چگونه در پینگ پنگ ایمن بمانیم؟

5/5 - (1 امتیاز)
 پینگ پنگ
پینگ پنگ

اگرچه بسیاری از مردم ممکن است پینگ پنگ را یک سرگرمی غیرورزشی بدانند .اما بازیکنان جدی پینگ پنگ بهتر می دانند. تنیس روی میز مانند هر ورزش دیگری (و حتی بیشتر از برخی دیگر) یک ورزش است . یکی از بخش‌های اجتناب‌ناپذیر پینگ‌پنگ که یک ورزش جدی است. احتمال آسیب‌دیدگی زمانی است که روی میز می‌روید. به یاد داشته باشید، زمانی که مجبور می شوید . به دلیل آسیب دیدگی تماشاگر باشید، بهبود سخت است . و زمانی که به دلیل اتفاقی که به راحتی می توان از آن اجتناب کرد، از میادین دور می شوید، توهین اضافه می شود. بنابراین در اینجا لیستی از نکات ایمنی آورده شده است . که به شما کمک می کند تا شما را بدون آسیب و روی میز نگه دارید.
نکات ایمنی برای تنیس روی میز

نکات ایمنی برای پینگ پنگ

کفش پینگ پنگ

کفش  پینگ پنگ
کفش پینگ پنگ

به عنوان یک بازیکن مبتدی و متوسط، باید با کفش های ورزشی معمولی خوب باشید . اما با ارتقای سطح بازی خود متوجه خواهید شد . که ارتقاء به یک جفت کفش طراحی شده با حرکات تنیس روی میز می تواند . واقعا به بهبود بازی شما کمک کند. . در این پست، تعدادی از بهترین کفش‌های تنیس روی میز موجود در آمازون را پوشش می‌دهیم و برخی از ویژگی‌هایی را که باعث می‌شود کفش‌های پینگ پنگ ارزش پول را داشته باشند، پوشش می‌دهیم.

برای کمک به شما در انتخاب بهترین کفش های پینگ پنگ، راهنمای مختصری درباره کفش های تنیس روی میز و آنچه باید به دنبال آن باشید، نوشته ایم! بیایید با نگاهی به تفاوت آن‌ها با کفش‌های ورزشی معمولی شروع کنیم

گرم کردن

قبل از شروع بازی مطمئن شوید که گرم کرده اید .گرم کردن بدن شامل 5 تا 15 دقیقه فعالیت بدنی سبک است . تا ضربان قلب و ضربان تنفس شما را بالا ببرد، جریان خون شما را افزایش داده و عضلات را گرم تر کند. ورزشکاران جدی ممکن است به فعالیت بیشتری نیاز داشته باشند . تا به طور کامل برای تمرین پیش رو آماده شوند. سپس با کمی کشش ملایم ادامه دهید تا گرم کردن تمام شود. اگر مجبور به داوری هستید، مطمئن شوید که لایه های زیادی را برای گرم نگه داشتن خود می پوشید . و از مدیر مسابقات زمان بخواهید تا قبل از انجام بازی بعدی خود گرم کردن کافی انجام دهید.

توپ ها

هنگام استفاده از بیش از یک توپ (برای تمرین و غیره)، توپ ها را زیر یا نزدیک پای خود نگذارید . جایی که ممکن است به راحتی روی آنها بایستید و به زمین بخورید. اگر با برداشتن توپ هایی که در اطراف زمین می چرخند در یک تمرین چند توپ کمک می کنید. مراقب باشید از بازیکنانی که تمرین را انجام می دهند دور بمانید. خیلی نزدیک شوید و ممکن است در نهایت با خفاش ضربه بخورید یا یکی از بازیکنان شما را زیر پا بگذارد.

تا زمانی که با بازیکنان درگیر تماس چشمی برقرار نکرده اید . داخل زمین بازیکنان دیگر راه نروید. بازیکنی که پشتش به شماست ممکن است حتی نداند شما آنجا هستید. و ممکن است ناگهان در طول یک نقطه به عقب حرکت کند و باعث برخورد با احتمال آسیب رساندن به هر دوی شما شود. هنگام بازی دونفره، مراقب باشید که شریکتان کجاست، تا به طور تصادفی با چوب به او ضربه نزنید، یا بدون اینکه انتظار داشته باشید به یکدیگر برخورد نکنید. باور کنید دیر یا زود با هم برخورد خواهید کرد . پس حداقل خود را آماده کنید تا بتوانید ضربه را کم کنید.

از موانع بین دادگاه ها نپرید یا مانع ایجاد کنید. خیلی آسان است که هنگام انجام این کار به طور تصادفی پای خود را بگیرید و در نهایت زمین بخورید. به علاوه شما اغلب نمی توانید ببینید که آیا هیچ توپی در طرف دیگر مانع قرار دارد یا خیر. شما نمی خواهید با موفقیت از مانع بپرید و فقط روی یک توپ فرود بیایید و سقوط کنید! بطری آب خود را به دادگاه نبرید.

با شور باشید

هنگامی که در زمین حضور دارید، همیشه ادب و نزاکت را نشان دهید. مسخره کردن در حالی که دیگران در تلاش برای بازی کردن هستند. یک دستور عالی برای قرار گرفتن در مکان نامناسب در زمان نامناسب بدون اینکه متوجه شوید این است . و اینگونه است که آسیب های جدی ممکن است رخ دهد. به بدنت گوش کن اگر در حال بازی هستید و درد شدیدی به شما دست می دهد، آن را نادیده نگیرید! با افزایش سن، بدون شک به بازی با جراحات ناشی از ساییدگی و پارگی بدن خود عادت خواهید کرد، اما بهترین راه برای تبدیل یک آسیب کوچک به یک آسیب بزرگ این است که علائم هشدار بدن خود را نادیده بگیرید و در زمان جدید به بازی ادامه دهید. درد شعله ور می شود .

برای مواقعی که با وجود تمام اقدامات احتیاطی خود مجروح می شوید، دانستن برخی از کمک های اولیه اولیه می تواند به کاهش آسیب کمک کند و شما را در اسرع وقت روی میز بازگرداند. در اینجا توصیه هایی در مورد درمان رگ به رگ شدن و کشیدگی برای شروع به شما ارائه شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید