معرفی برند آرماند باسی

Rate this post
معرفی برند آرماند باسی
معرفی برند آرماند باسی

برند آرماند باسی برای مردان و زنان شهری، مستقل که دید روشنی از مد دارند . و به دنبال لباس‌های راحت و مدرن با کیفیت استثنایی هستند در نظر گرفته شده است. بازار هدف آن افراد حرفه ای بین 25 تا 35 سال، از طبقه متوسط ​​و بالا هستند . از همان ابتدا، این برند از طریق فروشگاه های چند برند تجاری شد. بعداً، فروشگاه‌های با نام تجاری شخصی به منظور تقویت هویت برند با سیستم توزیع «فروشگاه در مغازه» انتخاب شدند. اولین مجموعه برند آرماند باسی در سپتامبر 1986 در بارسلون راه اندازی شد. هر سال دو مجموعه راه اندازی می شود: بهار-تابستان و پاییز-زمستان. این برند یک سبک زندگی کامل را با عطر، ساعت، عینک، شلوار لی ، کمربند، جواهرات، پوشاک خانگی، کفش و لوازم جانبی منعکس می کند.

علاوه بر این، یک مجموعه لباس آشپزخانه و میز پارچه در سپتامبر 2005 در نتیجه یک پروژه همکاری با سرآشپز برتر جهان فران آدریا راه اندازی شد. این شامل رومیزی، حوله چای، تی شرت و حتی لباس سرآشپز است.

تاریخچه برند آرماند باسی

پسران آرماند و جوزپ در سال 1958 کسب و کار را به دست گرفتند . و فعالیت های خود را گسترش دادند تا یک کارخانه را در بر گیرند، حقوق تولید پوشاک دارای مجوز مانند Lacoste را به دست آوردند . و فروش لباس بافتنی ممتاز خود را از فروشگاه های بزرگ و امتیازی به بوتیک های مستقل منتقل کردند. آرماند باسی این برند در سال 1986 با ارائه اولین مجموعه لباس های زنانه خود پا به عرصه وجود گذاشت . و از آن زمان به بعد، به پوشاک مردانه، کفش، کیف، اکسسوری، ساعت، عینک و عطر گسترش یافت. گروه هدف آن جوانان حرفه ای از طبقه متوسط ​​و متوسط ​​25 تا 35 ساله هستند . که به فردیت اعتقاد دارند و حس شیک شهری و مدرنیته دارند.

اطلاعات بیشتر:  11 قانون برای ایمن ماندن هنگام پیاده روی

عطرها در سال 1999 به محصولات برند آرماند باسی اضافه شدند. اولین رایحه آن، ادکلن مردانه Basi Homme، یک عطر معطر ترد و در عین حال غنی است که برای پوشیدن گاه به گاه مناسب است. عطر زنانه همراه Basi Femme نیز برای لباس‌های غیررسمی مناسب است و گلی میوه‌ای با نت‌های چوبی است. سایر ادکلن‌های مردانه عبارتند از Armand Basi که رایحه‌ای چوبی و تند رمانتیک است . و Armand Basi In Blue که ظریف، مدرن و پیچیده با نت‌های چوبی گرم و در عین حال به‌طور شگفت‌آوری ترد است. عطرهای زنانه عبارتند از Armand Basi In Red که رایحه ای گلی و چوبی است که دارای ادویه ای است . که به آن تردی می بخشد و شکوفه های دلپذیر و درخشان Armand Basi Lovely Blossom با گل های مرکباتی آن.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید