چگونه قد بلندتر شویم؟

Rate this post

اجازه دهید نکاتی را به شما نشان دهم که باعث می شود قد بلندتر به نظر برسید. از این اصول لباس پیروی کنید و در کمترین زمان تیز به نظر خواهید رسید.

طوری بایستید که به طور خودکار قد بلندتر به نظر برسید

نه تنها مردان کوتاه قد، بلکه مردان قد بلندتر نیز این کار را اشتباه انجام می دهند. من هر روز متوجه آن هستم. زبان بدن مهم است. زمان بزرگ. ایستادن و صاف نشستن کلید اضافه کردن توهم طول و قد است. در حین راه رفتن/ایستادن – سینه خود را بالا نگه دارید، شانه ها را به عقب و پشت خود را صاف نگه دارید تا طبیعی به نظر برسید. در مقابل یک آینه تمام اندازه بایستید تا وضعیت بدن خود را اصلاح کنید. یا از کسی بخواهید که وضعیت شما را اصلاح کند.

درست وایستید تا قد بلندتر شوید
درست وایستید تا قد بلندتر شوید

از پوشیدن لباس های گشاد برای کاهش حجم بدن خودداری کنید

یکی از اصول اولیه پرهیز از لباس های بزرگ، گشاد و بلند است. آنها شما را کوچکتر و جوانتر از آنچه هستید نشان می دهند. یه جورایی خنده دار هم هست مثل اینکه چیز خوبی پیدا نکردی، بنابراین لباس‌های قدیمی بزرگ پدرت را می‌پوشی. یکی یکی بپوشید و ببینید چه لباس هایی در کمد لباس خود دارید که خیلی گشاد هستند. اگر پارچه اضافی آنها زیاد است، برای شما خیلی بزرگ هستند.

اندازه مناسب پیراهن را بدست آورید

پیراهنی بپوشید که به اندازه کافی کوتاه باشد. اگر از وسط فاق شما گذشت، پیراهن خیلی بلند است. این باعث می شود پایین تنه شما پهن و کوتاه به نظر برسد. از طرف دیگر، پیراهن‌های کوتاه‌تر، پاهای شما را بیشتر نمایان می‌کند، و این توهم طول پا و قد کلی را ایجاد می‌کند. این قانون برای همه دکمه‌ها، تی‌شرت‌ها، تی شرت‌های پولو و ژاکت‌ها صدق می‌کند.

یقه هفت و پیراهن استین دار بپوشید

زیرا یقه V گردن را دراز می کند و توهم طول می دهد. پیراهن و ژاکت های یقه V را انتخاب کنید (همچنین هنلی را امتحان کنید) تا به شما کمک کند قد بلندتر به نظر برسید، اما عمیقاً دیوانه نشوید. همچنین، این بدان معنا نیست که شما به هیچ وجه از پوشیدن یقه خدمه دست بردارید. فقط آنها را کمتر بپوشید یا لایه بندی کنید (در یک لحظه این کار را انجام خواهید داد).

اطلاعات بیشتر:  تاریخچه برند C&A

مردان قد کوتاه اندام کوتاهی دارند. پیراهن های آستین کوتاه اندام های کوتاه را نمایان می کند و تصویری کلی از کوتاهی ایجاد می کند. در عوض، پیراهن های آستین بلند بپوشید.

پیراهن های آستین بلند به ظاهر بلندتر شما کمک می کند. اگر هوا خیلی سرد نیست، می‌توانید آستین‌ها را بالا بزنید تا ظاهر شیک‌تری داشته باشید. آنها را نزدیک یا بالای آرنج بچرخانید، به خصوص اگر بازوهای نازکی دارید. اگر هنوز هم می‌خواهید آستین‌های کوتاه را تکان دهید، مطمئن شوید که آستین‌ها خیلی بلند یا بزرگ نباشند. انجام این کار همچنین به نشان دادن اسلحه های خود – عضله دوسر و سه سر – کمک می کند.

لباس‌های آستین بلند
لباس‌های آستین بلند

دو نکته در مورد کفش خود که باید بدانید تا قد بلندتر شوید

اولین چیز:

با ایده ایجاد یک خط بصری از گردن، تا پایین، به کفشی نیاز دارید که به شما کمک کند بصری را بلندتر کنید. کفش های بزرگ و حجیم شما را کوتاه تر نشان می دهند. شما به یک کفش با جعبه پنجه دراز و باریک تدریجی، نوک تیز اما نه خیلی جعبه ای نیاز دارید.

مورد دوم:

شما به کفشی نیاز دارید که تضاد زیادی با شلوار نداشته باشد. اگر شلوارتان همرنگ کفش‌هایتان باشد، تشخیص محل پایان پا و شروع پا برای چشم دشوارتر می‌شود. در نتیجه باعث بلندتر به نظر رسیدن پاهای شما می شود. به عنوان مثال، کفش‌های کتانی مشکی با شلوار جین تیره کار می‌کنند. همین امر در مورد لباس تابستانی نیز صدق می کند.

جزئیات کت و شلوار و کت خود را به درستی دریافت کنید

نکاتی که هنگام خرید/پوشیدن کت و شلوار باید به خاطر بسپارید: ژاکت به سراغ یک ژاکت تک سینه با یک یا دو دکمه بروید. همچنین، دکمه کمر خود را بالاتر قرار دهید تا بلندتر به نظر برسید. به طور کلی، ژاکت ها باسن را می پوشانند. اما به عنوان یک مرد کوتاه قد، به سراغ کت های کوتاه تری بروید که به سختی باسن شما را می پوشاند. با در معرض دید بیشتر پاها، توهم قد را ایجاد می کند. اندازه ژاکت باید نزدیک بدن بریده شود تا سینه را بزرگتر از کمر نشان دهد. یقه های نازک/نقطه دار باریک برای مردان کوتاه قد مناسب است که از پهن به نظر رسیدن شانه ها جلوگیری می کنند. مطمئن شوید که آستین ها خیلی بزرگ نباشند. پهنای آستین باریک تر به شما کمک می کند لاغرتر و بلندتر به نظر برسید.

اطلاعات بیشتر:  چگونه از کفش های اوجینال خود مراقبت کنید:

شلوار

همانطور که قبلاً گفتم، شلوارهای متوسط ​​یا کوتاه برای مردان کوتاه قد بهترین کار را دارند. اگر شلوارهای کم قد داشته باشند، پاهای شما را کوتاه تر نشان می دهند. همچنین رنگ ژاکت و شلوار را با هم هماهنگ کنید (در یک لحظه دلیل آن را به شما می گوید).

مناسب

باز هم روی خیاطی سرمایه گذاری کنید زیرا خیاطی می تواند به طور جدی یک کت و شلوار خوب را به یک کت و شلوار عالی تبدیل کند. کت و شلوار شما باید باریک باشد، نه گشاد/ حجیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید