معرفی برند ماسیمو دوتی

Rate this post
معرفی برند ماسیمو دوتی
معرفی برند ماسیمو دوتی

برند ماسیمو دوتی همانند برند زارا از پیچیدگی بالای خط خیاطی شخصی گرفته تا تناسب راحت و سبک همیشگی قطعات غیررسمی و آرام‌تر، مظهر ظرافت طبیعی است . که برای مردان و زنان شهری، مستقل و جهان‌وطن امروزی جذاب است. برند ماسیمو دوتیاولین بار در سال 1991 به Inditex پیوست و شش سال قبل به عنوان یک برچسب مد مردانه تأسیس شد. مجموعه زنانه در سال 1995 راه اندازی شد . و حس خاص برند را از ظرافت و تاکید بر پارچه های با کیفیت در تمام ابعاد مجموعه خود به کار برد.

در راستای تعهد اجتماعی خود، ماسیمو دوتی از سال 2001 مفتخر است . که با موسسات خیریه سلامت روان و معلولیت متخصص در برنامه های توانبخشی اجتماعی و کار حرفه ای برای افراد مبتلا به اختلالات روانی شدید یا ناتوانی های جسمی همکاری می کند. خانه ماسیمو دوتی اولین برند Inditex بود که بخشی از برنامه “for&from” بود . و اکنون دارای سه فروشگاه در اسپانیا است . که توسط افراد دارای معلولیت مدیریت شده و اشتغال طولانی مدت برای افراد دارای معلولیت فراهم می کند.

تاریخچه برند ماسیمو دوتی

برند ماسیمو دوتی یک برند غول پیکر اسپانیایی پوشاک است. اگرچه نام آن ایتالیایی است، اما این برند کاملاً اسپانیایی است. این یک علامت تجاری است و نام یک طراح یا چیز دیگری نیست و متعلق به گروه ایندیتکس است. از ریشه های معمولی خود در سطح جهانی گسترش یافته است . و اکنون تقریباً در همه نقاط جهان فروشگاه دارد.آنها با حضور در 73 کشور و 885 فروشگاه در سراسر جهان، یکی از بزرگترین برندها و بخشی از سایر برندهای بزرگ تحت ایندیتکس هستند . که زارا را نیز در خود جای داده است.

این فروشگاه اولین بار در سال 1985 تأسیس شد. شروع آن فقط به عنوان یک برند پوشاک مردانه بود. بعداً به دسته های مختلفی تقسیم شد. ایندیتکس در سال 1991 برای تصاحب این شرکت 65 درصد از سهام را خریداری کرد. آنها بعداً سهام کامل را برای تکمیل معامله خریدند. محدوده زنانه در سال 1992 اضافه شد در حالی که کودکان در سال 2003 با Massimo Dutti Boys and Girls شروع کردند.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند زارا و بیان تاریخچه برند بزرگ زارا zara

آنها همچنین شروع به اضافه کردن لوازم جانبی و جدیدترین عطرهای ورودی کردند. بخش عطرها توسط شرکت Puig به بازار عرضه می شود . در حالی که بقیه بیشتر در داخل با تیم های Massimo Dutti و/یا Inditel هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید