5 نکته ای که هنگام خرید لباس بدنسازی باید در نظر داشته باشید

Rate this post
نکات مهم در خرید لباس بدنسازی
نکات مهم در خرید لباس بدنسازی

پیدا کردن نوع مناسب لباس بدنسازی و کفش بدنسازی برای داشتن اعتماد به نفس مهم است. با انجام تمرینات سخت بدنی خوبی ساخته اید. اکنون زمان آن است که تناسب اندام خود را به دنیا نشان دهید. در اینجا نکاتی را برای یافتن لباس مناسب برای بدنسازان به اشتراک گذاشته ایم.

در خرید لباس بدنسازی رنگ های خنثی را انتخاب کنید

فقط به این دلیل که ماهیچه های قوی برای نشان دادن دارید به این معنی نیست که رنگ های پر زرق و برق را انتخاب می کنید. ساختار بدن یک بیانیه سبک قدرتمند را برای شما ایجاد می کند. استفاده از رنگ های خنثی یک گزینه مطمئن است. لازم نیست خود را به سیاه و سفید محدود کنید. چندین رنگ غیراشباع برای انتخاب وجود دارد.

می توانید ترکیبی از یک پیراهن آبی تیره و شلوار جین تیره را برای ایجاد ظاهری پیچیده بپوشید. یا می توانید یک پیراهن سفید را با هر گاه به گاه کاری بپوشید. از تعداد ترکیب رنگ های خنثی موجود در لباس های بدنسازی شگفت زده خواهید شد. شما هرگز نیازی به رنگ های پر زرق و برق را احساس نمی کنید.

تناسب کامل

از آنجایی که شما یک پسر عضلانی هستید، ممکن است فکر کنید که اندازه های بزرگتر گزینه بسیار خوبی خواهد بود. اگر به خطوط مشابهی فکر می کنید، اشتباه بزرگی مرتکب شده اید. وقتی لباس های گشاد می پوشید که به آن استایل گشاد نیز می گویند، عضلات یا ساختار بدن شما برجسته نمی شود. شما فرصت را از دست می دهید تا سخت کوشی خود را به اطرافیان نشان دهید و به آن احساس غرور کنید.

چیزی را انتخاب کنید که مناسب باشد و به خوبی جا بیفتد. لباس های تنگ انتخاب نکنید، در غیر این صورت شبیه چیزی خواهید شد که در حال انفجار است. قانون طلایی که در سایزبندی باید رعایت کنید این است که لباس ها نه کوچک و نه بزرگ باشند.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند برشکا

حداقل لایه ها

چند لایه لباس برای زمستان مناسب است. شما باید از انتخاب لباس هایی با چند لایه پارچه خودداری کنید زیرا باعث حجیم به نظر رسیدن شما می شود. لباس های چند لایه برای مردان عضلانی خوب به نظر نمی رسند. از پوشیدن لایه های متعدد خودداری کنید و به جای آن به سراغ لباس های لایه نازک بروید.

خیاطی را فراموش نکنید اغلب اوقات، یافتن یک تناسب مناسب برای بدن عضلانی شما غیرممکن به نظر می رسد. از این رو، اگر گزینه خیاطی را باز نگه دارید، کمک خواهد کرد. بسیاری از مردان عضلانی لباس‌های متناسب می‌پوشند تا بهترین ظاهر را داشته باشند.

یکی از مزیت‌های پوشیدن لباس‌های دوخت این است که آن‌ها با ساختار و تناسب بدن شما سفارشی می‌شوند. این سبک شما را از بسیاری جهات تقویت می کند و یک تصور اجتماعی خوب ایجاد می کند.

لباس بدنسازی راه راه بپوشید

پیراهن های چاپ شده انتخاب مناسبی برای بدنسازان است. برای تغییر، می توانید برخی از راه راه ها را نیز امتحان کنید. یکی از مزیت های پوشیدن راه راه این است که چشم را فریب می دهد و باعث می شود گشادتر یا بلندتر از آنچه هستید به نظر برسید. اگر می خواهید توهم قد ایجاد کنید، خطوط عمودی را بپوشید.

گزینه های لاغر را در نظر نگیرید

اگر هیچ مدل لباس لاغری را در بازار در نظر نگیرید، به شما کمک خواهد کرد. این برخلاف ساختار بدن شماست و به هیچ وجه شخصیت شما را تعریف نمی کند. بهترین ایده این است که لباس های سبک لاغر را کنار بگذارید.

به شانه ها اهمیت دهید

به تناسب شانه توجه کنید. آنها بخشی ضروری از لباس بالا هستند، خواه پیراهن یا تی شرت. هنگامی که لباس بدنسازی مناسب بپوشید، توجه را به خود جلب می کنید و در حین پوشیدن آنها احساس خوبی دارید. پوشیدن لباس مناسب تنها زمانی منطقی به نظر می رسد که برای رسیدن به تناسب اندام و ساختار بدنی که دنیا به آن حسادت می کند سخت کار کرده اید.

اطلاعات بیشتر:  معرفی جو مالون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید