چگونه قد کوتاه تر شویم

Rate this post

همه ما چیزهایی داریم که می خواهیم در مورد خود تغییر دهیم. مردان سنگین‌تر می‌خواهند لاغرتر باشند. پسرهای کوتاه قد می خواهند قد بلندتر باشند. و اگرچه ممکن است شگفت‌انگیز به نظر برسد، اما مردان قد بلند ممکن است بخواهند قد کوتاه تر به نظر برسند.

اطلاعات زیادی در اینترنت وجود دارد که به پسران کوتاه قد طراحی شده است که این توهم قد بلندتر را ایجاد می کند (راهنمای ما برای مردان کوتاه قد که می خواهند قد بلندتر به نظر برسند را ببینید)، اما برای مردان قدبلندی که می خواهند کوتاه قدتر به نظر برسند، اطلاعات بسیار کمیاب است.

اگر قدتان بلند است و می‌خواهید قد کوتاه تر به نظر برسید، چند کار کلیدی وجود دارد که می‌توانید انجام دهید. در حالی که هیچ معجزه ای وجود ندارد، به خصوص اگر در کنار فردی کوتاه قدتر از خود ایستاده باشید، نکاتی که امروز به آنها خواهیم پرداخت قطعا به شما کمک خواهد کرد.

1. برای قد کوتاه تر شدن راه راه افقی بپوشید

پیراهن راه راه
پیراهن راه راه

راه راه های افقی الگوی مناسبی برای پوشیدن زمانی هستند که می خواهید کوتاه تر (و پهن تر) از آنچه هستید به نظر برسید. فرقی نمی‌کند تی شرت بپوشید، دکمه‌دار، پولو یا تقریباً هر سبک دیگری، باید بتوانید برخی از آن‌ها را با خطوط افقی پیدا کنید.

2 .به جای V-Necks از یقه های خدمه استفاده کنید.

یقه خدمه
یقه خدمه

یقه های V گردن شما را بلندتر نشان می دهند، این دقیقاً همان چیزی است که ما می خواهیم از آن اجتناب کنیم. در عوض، زمانی که می‌خواهید کوتاه‌تر به نظر برسید، همیشه باید یقه‌های خدمه بپوشید، زیرا گردن شما را کوتاه‌تر نشان می‌دهند.

3.برای قد کوتاه تر شدن پیراهن و شلوار با رنگ متضاد بپوشید

وقتی کوتاه قد هستید، پوشیدن شلوارها و پیراهن‌هایی با رنگ‌های مشابه ظاهری را ایجاد می‌کند که در کنار هم قرار می‌گیرد و همه چیز را طولانی‌تر نشان می‌دهد. بنابراین اگر قدتان بلند است، می‌توانید برعکس بروید و پیراهنی بپوشید که با شلوارتان متضاد باشد. این باعث شکسته شدن بالاتنه شما می شود که چند اینچ از ظاهر شما می کاهد.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند ژان پل گالتیه

4. از تناسب بیش از حد لاغر خودداری کنید

این مهم است زیرا لباس‌های گشاد نقش مهمی در کوتاه‌تر نشان دادن شما دارند. با این حال، لباس‌های گشاد در حال حاضر مرسوم نیستند، بنابراین باید با احتیاط از خط عبور کنید. کمی گشاد بودن را به لباس خود اضافه کنید، اما زیاده روی نکنید، زیرا مقداری قد را با لباس هایی که درهم و برهم به نظر می رسند، عوض می کنید.

5. کفش های طرح دار بپوشید

کفش های طرح دار
کفش های طرح دار

کفش‌های طرح‌دار در واقع برای کوتاه‌تر نشان دادن شما دو هدف را دنبال می‌کنند. آنها ظاهر پاهای شما را کوتاه می کنند. مردان قد بلندتر معمولاً پاهای بزرگتری دارند، بنابراین کوتاه کردن آنها یک استراتژی خوب است. علاوه بر این، این الگو توجه را به پاهای شما جلب می کند و از قسمت بالایی بدن دور می شود.

6. کفشی بپوشید که با شلوارتان متضاد باشد

پوشیدن کفش‌هایی که رنگ‌های نزدیک به شلوار شما دارند، باعث می‌شود همه چیز در کنار هم جریان داشته باشد و پاهایتان بلندتر به نظر برسد. راه دیگر رفتن و پوشیدن کفش‌هایی که با شلوارتان متضاد هستند، پاهایتان را کوتاه‌تر نشان می‌دهند، این در واقع همان کاری است که ما می‌خواهیم انجام دهیم.

7. با پیراهن های بلند بچسب

پیراهن‌های بلند باعث کوتاه‌تر به نظر رسیدن پاهای شما می‌شوند که در کل بدن شما را کوچک می‌کند. درست مانند لباس‌های گشاد، نمی‌خواهید با قدتان دیوانه شوید، زیرا درنهایت شلخته و بی‌سبک به نظر می‌رسید. اما اگر فقط چند اینچ به طول پیراهن‌هایتان اضافه کنید، می‌توانید کمی کوتاه‌تر به نظر برسید.

8. از کفش های با پاشنه بزرگ اجتناب کنید

کفش های صاف
کفش های صاف

این ممکن است بسیار واضح به نظر برسد، اما شایان ذکر است که نباید کفشی بپوشید که به قد شما می افزاید. کفش هایی با پاشنه صاف بچسبانید تا تا جایی که می توانید خودتان را روی زمین پایین نگه دارید. در حالی که همه ما عاشق یک جفت چکمه زیبای تیمبرلند هستیم، پاشنه های ضخیم تر یک اینچ به قد شما می افزایند، که دقیقاً همان چیزی است که ما قصد داریم از آن اجتناب کنیم.

اطلاعات بیشتر:  رالف لورن برندی که روح انسان را تسخیر می کند

وقت آن است که قد کوتاه تر دیده شوید!

ما نمی‌پرسیم که چرا می‌خواهید کوتاه‌تر به نظر برسید – همه ما چیزهایی داریم که آرزو می‌کنیم در مورد خودمان متفاوت باشند. خوشبختانه، با استفاده خلاقانه از لباس، می توانید با مقداری از این قد مبارزه کنید و ظاهر کوتاه تری را که می خواهید ایجاد کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید