معرفی خانه آویرکس

Rate this post
معرفی خانه آویرکس
معرفی خانه آویرکس

تاریخچه برند آویرکس داستان یک کارخانه کوچک در لانگ آیلند، نیویورک است . که در آن مقادیر محدودی ژاکت چرمی برای ارتش، نیروی دریایی و نیروی هوایی ایالات متحده تولید می شد. هیچ مدرک قطعی در مورد تاریخ دقیقی که کارخانه شروع به ساخت جلیقه‌های نظامی کرد وجود ندارد . با این حال، اعتقاد بر این است که آنها بین دو جنگ جهانی تولید شده‌اند.

در دهه 1960، با استناد به افزایش هزینه های تولید، نیروی دریایی تولید ژاکت G1 ساخت آمریکا را لغو کرد. در آن زمان، ارتش قبلاً تولید ژاکت های A2 و B3 را متوقف کرده بود. با توجه به اینکه نیروهای مسلح در جاهای دیگر به دنبال کاپشن های چرمی بودند . کارخانه کوچک لانگ آیلند در خطر بسته شدن درهای خود برای همیشه بود. زمانی که در اواسط دهه 1970 یک وکیل آریزونا ایده بازاریابی کت های چرمی نیروی هوایی را به عموم مردم معرفی کرد . جان تازه ای به تولید کت های چرمی دمید.

او علامت تجاری برند آویرکس را هم به عنوان مرجعی به نیروی هوایی و هم احتمالاً به کارخانه لانگ آیلند مبدا آن ثبت کرد. در سال 1975 علامت تجاری خانه مد آویرکس دوباره در دنیای تجاری متولد شد. “Avirex” از لاتین avis برای پرنده و هوانوردی، و rex: برای پادشاه، بالاترین کیفیت مواد و صنایع دستی گرفته شده است. چالش اولیه شرکت جدید این بود که نیاز به ظاهر قدیمی چرم را که در فیلم‌ها و تبلیغات دیده می‌شود، برآورده کند.

تاریخچه خانه مد آویرکس

برخلاف شلوار جین شسته شده یا پریشان، درمان پیری چرم در آن زمان بدون سابقه بود. Avirex اولین شرکتی بود که کت های چرمی عتیقه با کیفیت بالا تولید کرد. علاوه بر ژاکت‌ها، این شرکت شلوار چینی برتر تولید کرد. در سال 1984، این برند ژاکت‌های چینی سام شفارد را برای بازی در نقش قهرمان هوانوردی آمریکایی چاک یگر در فیلم “The Right Stuff” عرضه کرد.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند اویشو

در سال 1986، آویرکس ژاکت هوانوردی را برای بازی تام کروز در «تاپ گان»، فیلمی درباره مدرسه پرواز افسانه‌ای نیروی دریایی آمریکا ساخت. همان سال شعبه اروپایی این برند در پاریس افتتاح شد . و 8 سال بعد در سال 1994 دومین شعبه اروپایی در ایتالیا افتتاح شد. امروزه لباس‌های آویرکس توسط بازیگران و قهرمانان ورزشی متعددی مانند: بروس ویلیس، جان تراولتا، شان پن، شکیل اونیل، سیلوستر استالونه، امینم، پسران خیابان پشت و بن افلک پوشیده می‌شود. در واقع، برای دو فصل که کل تیم فوتبال رئال مادرید را اداره می‌کردند، انتخاب کردند که چینی‌های برند Avirex و پیراهن‌های پولو پیکت بپوشند.

هدف علامت تجاری از زمان تصور تا محصول نهایی ارائه بهترین لباس های با کیفیت در جهان به مصرف کننده است. برای آویرکس، کیفیت تنها لوکسی است که هرگز نباید نادیده گرفته شود. امروزه پوشاک Avirex در سراسر جهان شناخته شده و توزیع می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید