چگونه لباس بپوشیم تا لاغرتر به نظر برسیم

Rate this post

آیا می خواهید در لباس خود لاغرتر به نظر برسید؟ خوب، پیروی از یک برنامه تمرینی و برنامه غذایی برای لاغرتر شدن کافی نیست. برای اینکه در لباس هایتان خوب به نظر برسید و احساس خوبی داشته باشید، باید طوری لباس بپوشید تا لاغر تر به نظر برسید. پذیرفتن سبک باریک مد به این معنی است که زمان کمتری را در باشگاه بگذرانید و بیشتر روی کمد لباس خود تمرکز کنید. ما چند نکته سریع برای مردان داریم که لاغرتر به نظر برسند. این چند ترفند استایل به شما کمک می کند تا ظاهری لاغر و خوش اندام داشته باشید. برای لاغر تر لباس پوشیدن به خواندن برخی از هک های منظم ادامه دهید.

1. از پیراهن راه راه استفاده کنید

از پیراهن راه راه استفاده کنید
از پیراهن راه راه استفاده کنید

یک نکته سریع برای لاغرتر به نظر رسیدن این است . که این خطوط راه راه را در آغوش بگیرید. راه راه های عمودی که به سمت پایین بدن شما می روند همیشه طول را از نظر بصری افزایش می دهند. یک شلوار یا کت و شلوار نواری، برخلاف الگوی علامت دار یا راه راه های افقی، چشم ها را در طول بدن به سمت بالا و پایین هدایت می کند. می توانید روی یک شلوار راه راه، پیراهن یا حتی یک ژاکت سرمایه گذاری کنید. پوشیدن آن با رنگ ثابت همچنان همان ظاهر لاغری را ایجاد می کند. اگر راه راه پررنگ را ترجیح نمی دهید، می توانید از راه راه های تک رنگ اما نازک تر استفاده کنید تا باریک تر به نظر برسید.

2. برای لاغرتر نشان داده شدن به دنبال لباس های فرم دار بروید

اگر می‌خواهید لاغر به نظر برسید، از لباس‌های گشاد اجتناب کنید، این فقط حجم بیشتری به بدن شما می‌دهد. بیشتر مردم از لباس های مناسب می ترسند، با این حال، به پنهان کردن عیوب شما کمک می کند. یک پیراهن باریک همیشه گزینه بهتری نسبت به پیراهن های معمولی است، زیرا برآمدگی های شما را برجسته نمی کند. اما باز هم، به سراغ لباس‌هایی نروید که سایز آن‌ها خیلی کوچک است، زیرا این لباس‌ها را نامناسب نشان می‌دهد. سایزهای خود را به طور مرتب بررسی و به روز کنید تا سایزهای اشتباه نپوشید. وقتی می گوییم لباس مناسب باید کاملا به فرم شما برسد نه اینکه شما را خفه کند. بنابراین لباس هایی بخرید که فرم شما را مناسب تر نشان می دهد.

اطلاعات بیشتر:  معارفه برند منگو

3. کنتراست را به حداقل برسانید:

کنتراست را به حداقل برسانید
کنتراست را به حداقل برسانید

یکی دیگر از قوانین مهم لباس پوشیدن برای لاغرتر به نظر رسیدن، کاهش هوشمندانه کنتراست . بین نیمه بالایی و نیمه پایینی بدن است. هنگامی که رنگ روشن یا تیره را با چیزی روشن تر می پوشید، احتمالاً کوتاه تر یا پهن تر به نظر می رسید. کنتراست بدن شما را در ناحیه کمر برش می دهد، بنابراین شما را کوتاه تر یا صاف تر نشان می دهد. وقتی کنتراست کمتری می پوشید یا تن های تک رنگ می پوشید، از جلب توجه به کمر خود اجتناب می کنید. و از بستن کمربندهای سگک دار بزرگ خودداری کنید . مگر اینکه کمر بسته ای داشته باشید. زیرا فقط کمر را برجسته می کند.

4. هر زمان که می توانید، لباس بپوشید:

به دنبال لباس های فرم دار بروید
به دنبال لباس های فرم دار بروید

هر بهانه‌ای را پیدا کنید که مناسب باشد . مانند زمانی که در مورد روش‌های لباس پوشیدن صحبت می‌کنیم تا لاغر به نظر برسید. یک کت و شلوار مناسب نه تنها شیک است، بلکه به قاب بدن شما کمک می کند. اگر نمی توانید یک کت و شلوار 3 تکه کامل بپوشید، آن را بشکنید. می توانید ژاکت را با ظاهری تک رنگ بپوشید یا شلوار را با پیراهن یا تی شرت رنگ تیره بپوشید. هر چه بیشتر «لباس رسمی ساختار یافته» را به لباس خود بیاورید . به جای کمر، شانه ها یا پاهای شما را برجسته می کند. اگر می خواهید لاغرتر به نظر برسید، روی کت یا کت و شلوار خوب، چه رسمی و چه رسمی، سرمایه گذاری کنید.

5. برای لاغرتر نشان داده شدن مشکی بپوشید

زمانی که می خواهید لاغرتر به نظر برسید، رنگ مشکی بپوشید. مشکی به احتمال زیاد در کمد لباس همه وجود دارد. اما آنچه شما باید در مورد ترکیب رنگ مشکی در لباس خود بدانید این است که می تواند معجزه کند تا شما را لاغر کند. آن را با هر لباسی بپوشانید، و خواهید دید که چگونه تناسب تمیز خوبی ایجاد می کند. به طرز شگفت انگیزی منحنی ها یا برآمدگی های شما را پنهان می کند و شما را باهوش نشان می دهد! بنابراین، اگر تا به حال لباس مشکی در کمد لباس خود نداشته اید، اکنون برخی از آن ها را بردارید!.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند مارچسا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید