌ها به تناسب جزء کوچکی از کمد لباس مردانه را تشکیل می‌دهند . اما آن‌ها لباس‌هایی هستند که بیش از حد منصفانه توجه افراد را به خود جلب می‌کنند. در مورد آن فکر کنید. هنگامی که شما واقعاً یک لباس خوب و هماهنگ داشته باشید . اکثر مردم وقتی شما را می بینند . از کراوات یا شلوار شما تعریف می کنند. این به این دلیل است که نسخه‌های ارزان و با کیفیت پایین کراوات وجود دارد و وقتی یک کراوات واقعا عالی پیدا کنید . واقعاً برجسته می‌شود. پس در خرید کراوات خیلی دقت کنید .

با بیش از 150 سال سابقه، این کراوات واقعاً راه درازی را طی کرده است . و بسیاری از طراحان نسخه‌های عالی و باکیفیت را می‌سازند. با توجه به انواع مختلف، اغلب برای مردان دشوار است . که از بین انبوه های موجود یک نوع واقعا خوب را انتخاب کنند. با این اوصاف، ما 5 مورد را گردآوری کرده‌ایم که در هنگام خرید کراوات باید به دنبال آنها باشید. اگرچه فهرست بسیار گسترده ای است . اما به سرعت شانس خود را برای گرفتن کراوات که پس از چند بار استفاده خراب می شود . یا به همان اندازه بد می شود، محدود می کنید، هرگز آن را به دلیل ناراضی بودن از کیفیت آن نپوشید.

تناسب در خرید کراوات

مانند بسیاری از چیزها، کراوات ها اشکال و اندازه های مختلفی دارند. بسیار مهم است که کراواتی داشته باشید که به خوبی با بدن شما و لباسی که می پوشید مطابقت داشته باشد. کت و شلوار کت را به عنوان مثال در نظر بگیرید. پهنای کراوات شما باید بر اساس اندازه یقه های کت و شلوار یا کت و شلوار شما تعیین شود. نداشتن این ثبات باعث می شود که کل لباس شما نامتعادل به نظر برسد . که به دلایل اشتباه توجه را به سمت خود جلب می کند. داشتن یک کراوات که به خوبی با ظاهر فعلی شما هماهنگ باشد، یکی از اجزای کلیدی است . که در هنگام خرید کراوات باید در نظر بگیرید.

اطلاعات بیشتر:  تاریخچه برند C&A

چسب نواری در خرید کراوات

این ممکن است حیاتی ترین جنبه کراوات باشد که باید قبل از خرید به دقت بررسی شود. کراوات را برگردانید و حدود سه چهارم پایین تر، باید بخیه سنگینی را ببینید که هر انتهای کراوات را به هم وصل می کند. این دوخت تقویت شده همیشه افقی است. فواید زیادی برای داشتن میله بر روی کراوات وجود دارد که 2 عنصر اساسی آن عبارتند از:

دو طرف کراوات را با ایجاد مقداری تقویت از اولین سری دوخت کراوات (دوخت لغزنده) در کنار هم نگه می دارد.

به همان اندازه مهم، به کراوات کمک می کند شکل خود را حفظ کند. آیا تا به حال کراواتی داشته اید که شروع به حباب زدن کند، تقریباً به نظر می رسد که درون آن کیسه های هوا وجود دارد؟ این به احتمال زیاد ناشی از عدم وجود یک نوار چسب است.

پارچه

مانند بسیاری از اقلام در قلمرو لباس مردانه – پارچه پادشاه است. شما واقعاً چیزی را که برای استایل مردانه می‌پردازید دریافت می‌کنید و معمولاً پارچه نقش مهمی در این امر دارد. به نظر من، ابریشم پارچه انتخابی در مورد کراوات مردانه است و باید قسمت اعظم کراوات های کمد لباس شما را تشکیل دهد. چرا ممکن است بپرسید؟

ابریشم یکی از بادوام ترین پارچه های دنیاست. با وجود نرم بودن ابریشم، استحکام کششی آن بسیار بالاست. این به لطف خاصیت ارتجاعی آن است زیرا به میزان قابل توجهی به استحکام کششی آن کمک می کند.

پارچه های ابریشمی شکل خود را حفظ کرده و در برابر چروک شدن مقاومت متوسطی دارند .

پارچه های ابریشمی به خوبی پوشیده می شوند. یکی از اجزای کلیدی کراوات برای حفظ شکل آن است و به شما امکان می دهد انواع مختلفی از گره ها را ایجاد کنید .

ابریشم به دلیل سطح صافی که دارد، کثیفی را جذب نمی کند.

اگر می خواهید با پارچه های دیگر آزمایش کنید، در اینجا موارد دیگری وجود دارد که می توانید به آنها نگاه کنید:

اطلاعات بیشتر:  راهنمای خرید کلاه

ترمه : کراوات ترمه بار دیگر در استایل مردانه برجسته شده است. از آنجایی که روکش کراوات ترمه مانند انواع ابریشمی براق نیست، بهتر است در محیط‌های نه چندان رسمی استفاده شوند.

پنبه : اگر در آب و هوای سردتر زندگی می کنید، کراوات پنبه ای جایگزین عالی برای انواع ابریشم است. کراوات پنبه ای به اندازه کافی همه کاره است تا در محیط های مختلف پوشیده شود. همچنین در بسیاری از سبک ها و الگوهای موجود است.

گره لغزش

کراوات های دست ساز واقعا عالی (اما گران قیمت) دارای یک حلقه هستند: یک گره لغزنده که از نوک تیغه بیرون می آید. دلیل این امر این است که از فرسودگی و پارگی ناشی از سال ها گره زدن و گره گشایی جلوگیری شود. گره لغزش به مردان این امکان را می دهد که در طول سال ها تنش را تنظیم کنند، شکل اولیه خود را بازگردانده و عمر خود را گسترش دهند.

پوسته

وقتی به پوسته کراوات اشاره می کنم، من در مورد بدنه آن صحبت می کنم.

یک کراوات خوش ساخت باید از سه تکه تشکیل شده باشد:

تیغه – که انتهای بزرگ کراوات است

دم – قسمت کوچک و نازکتر کراوات

گوست – که قطعه گردنی است که این دو را به هم می پیوندد جست‌وجوی این اجزای کلیدی کراوات نه تنها خرید یک کراوات با کیفیت را تضمین می‌کند، بلکه شما را در خرید کراوات متخصص می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید