چگونه کفش های سفید خود را تمیز کنیم

5/5 - (1 امتیاز)
چگونه کفش های سفید خود را  تمیز کنیم
چگونه کفش های سفید خود را تمیز کنیم

یک بار یک کفش های سفید زیبایی داشتم. اما پس از چند بار پوشیدن آنها، به سرعت از سفید خیره کننده به خاکستری تیره تبدیل شدند . کفش‌های مجلسی و پنبه‌ای اینطوری می‌شوند . تمایل به جذب کثیفی و لکه دارند. و حالا دیگر آن کفش های سفید را در هیچ جایی به جز اطراف حیاط نخواهی پوشید.

خبر عالی! راه های مختلفی برای بازگرداندن کفش های کثیف خود به زندگی سفید روشن وجود دارد. هنگامی که باید بدانید چگونه کفش های خود را دوباره سفید کنید، این نکات و ترفندهای مفید را بررسی کنید.

چگونه کفش های سفید را دوباره سفید کنیم

با تمام این روش‌ها، مطمئن شوید که با از بین بردن تکه‌های بزرگ کثیفی با یک برس نرم، آج‌ها را تمیز کرده و بند کفش‌ها را بردارید. به این ترتیب، مهم نیست که چگونه کفش ها را دوباره سفید کنید، تمیزکننده ها می توانند روی چیزهای سخت کار کنند.

ماشین لباسشویی

ممکن است بخواهید کفش ها و بند های جدا شده خود را در یک کیف مشبک محکم کنید.

ماشین لباسشویی خود را در یک چرخه ملایم با آب سرد تنظیم کنید.

از مواد شوینده ملایم استفاده کنید، اما تا زمانی که دستگاه تا نیمه از آب پر نشده است، آن را اضافه نکنید.

برای یک بار معمولی از نصف مواد شوینده استفاده کنید.

اگر یک تاپ لودر دارید، زمانی که وان تقریباً سه چهارم از آب پر شده است، انها را اضافه کنید.

پس از اتمام چرخه در هوا خشک شود.

شستشوی دستی کفش های سفید با جوش شیرین

در یک کاسه کوچک، 1 قاشق غذاخوری جوش شیرین، یک دوم قاشق غذاخوری آب و یک دوم قاشق غذاخوری پراکسید هیدروژن را مخلوط کنید تا خمیر یکدستی ایجاد شود. مخلوط را با یک مسواک قدیمی به آرامی روی سطح کفش بکشید، فقط به اندازه ای سفت شود که کثیفی های شل شده را از بین ببرید و خمیر را روی آن بمالید. روی لایه دوم خمیر بمالید. بندکفش ها را در مخلوط خمیر باقی مانده هم بزنید. کفشها و بند های خود را به مدت 3 تا 4 ساعت یا تا زمانی که خمیر خشک شده و ترک بخورد، در معرض نور خورشید قرار دهید. هر چه نور خورشید بیشتر و هوا گرمتر باشد، کفشهای شما سفیدتر و روشن تر می شوند. خمیر اضافی را پاک کنید و دوباره توری کنید. کفش شما باید چندین برابر سفیدتر از قبل باشد!

اطلاعات بیشتر:  نحوه خرید جلیقه: راهنمای کامل برای یافتن جلیقه

شستشوی دستی با پاک کننده همه منظوره

کفشهای خود را با یک پاک کننده چند منظوره اسپری کنید. تمام نقاط کثیف را با یک مسواک قدیمی تمیز کنید. با یک پارچه نرم، پاک کننده های اضافی را پاک کنید. مسواک را مرطوب نگه دارید و کفشهای خود را بشویید تا زمانی که دوباره به زیبایی سفید شوند.

شستشوی دستی با سفید کننده

محلولی از 1 قسمت سفید کننده به 4 قسمت آب درست کنید. یک مسواک قدیمی را در محلول آغشته کنید، سپس قسمت های کثیف کفش خود را بشویید. برس اسکراب را با آب بشویید، سپس با خیس نگه داشتن آن، لکه ها را بشویید تا زمانی که از بین بروند. می‌توانید با گذاشتن کفش‌ها پس از سفید کردن مدتی در زیر نور آفتاب، قدرت سفید کنندگی را افزایش دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید