معرفی برند ساکونی

Rate this post

برند ساکونی نیز همانند برند اسیس یکی از شرکت های بزرگ تولیدکننده تجهیزات ورزشی از جمله کفش و گرم کن بوده است . این شرکت اگر چه در سطح آدیداس یا پوما یا نایک معروف نیست اما یکی از بهترین تولید کنندگان است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است . برند ساکونی همه ساله محصولاتی زیادی عرضه کرده است. که هر کدام از این محصولات برخی از نیاز های مردم را برطرف می کند.

ساکونی
ساکونی

تاریخچه برند ساکونی

حدود 110 سال پیش آبراهام هاید با پسرانش توانستند شرکت A.R را در ایالت های متحده (شهر ماساچوت) بنیان گذاری کنند.اولین محصولی که در این شرکت تولید کردند کفش اسپرت  بود که در مدت زمان کمی طرفداران زیادی پیدا کرد.

در سال1968آبراهام هاید با کمک پسرانش تصمیم گرفتند که برند ساکونی را به عنوان تولید کننده لوازم ورزشی خریداری کنند . از ان پس شرکت ساکونی بدست آبراهام هاید و پسرانش افتاد . این شرکت با کمک آبراهام هاید توانست در حوضه لوازم ورزشی بدرخشد و به ساکونی امروزی تبدیل شود.

حدود سال ۱۹۶۹ سهام هاید( همان ساکونی امروزی) در بورس عرضه شد . و در سال ۱۹۸۵ آبراهام هاید تصمیم گرفت دفتر را به Peabody ماساچوست ببرد. پس از گذشت زمان این شرکت کفشی به نام Jazz 3000 را به بازار عرضه کرد. این محصول در ان زمان انقلابی بزرگ به وجود اورد . و یکی از پر فروش ترین های این شرکت شد. شاید برایتان جالب باشد . که بدایند نام این شرکت هاید بود و پس از عرضه این محصول اقای آبراهام هاید تصمیم گرفت نام این شرکت را به ساکونی تغییر دهد.

تاریخچه این شرکت بعد از جنگ

با اغاز جنگ جهانی دوم، این شرکت اغاز به تولید کفش برای سربازان کرد. این شرکت به خاطر همین کار برنده جایزهArmy/Navy E Award for Manufacturing Excellence شد. و بعد از جنگ جهانی، به تولیدات کفش ورزشی خود بازگشت و در سال ۱۹۵۲ شرکت کفش ایلینوی، را خرید. در سال ۱۹۶۰ ناسا قراردادی با آبراهام های در جهت تولید کفش برای برنامه فضایی آمریکا امضا کرد.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند کانالی

محصولات شرکت ساکونی

این شرکت برای تمام حوضه های ورزشی محصولاتی تولید می کند. اگر بخواهیم به محصولات این شرکت اشاره کنیم . می توانیم به کفش ها و گرم کن ها وکلاهای این برند اشاره کنیم. معروف ترین محصول این شرکت کفش هایش است که از جنس بسیار عالی برخوردار هستند. یکی از معروف ترین کفش های این شرکت کفش رانینگ است . که معمولا بیشتر دوندگان از این کفش ها استفاده می کنند.

کفش رانینگ
کفش رانینگ

مزایا این شرکت

یک : در رنگ ها و طرح های مختلف محصول تولید می کنند.

دو : محصولات این شرکت دارای جنس و کیفیت خوب هستند.

سه : این شرکت درهمه رنج قیمت محصول تولید می کند.

چهار : یکی ازمعروف ترین برند ها هستند.

معایب

به دلیل برند بودن کفش های ساکونی قیمت بالایی دارند . به همین دلیل امروزه افراد زیادی دست به تولید کفش های فیک زده اند . به همین دلیل کفش های فیک در بازار زیاد است . و نمی توان محصول فیک را از اصل جدا کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید