معرفی برند لوکا فالونی

Rate this post
معرفی برند لوکا فالونی
معرفی برند لوکا فالونی

با تمرکز بر مد آهسته و صنایع دستی لوکس ایتالیایی، لیبل لوکا فالونی به لطف مدل‌های متفکر صنعت‌گر تا مصرف‌کننده، اقلام اصلی لباس مردانه از جمله شلوار لی را با کسری از قیمتی که برای مد «ساخت ایتالیا» انتظار دارید، ارائه می‌کند. ما انتظار داریم که برندها به طور مداوم سبک خود را تغییر دهند . اما در یک انحراف واضح از چرخه سریع فصلی که اکثر برندهای مد دنبال می کنند، لوکا فالونی همه چیز در مورد ثبات است. پارچه های لوکس، طرح های جاودانه، همه ساخت ایتالیا. ترمه، پنبه و کتان: لوکا فالونی مترادف با این سه پارچه نفیس شده است. موسس این برند معتقد است که مردان باید دارای چند کالای اصلی باشند و این قطعات باید برای مدت طولانی دوام بیاورند. در Luca Faloni آیتم های مطابق با روند را پیدا نخواهید کرد، فقط چند رنگ یا طرح هر از چند گاهی اضافه می شود.

تمرکز این برند بر روی پارچه و تولید است و تنها بهترین صنعتگران ایتالیایی این کار را انجام خواهند داد. منابع فالونی از مکان‌هایی است که نسل‌هایی از صنایع دستی به نام آن‌ها پیوسته است. همین فلسفه در مورد تولید نیز صدق می کند. لوکا به مجله Opumo توضیح داد که افرادی که لباس‌های لوکا فالونی را می‌سازند، از دیروز شروع نشدند و بسیار متخصص هستند. برای مثال در مورد پیراهن‌ها، خانواده‌ای هستند که در برش الگوها تخصص دارند، خانواده‌هایی هستند که در دوخت تخصص دارند .خانواده‌هایی هستند که متخصص در چسباندن دکمه‌ها هستند…»

بین لوکس و غیررسمی، این برند سبک پیشرفته و هنر ایتالیایی را به دنیا ارائه می دهد. محصولات خوش پوش لوکا فالونی به صورت آنلاین در دسترس هستند، اما لوکا معتقد است فضاهای خرده فروشی فیزیکی مهم هستند و این برند دارای دو فروشگاه لندن و داخلی است.

تاریخچه برند لوکا فالونی

لوکا در ایتالیا بزرگ شد که در میان فرهنگ قوی صنایع دستی و کیفیت پارچه احاطه شده بود. لوکا تنها زمانی که به لندن نقل مکان کرد متوجه شد که کیفیت لباس های مردانه ای که به آن عادت کرده بود به راحتی در خارج از کشورش در ایتالیا قابل دسترسی نیست، به همین دلیل لوکا نام تجاری خود را در سال 2014 راه اندازی کرد.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند K-Swiss

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید