معرفی برند روبرتو کاوالی

Rate this post
معرفی برند روبرتو کاوالی
معرفی برند روبرتو کاوالی

برند روبرتو کاوالی از پوشاندن لباس‌های بسیار تزیینی، پرزرق و برق و پیچیده خود به زنان حرفه‌ای دست یافته است. زرق و برق بدون عذرخواهی، که به طور روان بر روی فرم زنانه با حساسیت های یک مرد ایتالیایی اعمال می شود . به سبک خاص کاوالی تبدیل شده است. روبرتو کاوالی در فلورانس، توسکانی به دنیا آمد. پدربزرگ او، جوزپه روسی، یکی از اعضای جنبش ماکیائولی بود که آثارش در گالری اوفیزی به نمایش گذاشته شده است. کاوالی تصمیم گرفت در مؤسسه هنری محلی ثبت نام کند و روی چاپ پارچه متمرکز شود. زمانی که هنوز دانشجو بود، یک سری طرح گل روی بافتنی درست کرد . که توجه کارخانه های بزرگ جوراب بافی ایتالیایی را به خود جلب کرد.

تاریخچه برند روبرتو کاوالی

در اوایل دهه 1970، او یک روش چاپ انقلابی روی چرم را اختراع و ثبت اختراع کرد و شروع به ایجاد تکه های تکه ای از مواد مختلف کرد. او این تکنیک ها را در پاریس به کار گرفت . و بلافاصله از افرادی مانند هرمس و پیر کاردن سفارش گرفت. او در 30 سالگی اولین مجموعه همنام خود را در سالن پرت-آ-پورتر در پاریس ارائه کرد. وی آن را به catwalks Sala Bianca Palazzo Pitti در فلورانس آورد و بعداً در Milano Collezioni، شلوار جین ساخته شده از جین چاپ شده، چرم intarsia را روانه بازار کرد.

او اولین بوتیک خود را در سال 1972 در سن تروپه افتتاح کرد. در سال 1980 کاوالی با Eva Düringer، همراه و شریک تجاری خود ازدواج کرد. کاوالی در سال 1994 در میلان اولین شلوار جین با سند بلاست را ارائه کرد. در دسامبر همان سال، او بوتیک‌هایی را در سنت بارت در دریای کارائیب فرانسه باز کرد و به دنبال آن یک بوتیک دیگر در ونیز افتتاح کرد. علاوه بر خط اصلی که در بیش از پنجاه کشور در سراسر جهان فروخته می شود، روبرتو کاوالی لباس های مردانه RC را طراحی می کند، خط تولید جوانان Just Cavalli که در سال 1998 راه اندازی شد و شامل لباس های مردانه، لباس های زنانه و لوازم جانبی، عطر، لباس زیر و لباس ساحلی است.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند اویشو

علیرغم رشد فروش، در سال 2014، برند همنام کاوالی شروع به ثبت زیان سالانه کرد که در درجه اول به دلیل تامین بدهی ضعیف بود. این خانواده در ادامه 90 درصد از سهام شرکت را به کلسیدرا، سرمایه‌گذاری متمرکز بر کسب‌وکارهای ایتالیایی در سال 2015، فروختند. این شرکت در مارس 2019 اعلام ورشکستگی فصل 11 کرد و اواخر همان سال توسط توسعه‌دهنده املاک مستقر در دبی ویژن خریداری شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید