معرفی برند ASOS

Rate this post
معرفی برند ASOS
معرفی برند ASOS

برند ASOS یک خرده فروش آنلاین مد از جمله شلوار لی و لوازم آرایش بریتانیا است که بر ترویج برابری، تأثیر اجتماعی، حقوق کار، دفاع از حقوق LGTBI+ و محیط زیست متمرکز است. این شرکت در سال 2000 در لندن تأسیس شد و هدف اصلی آن جوانان بزرگسال بود. این وب‌سایت بیش از 850 برند و همچنین طیف وسیعی از لباس‌ها و لوازم جانبی خود را می‌فروشد و از مراکز انجام خدمات در بریتانیا، ایالات متحده و اروپا به تمام 196 کشور ارسال می‌کند. دفتر مرکزی ASOS در شهر کمدن، در خانه لندن بزرگ با دفاتر اضافی در پاریس، نیویورک، برلین و بیرمنگام است. از سال 2019، این شرکت دارای 168 تامین کننده است که از 713 کارخانه در سراسر جهان استفاده می کنند.

تاریخچه برند ASOS

برند ASOS در 3 ژوئن 2000 توسط نیک رابرتسون، اندرو ریگان و کوئنتین گریفیث تأسیس شد. سال 2001، ASOS در بازار سرمایه گذاری جایگزین (AIM) در بورس اوراق بهادار لندن پذیرفته شد. در سال 2004، این شرکت یک سود اولیه را گزارش کرد و فروش آن در نیمه اول تقریباً دو برابر شد. در سال 2004، ASOS برچسب خود را برای لباس های زنانه معرفی کرد.

سال 2005، انفجار انبار سوخت Buncefield منجر به تعطیلی کسب و کار به مدت شش هفته و از بین رفتن سهام 5 میلیون پوندی شد. در سال 2008، ASOS اولین لباس‌های بچه‌گانه را در سایت خود عرضه کرد. اما متعاقباً بازار مارک‌دار به بهای عرضه‌های لباس‌های بچه‌گانه خود که به‌سرعت در حال رشد بودند، دچار افت شد. در سال 2010، ASOS اعلام کرد که دیگر برای تمرکز بر بازار اصلی مد جوانان خود، لباس کودکان ارائه نمی دهد.

در سه ماهه پایانی سال 2010، ASOS سه فروشگاه آنلاین بین المللی را در فرانسه، آلمان و ایالات متحده راه اندازی کرد. سپتامبر 2011، آنها سه سایت دیگر را در استرالیا، ایتالیا و اسپانیا راه اندازی کردند. سال 2012، برند ASOS اولین دفتر بین المللی خود را در سیدنی، استرالیا و به دنبال آن یک دفتر در نیویورک افتتاح کرد.

اطلاعات بیشتر:  راهنمای خرید و پوشیدن شلوارک مردانه

در سال 2013، این برند اولین دفتر خود را در خارج از جنوب شرق، در بیرمنگام افتتاح کرد . در سال 2015، فروشگاه ASOS بیش از 4000 کارمند دارد . و بزرگترین خرده فروش آنلاین و مستقل لوازم آرایشی مد بریتانیا است. در طول فصل فرمول یک 2014، ASOS اسپانسر تیم فرمول یک مک لارن بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید