چگونه از کفش های نوبوک خود مراقبت کنید

5/5 - (1 امتیاز)
چگونه از کفش های نوبوک خود مراقبت کنید
چگونه از کفش های نوبوک خود مراقبت کنید

کفش های نوبوک انواع منحصر بفردی از چرم هستند که با سمباده زدن یا صاف کردن قسمت بیرونی پوست گاو برای ایجاد چرت کوتاه و مخملی ایجاد می شوند. این یک ظاهر منحصر به فرد و شیک در مقایسه با سایر انواع چرم ایجاد می کند. با این حال، این سبک ها همچنین به نگهداری بیشتری نیاز دارند تا همچنان عالی به نظر برسند. در اینجا نکات مهم ما برای مراقبت از کفش های نوبوک شما آورده شده است.

چگونه کفش های نوبوک را ضد آب کنیم

در حالت ایده آل، بهتر است کفش های نوبوک خود را قبل از پوشیدن آن ها ضد آب کنید. به این ترتیب، دیگر نگران تغییر ناگهانی هوا و آماده نشدن نخواهید بود. هیچ چیز بدتر از یک جفت کفش جدید با قطرات آب نیست! توصیه می‌کنیم کفش‌های نوبوک خود را با اسپری ضدآب که پایه سیلیکونی نیست اسپری کنید.

چگونه نوبوک را تمیز کنیم

چگونه نوبوک را تمیز کنیم
چگونه نوبوک را تمیز کنیم

کثیفی ها را می توان با استفاده از یک برس کوچک، لاتکس آدامس طبیعی یا برس سیمی ریز پاک کرد. همچنین می توانید از صابون دستی ساده روی یک دستمال یا اسفنج استفاده کنید. پس از شستن، باید اجازه دهید کفش ها در هوا خشک شوند. برای خشک کردن کفش از حرارت استفاده نکنید زیرا باعث سفت شدن چرم می شود.

آنها را بچرخانید

مانند هر فصل دیگری، مهم است که کفش های خود را بچرخانید تا هر روز یک جفت یکسان را نپوشید. این به کفش های شما فرصت تنفس، خشک شدن و ماندگاری طولانی تری می دهد. آیا می دانستید که پای انسان روزانه نیم پیمانه رطوبت عرق می کند؟

روی کفش های ضد آب سرمایه گذاری کنید

در حالی که ضد آب کردن کفش های نوبوک به محافظت در برابر ریزش خفیف کمک می کند، اما قرار نیست در شرایط آب و هوایی جدی پوشیده شوند. اگر در جایی زندگی می‌کنید که در زمستان زیاد باران می‌بارد . کفش‌های ضد اب را توصیه می‌کنیم.

اطلاعات بیشتر:  تاریخچه تی شرت ها

مراقبت از جیر

ویژگی های خاص نوبوک تمیز کردن و مراقبت دقیق را ضروری می کند. قبل از پوشیدن کفش های نوبوک، باید ضد آب شوند. این از هر گونه آلودگی جدید جلوگیری می کند. سطح آب گریز می شود و ذرات خاک نمی توانند به اعماق آن نفوذ کنند. مراقبت از جیر با قبل از تمیز کردن کامل شروع می شود. این شامل استفاده از یک برس چرمی نرم برای کرک کردن مجدد توده است. گرد و غبار و لجن را باید همیشه قبل از ضد آب کردن پاک کرد. برس زدن جیر آن را صاف و انعطاف پذیر نگه می دارد.

هنگام مراقبت از لباس های نوبوک باید توجه ویژه ای شود. با پف کردن مرتب با برس و ضد آب کردن دقیق، می توان ماندگاری و ظاهری نو را تضمین کرد. اسپورت پوش طیف گسترده ای از محصولات، از برس های خشکشویی گرفته تا محصولات مراقبت از رنگ مایع و رنگدانه را ارائه می دهد. ما می‌توانیم محصولاتی با کارایی بالا برای مقابله با هر چیزی، از تمیز کردن اولیه گرفته تا مراقبت دقیق، ارائه دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که از کفش‌ها و لوازم جانبی جیر خوب لذت می‌برید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید