معرفی برند نینا ریچی

Rate this post
معرفی برند نینا ریچی
معرفی برند نینا ریچی

خلاصه ای از تاریخچه برند نینا ریچی : نینا ریچی در ژانویه 1883 در تورین متولد شد. در دوران شاگردی خود متوجه شد که استعداد طراحی دارد و تصمیم گرفت این حرفه را دنبال کند. او به همراه پسرش، رابرت، اولین خانه مد خود را در خیابان 20 خیابان کاپوسین در پاریس افتتاح کرد. به سرعت موفق شد و در آستانه جنگ، خانه مد نینا ریچی، 11 طبقه و 450 کارگر داشت. به منظور گسترش خانه و معرفی بخش خود، رابرت ریچی در سال 1946 یک عطر را به برند نینا ریچی اضافه کرد. اولین عطری که توسط Nina Ricci Perfume روانه بازار شد، Cœur Joie (که به معنای « قلب شما» است) بود. در سال 1948، رابرت ریچی “L’Air Du Temps” (“روح روزگار”) را ساخت که به یکی از آثار محبوب کلاسیک تبدیل شد.

تاریخچه برند نینا ریچی

در سال 1952 « عطر دختر حوا» اکران شد. یک بطری متمایز داشت که توسط برند لالیک ساخته شده بود، این یک سیب عشق بود که از کریستال ساتن ساخته شده بود. در سال 1960، نینا ریچی در سطح بین المللی تأسیس شد. در سال 1961 عطر دیگری به نام “کاپریچی” مشاهده شد که در یک بطری عطر کریستالی فروخته شد. “Fierce” در سال 1974 عرضه شد و در سال 1987، رابرت ریچی “نینا” را به افتخار مادرش ساخت. «دسی دلا» برای جذب هر پنج حواس ساخته شد و در سال 1994 عرضه شد.

“Belles de Ricci” در سال 1996 اکران شد . و به عنوان اکسسوری ضروری برای دختران جوان تبدیل شد. در سال 1998، “L’Air Du Temps” پنجاهمین سال تاسیس خود را جشن گرفت و برند نینا ریچی یک بطری کریستالی جذاب را به این مناسبت طراحی کرد. “روز اول” در سال 2001 راه اندازی شد و دوران جدیدی از نینا ریچی را به همراه داشت. این عطر منحصر به فرد است زیرا ترکیب آن بر پایه شیرینی است. در سال 2002، خانه نینا ریچی توسط یک شرکت اسپانیایی به نام Puig خریداری شد که دفتر مرکزی آن در بارسلونا بود. پس از این، چهره شرکت تغییر کرد و آنها اصول خلوص و سادگی را در نظر گرفتند. در سال 2004، این شرکت “عشق در پاریس” را راه اندازی کرد.

اطلاعات بیشتر:  چگونه کفش سفید خود را در تابستان امسال سفید نگه دارید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید