معرفی برند جورجیو ارمانی Armani

Rate this post

ارمانی یکی از معروف ترین برند ها در صنعت طراحی لباس است . که در 1975 درکشور ایتالیا تاسیس شده است. این برند در زمینه های تولید لباس لوکس ، پوشاک معمولی عطر، زیور الات، ساعت  و…. با برند هایی مثل زارا ،دولچه گابانا ، بربری و….. رقابت می کند. برند ارمانی توسط اقای جورجیو ارمانی تاسیس شده است.

 تاریخچه برند جورجیو ارمانی
تاریخچه برند جورجیو ارمانی

تاریخچه

جورجو آرمانی و سرجیو گالئوتی این برند را تنها با ده هزار دلار، در سال 1975 در شهر میلان تاسیس کرده اند .اما امروزه دارایی این شرکت خیلی بیشتر از این حرف ها است. به طوری که این برند حدود 5000کارمند و 13نمایندگی در سراسر جهان دارد. علاوه بر این شرکت المانی صاحب 300 فروشگاه در سراسر جهان است.

جورجیو آرمانی در سال1964 با اقای نینو سِروتی مالکِ شرکت هیتمن ملاقات کرد. پس از مدت کوتاهی سروتی از ارمانی درخواست کرد که یه جورایی شریک شوند . بعد از ان این برند به مدت 6 سال پی در پی با هیتمن کار کرد و همین موضوع به رشد این برند کمک بسیار بزرگی کرد.

جورجیو ارمانی کیست؟

جورجیو ارمانی در سال 1934 در کشور ایتالیا متولد شد .جورجیوارمانی پس از فعالیت کوتاهی در حوضه های عکاسی و پزشکی تصمیم گرفت تصمیم گرفت که یک طراح لباس شود . جورجیوارمانی پس از گذراندن دوره سربازی وارد فروشگاه بزرگ لاریناسکنت شد . و در سال 1964 تصمی مگرفت که به عنوان یک طراح لباس در شرکت هیتمن کار کند. بعد از گذشت 9 سال وی اولین مارک لباس مردانه خود را بیرون داد . و در سال 1975 برند ارمانی را تاسیس کرد.

تا سال1980 تقریباً برند جورجیو ارمانی ناشناخته بود. ولی در همین سال ریچارد گی‌یر در فیلم ژیگولوی آمریکایی لباس طراحی شده توسط جورجو آرمانی را پوشید. با گذشت زمان نگاه‌ مردم به سمت برندآرمانی جلب شد. علاوه بر این در خیلی از فیلم های دیگر از لباس های این برند استفاده کردند و همین موضوع باعث معروف شدن جورجیو ارمانی شد.

اطلاعات بیشتر:  اهمیت رنگ ها و رنگ صورتی در صنعت مد

گسترش برند ارمانی

در اوایل قرن 8 میلادی، شرکت آرمانی با ال اورل یک قرارداد مهم بست . متن قر ار داد این بود که این برند تولید ادکلن را شروع کند . در نتیجه این برند خطوط جونیور، جینز و امپریو را راه اندازی کرد. علاوه بر این فروشگاه های زیادی در شهر های مختلف تاسیس کرد. دغدغه اصلی این برند تولید لباس ها ادکلن های جوان پسند و با کیفیت بود . و همین موضوع نیز یکی از دلایل معروف شدن این برند بود.

با راه اندازی این خطوط تولید ، جورجیوارمانی تصمیم گرفت که برای تبلیغات محصولات این خطوط در تلویزیون اگهی بدهد . ولی جورجیوارمانی به این موضوع راضی نبود و دستور چاپ محصولات خود را در روزنامه داد.

ساعت
ساعت برند ارمانی

حوزه‌های فعالیت این برند

برند آرمانی به طراحی و تولید محصولات زیادی شامل پوشاک، لوازم آرایشی، عطر، جواهرات، عینک و ساعت با استفاده از برندهای گوناگون معروف است. این شرکت با استفاده از شرکت های مختلف حوضه فعالیتی خود را افزایش داده است . برای مثال برندارمانی در ساخت هتل ها و مراکز تفریحی و علمی حضور گسترده دارد . که این موفقیت را مدیون همکاری با شرکت های اماراتی اعمار است . درحال حاضر این برند در شهر های بزرگ بسیار زیادی از جمله میلان پاریس ، لندن ، نیوروک و….. هتل دارد.

همکاری ارمانی با سامسونگ

این برند با برند سامسونگ نیز همکاری گسترده ای دارد . این برند با کمک های برند سامسونگ توانسته است در حوضه تولید گوشی نیز گوشی هایی به نام ارمانی طراحی و تولید کند.

2 دیدگاه دربارهٔ «معرفی برند جورجیو ارمانی Armani»

  1. بازتاب: معرفی برند آندر آرمور (UNDER ARMOR) و بیان تاریخچه این برند - اسپرت پوش

  2. بازتاب: اشنایی با انواع کفش مجلسی مردانه و تمام ویژگی انها و مقایسه قیمت انها با یکدیگر - اسپرت پوش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید