معرفی برند شاهین

Rate this post
معرفی برند شاهین
معرفی برند شاهین

برند شاهین یک برند آلمانی لوکس است که در فروشگاه های بزرگ مانند Selfridge’s فروخته می شود. اما اگر در یک شهر بزرگ جهان زندگی نمی‌کنید، سخت است که محصولات آن‌ها را در دست بگیرید (و پا به پایتان بگذارید). و ما فکر می کردیم که این یک تحقیر است. بنابراین، ما شروع به فروش آنلاین آنها کردیم. چیزی که تنها با چند قطعه گسترش یافت آغاز شد، و اکنون با افتخار می گوییم که گسترده ترین طیف محصولات Falke موجود در بریتانیا را ارائه می دهیم. ما جوراب، جوراب شلواری، لباس ورزشی ،کفش بدنسازی ، حتی ماسک صورت – داریم و کاتالوگ ما همچنان در حال رشد است. امروز می خواهیم در مورد این برند باورنکردنی بیشتر به شما بگوییم، سعی کنیم توضیح دهیم که چرا اینقدر آن را دوست داریم و شما را با مجموعه تازه احیا شده Falke Family آشنا کنیم.

تاریخچه برند شاهین

برند شاهین در سال 1895 در آلمان تاسیس شد. و برای 125 سال از آن زمان، آنها خود را به همان استانداردها و ارزش های تزلزل ناپذیر نگه داشته اند. با این حال، فکر نکنید که این باعث می‌شود آنها به تولیدکنندگان جوراب‌های خفه‌کننده تبدیل شوند. اصولی که آنها بر اساس آنها بنا شده اند، فضای زیادی برای تغییر و خلاقیت باقی می گذارد.

فقط بهترین مواد با کیفیت باعث برش می شوند و تنها آخرین تکنیک های تولید این جوراب ها، جوراب شلواری و لباس ها را ایجاد می کنند. با این حال، فالک همچنین می‌داند که گجت‌های جدید براق همیشه با کیفیت برابر نیستند. به همین دلیل است که آن‌ها اصرار دارند که آخرین لمس‌ها را به روش قدیمی و با دست اضافه کنند.

شاهین برای آوردن لباس های پا خوش ساخت به توده ها تاسیس شد. امروزه، صنعتگران متخصص آن‌ها همچنان طراحی را تا مرزهای خود پیش می‌برند. نتیجه؟ سبکی که قابل توجه، جهانی، چالش برانگیز و به نوعی مدرن و بی زمان است.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند Aje

در طول نسل‌ها، برای صاحبان شاهین مهم بوده است که جذابیت اصلی برند را حفظ کنند و در عین حال «چیزها را جدید بسازند». در سال 1990، آنها وارد نسل چهارم خود به عنوان یک تجارت خانوادگی شدند. و در این دهه بود که آنها برای اولین بار شروع به توسعه محصولات تخصصی از جمله سیستم ورزشی ارگونومیک (ESS) کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید