نحوه خرید جلیقه: راهنمای کامل برای یافتن جلیقه

Rate this post
نحوه خرید جلیقه
نحوه خرید جلیقه

جلیقه ها همانند شلوار لی ها بسیار سرگرم کننده هستند، اما گزینه ها و سبک های زیادی وجود دارد که می تواند فرآیند خرید را چالش برانگیز کند. در این مقاله می خواهیم به شما کمک کنیم تا نحوه خرید جلیقه و تصمیم گیری مناسب برای خرید را درک کنید. در سال های اخیر، ما شاهد علاقه فزاینده ای در بین مشتریان عروسی خود برای جلیقه بوده ایم. و اغلب، آنها نمی دانند به چه نوع سبکی نیاز دارند. از این گذشته، تغییرات زیادی در جلیقه وجود دارد (به عنوان مثال یقه، شکل U/V، تعداد دکمه ها، جیب ها و غیره). در این مقاله، ما تقریباً همه چیزهایی را که در مورد پوشیدن و خرید جلیقه وجود دارد، گردآوری کرده ایم.

درک مناسبت و نحوه پوشیدن جلیقه

برای شروع، اجازه دهید ابتدا در مورد پارچه این لباس بحث کنیم .

جلیقه های هماهنگ و کنتراست

اکثر جلیقه هایی که ما می سازیم مخصوص عروسی است. و در چارچوب این جشن از مشتریانم سوال زیر را می پرسم: «آیا می‌خواهید جلیقه‌تان با کت و شلوارتان مطابقت داشته باشد؟» یعنی این لباس طبق تعریف کت و شلوار 3 تکه از همان پارچه کت و شلوار بریده می شود؟ برای استفاده تجاری، عاقلانه است که هر سه لباس را با هم ست کنید. با این حال، اگر موقعیت شما اجازه آزادی خلاقانه را می دهد، تطبیق این لباس با کت و شلوار می تواند یک رویکرد سرگرم کننده باشد. می‌توانید پارچه‌ای را انتخاب کنید که به کت و شلوار اشاره دارد یا می‌توانید عمداً به کنتراست متمایل شوید.

صرف نظر از این که آیا این لباس خود را با کت و شلوار خود ست می کنید یا نه، مهم است که بدانیم در وهله اول،جلیقه به این معنی است که شما کمی خوش پوش تر از لباس پوشیدن خود هستید. این لباس به عبارت ساده تر، هر چه لایه های بیشتری را برای پوشیدن انتخاب کنید، خوش پوش تر هستید. [به معنای واقعی کلمه، بله، اما از منظر سبک، بسیار زیباتر است.]

اطلاعات بیشتر:  معرفی کلی تاریخچه برند نایک

عروسی را در نظر بگیرید؛ وقتی زمان پذیرایی فرا می رسد و رقص شروع می شود، اکثر دامادها ژاکت خود را در می آورند و به زمین رقص می افتند. یکی از مزایای اضافه پوشیدن این لباس این است که وقتی کت دیگر در تصویر نیست، داماد فقط به این دلیل که یک جلیقه دارد، هنوز لباس پوشیده است. بسیاری از مهمانان او جلیقه نخواهند پوشید، و بنابراین، تشخیص داماد آسان است.

مقایسه جلیقه
مقایسه جلیقه

پشت پارچه و آستر پشت

ما بعداً در مورد انتخاب بافت و پارچه صحبت خواهیم کرد، اما در حال حاضر، ایده بزرگ دیگری که می خواهم به شما آموزش دهم در مورد پشت این لباس است. آیا تا به حال در عروسی بوده اید یا به پروم رفته اید و مجبور شده اید تاکسیدو با جلیقه اجاره کنید؟ پشتش مواد آستری داشت؟ شانس این است. این کاملاً رایج است و ظاهری شیک دارد. این به ژاکت شما کمک می کند تا روی پشت شما بچرخد. اما این بدان معناست که شما باید ژاکت خود را در نزدیکی خود داشته باشید. زیرا وقتی فقط جلیقه را می پوشید، آستر پشتی نشانه آن است که کت شما نزدیک است (یا باید!) باشد.

جایگزین آن چیزی است که ما آن را جلیقه پشت پارچه ای می نامیم: پارچه جلویی در پشت یکسان است و تنها آستر آن در داخل است. مزیت در اینجا این است که این لباس همه کاره تر می شود. شما می توانید آن را به تنهایی بپوشید، البته با بهترین جین خود یا یک شلوار غیر رسمی تر. اما چیزی که در مورد جلیقه‌ها بیشتر دوست دارم جزئیات آن نیست، بلکه کاربردی بودن لباس است: گرما و تناسب.

بدیهی است که این لباس یک لایه دیگر است، بنابراین بله، شما را بسیار گرمتر نگه می دارد. یک پارچه ضخیم‌تر مانند توید یا فلانل را انتخاب کنید تا یک این لباس زمستانی عالی را داشته باشید. به همان دلایلی که جلیقه‌های پف‌دار در دنور محبوب هستند، جلیقه‌های کاری شما، مرکز بدن شما را گرم نگه می‌دارد و در عین حال آزادی حرکت در بازوها را به شما می‌دهد. با توجه به تناسب، بند پشتی بهترین راه برای سفت کردن یا شل کردن این لباس شما برای تناسب کامل است.

اطلاعات بیشتر:  تاریخچه شلوار جین

برگردان یا بدون یقه؟

یقه‌های برگردان روی این لباس امروزه، حداقل در منطقه دنور، چندان رایج نیستند. به طور معمول، فقط به این دلیل که ظاهر تمیزتری دارد، جلیقه بدون یقه می‌سازیم. همانطور که گفته شد، مطمئناً داشتن یقه بر روی این لباس اشکالی ندارد. مانند کت و شلوار یا تاکسیدو، شما سه گزینه اساسی دارید: بریده، اوج و شال.نکته کلیدی این است که یقه ی برگردان از مدل شیاردار زیباتر است. و یقه ی شال روی این لباس را فقط باید با یقه ی ژاکت شال پوشید. این احتمالا یک تاکسیدو خواهد بود. در تصویر برجسته بالا، نمونه ای از برگردان بریده بر روی جلیقه را مشاهده می کنید. این به درستی با یک کت یقه دار ست می شد.

مهمترین چیزی که در مورد یقه ی جلیقه باید بدانید این است که باید کمی باریکتر از یقه ی کت باشد. این اطمینان حاصل می کند که همه نسبت ها بررسی می شوند. دومین نکته مهمی که باید در مورد یقه ی جلیقه بدانید این است که به سادگی با پوشیدن آن، ظاهر سنتی تری خواهید داشت.

اما بالاتر از هر چیز دیگری، پوشیدن یقه بر روی جلیقه واقعاً به ترجیحات شخصی بستگی دارد. اگر ظاهر را دوست دارید، آن را دنبال کنید! V شکل و U شکل شکل جلیقه به سبک باز شدن اشاره دارد. به نظر من، یقه V رایج‌تر است، در حالی که یقه U می‌تواند کمی انگلیسی‌تر به نظر برسد. شکل V به خوبی سبک کت و شلوار مردانه را آینه می کند و با لباس پوشیدن کاملاً همه کاره است. از طرف دیگر، U-شکل همیشه ظاهری شیک خواهد داشت و در مجموع وقتی با کت و شلوار پوشیده می شود، ظاهر نرم تری ارائه می دهد.

جلیقه هفتی
جلیقه هفتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید