بایدها و نبایدهای پوشیدن ژاکت جین مردانه

5/5 - (1 امتیاز)
بایدها و نبایدهای پوشیدن ژاکت جین مردانه
بایدها و نبایدهای پوشیدن ژاکت جین مردانه

امروزه پوشیدن ژاکت جین و شلوار لی کاملاً مد است. در حالی که کت‌های جین بارها به ظاهر بی‌شماری وارد و از مد افتاده‌اند، ما کاملاً در دورانی هستیم که کت‌های جین شیک و مد روز هستند. اما شما نمی توانید فقط با هر چیزی یک کت جین بپوشید. باید در مورد مواردی که با یکی جفت می کنید هوشمند باشید. اگر می‌خواهید در ژاکت جین زیبا به نظر برسید، باید و نبایدهای مهمی وجود دارد که باید حتماً از آنها پیروی کنید، و ما در حال حاضر آنچه را که باید بدانید را به شما آموزش می‌دهیم.

مطمئن شوید که به درستی مطابقت دارد

این بزرگترین کار در هر نوع لباسی است و ژاکت های جین نیز از این قاعده مستثنی نیستند. شما می خواهید یک ژاکت جین به تناسب، اما نه تنگ. جین یک ماده نسبتاً سفت است و اگر کت جین شما خیلی راحت باشد، نمی توانید حرکت کنید و برای همه قابل توجه خواهد بود. از طرف دیگر، اگر خیلی گشاد شوید، درهم به نظر خواهید رسید. یک کت جین در حال حاضر غیررسمی است، و پوشیدن آن بیش از حد بزرگ، آن را بیش از حد به سمت آن سوق می دهد.

شلوار جین هم رنگ نپوشید

دوران پوشیدن یک ژاکت جین آبی روشن با شلوار جین همخوان گذشته است. شما می خواهید شلوار و ژاکت شما کنتراست داشته باشد. اگر یک کت جین آبی روشن می خرید، آن را با شلوار جین مشکی یا نیلی ست کنید. اگر با ژاکت تیره‌تری می‌روید، بهتر است آن‌ها را با شلوار جین روشن‌تر ست کنید.

ژاکت جین با چینوس جفت کنید

اگر از ایده دوتایی جین می‌ترسید (ما متوجه شدیم، این انتخاب جسورانه‌ای است). پس لباس‌های چینوس بهترین لباس برای پوشیدن با یک کت جین هستند. این به ایجاد کنتراست بیشتر کمک می کند زیرا شلوار بافت متفاوتی نسبت به کت جین خواهد داشت. شما هنوز باید به رنگ فکر کنید، زیرا نمی خواهید چینی های آبی تیره با کت جین آبی تیره داشته باشید، اما به لطف تضاد بافت، می توانید کمی به رنگ نزدیک تر شوید.

اطلاعات بیشتر:  معرفی پارچه ها

با پیراهن های دکمه دار یا یقه دار نپوشید

این یک قانون سخت و سریع نیست، و اگر می خواهید خلاق باشید، می توانید آن را انجام دهید. با این حال، به طور کلی، تضاد بین رسمی و غیر رسمی بین یک کت جین و یک پیراهن دکمه دار با یقه بسیار زیاد است. پیراهن نامناسب به نظر می رسد و لباس شما طبیعی به نظر نمی رسد. اگر می‌خواهید کت جین خود را با یک پیراهن دکمه‌دار ست کنید، مطمئن شوید که غیررسمی است . و نه پیراهنی که قرار است با کراوات بپوشید – اما این کار را با مسئولیت خودتان انجام دهید زیرا کشیدن آن تقریبا غیرممکن است.

با پیراهن های معمولی بپوشید

مطمئن‌ترین شرط شما این است که پیراهن‌های غیررسمی را با یک کت جین بپوشید، زیرا به خوبی با هم ست می‌شوند. برخی از گزینه های عالی عبارتند از تی شرت های ساده (یک تی شرت سفید با یک کت جین واقعا خوب به نظر می رسد)، پیراهن های هنلی یا فلانل. فلانل یک استثنای اصلی از قانون عدم یقه است، زیرا آنها بسیار معمولی هستند و با جین بسیار خوب کار می کنند.

ژاکت جین را با هودی بپوشید

کت جین را با هودی بپوشید
کت جین را با هودی بپوشید

وقتی هوا برای یک کت جین کمی سرد است، هودی یکی از بهترین اقلام برای لایه برداری با کت جین است. خیلی معمولی تر از یک هودی ساده نیست، و این دو به خوبی با هم جفت می شوند، به خصوص اگر هودی را با رنگ جین تضاد کنید. از نظر استایل، لایه بندی یک هودی با یک کت جین کمی بیشتر به سمت لباس های خیابانی می آید. اما اجازه ندهید که شما را بترساند، زیرا واقعاً ظاهر عالی است.

با رنگ ها جذاب شوید

با رنگ ها جذاب شوید
با رنگ ها جذاب شوید

وقتی برای خرید یک کت جین وارد فروشگاه می شوید، کت آبی بخرید. شما وسوسه خواهید شد که با رنگ های دیگر خلاق شوید، اما دلیلی وجود دارد که آبی به عنوان رنگ کلاسیک در نظر گرفته می شود. شما می توانید سایه های مختلفی از آبی داشته باشید، اما اگر می خواهید ژاکت جین شما بهترین ظاهر را داشته باشد، به رنگ آبی بچسبید.

اطلاعات بیشتر:  معرفی معروف ترین و بهترین انواع کفش فوتبال زنانه و مردانه

ژاکت جین با کفش های معمولی ست کنید

اگر هنوز به یک روند توجه نکرده اید، کت جین یک لباس غیر رسمی است. مانند پیراهن و شلوار، شما می خواهید کفش های خود را غیر رسمی نگه دارید. لازم نیست خیلی روی این مورد فکر کنید: اگر آنها یک جفت کفش مجلسی نیستند، احتمالاً با یک کت جین خوب به نظر می رسند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید