معرفی انواع جوراب

Rate this post

اگر جوراب نپوشید، ممکن است متوجه شوید پاهایتان تاول می‌زند، کفش‌هایتان گزیده می‌شود و ممکن است پاهایتان هم بدبو شود، و هیچ‌کس پای بدبو را دوست ندارد. آنها از پاهای شما صرف نظر از هر فصلی که می پوشید یا هر فعالیتی که قرار است انجام دهید، محافظت می کنند. انواع جوراب ها در الگوها و رنگ ها نیز در دسترس هستند که می توانید از سبکی که دوست دارید انتخاب کنید. اینها انواع جوراب هایی هستند که می توانید در هر مناسبتی که می خواهید شرکت کنید و با هرچیزی که می خواهید بپوشید انتخاب کنید.

انواع جوراب

انواع جوراب : جوراب بلند ران

جوراب بلند ران
جوراب بلند ران

جوراب‌های بلند تا ران تا بالای زانو می‌روند و برای خانم‌هایی که می‌خواهند دامن بپوشند گزینه‌ای عالی است. اگر می خواهید یک عنصر سرگرم کننده به لباس اضافه کنید، جوراب های چاپ شده نیز گزینه ای عالی هستند. مردان و زنان اسکاتلندی به پوشیدن جوراب های بلند تا ران با دامن هایی تا زانو معروف بودند.

انواع جوراب : جوراب بلند زانو

خانم‌ها از جوراب‌های بلند تا زانو، معمولاً زیر کفش‌های مخصوص دویدن یا چکمه‌های خود، در زمستان استفاده می‌کنند. آنها به عنوان یک پد حرکت می کنند و یک لایه برای گرم نگه داشتن پاها اضافه می کنند. اینها به طور گسترده در مشاغل پرواز و مهمان نوازی به عنوان یک تکه لباس استفاده می شوند. این یک نوع جوراب عالی برای فعالیت های بدنی است.

جوراب وسط ساق پا

این جوراب‌های وسط ساق پا تا ماهیچه‌های ساق پا را پوشش می‌دهند، اما به طور کامل روی ساق پای شما سوار نمی‌شوند. اینها عموماً مواد پشمی هستند که پاهای شما را در زمستان گرم نگه می دارند، به ویژه برای کسانی که فعالیت بدنی انجام می دهند. این نوع جوراب ها در پارچه هایی مانند توری و شفاف برای زنان عرضه می شوند.

جوراب وسط ساق پا
جوراب وسط ساق پا

برای فعالیت های فیزیکی در فضای باز و در زمستان، جوراب های خدمه برای رویدادهایی مانند دویدن یا پیاده روی عالی هستند. اینها شش تا هشت فوت طول دارند، بنابراین بستگی به طول پا دارد که بتواند تا عضلات ساق پا برود. آنها محافظت کامل و همچنین پوشش را ارائه می دهند. برای کفش های غیر رسمی و دویدن در فعالیت های زمستانی مناسب است.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند ایو سالومون

جوراب ربع

جوراب یک چهارم پاها را بالای مچ پا و تا ساق پا می پوشاند. آنها پوشش بسیار خوبی برای شما ایجاد می کنند و از پاهای شما در برابر تاول هایی که در پشت پا ایجاد می کنید محافظت می کنند. عموماً مردان از این نوع جوراب ها برای مقاصد حرفه ای و زنان برای محافظت از پاهای خود استفاده می کنند.

جوراب ربع
جوراب ربع

پد / جوراب کم برش

اینها جورابهای کوتاهی هستند که کمی بالاتر از لبه بالایی کفش قرار می گیرند، با لبه های آجدار – این جوراب ها معمولاً با کفش های مخصوص دویدن پوشیده می شوند.

پد / جوراب کم برش
پد / جوراب کم برش

جوراب مچ پا

اگر به این فکر می‌کنید که با کفش‌های کوتاهی که دارید، مانند کفش‌های راحتی یا کفش راحتی، چه بپوشید، این جوراب‌ها برای محافظت از پاهای شما عالی هستند. این جوراب تا قوزک پاهای شما را تا قسمت مچ پا می پوشاند. اگر می خواهید برای یک مراسم غیررسمی می روید، یک انتخاب ایده آل است. این شما را پیچیده نشان می دهد.

جوراب نامرئی

این نوع جوراب ها نازک هستند و یک لایه محافظ ایجاد می کنند که برای پوشیدن آن ها با کفش های لوفر یا کفش هایی مانند بالرین عالی است. برای اینکه پاهای خود را از بد بو شدن نجات دهید، بهتر است جوراب هایی مانند جوراب های بدون نمایش بپوشید که جوراب ها ظاهر نشوند و در عین حال از پاهای شما در برابر گاز گرفتن کفش یا تاول محافظت کنند. هم خانم ها و هم آقایان می توانند این جوراب ها را بپوشند.

جوراب بی صدا

این جوراب ها فقط انگشتان پا و قوس میانی پای شما را می پوشانند. آنها در داخل کفش هایی مانند مقرنس، قاطر، کفش های کشویی پوشیده می شوند. جوراب‌های نیمه قرار نیست با هر کفشی پوشیده شوند، اما برای کسانی که عاشق کفش‌های کتانی هستند و از دسته‌بندی جوراب‌ها متنفرند، باید حتماً آن‌ها را داشته باشند. گاهی اوقات به این جوراب‌ها «جوراب تاپ» یا «جوراب پنجه» می‌گویند. نیم جوراب به سادگی دسته جوراب تحریک کننده را جدا می کند.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند شنل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید