معرفی برند بی سی بی جی(BCBG )

5/5 - (1 امتیاز)
معرفی برند بی سی بی جی
معرفی برند بی سی بی جی

آقای آزریابی بی سی بی جی (BCBG Max) را در سال 1989 در لس آنجلس به عنوان جایگزینی عملی برای سبک های گران قیمت و تزئینی که در طول مصرف چشمگیر دهه 1980 گسترش یافت ایجاد کرد. او بعداً گفت که یکی از اهدافش دموکراتیزه کردن مد با کیفیت باند بود.این برند همانند برند زاک پوزندر زمینه کالا های لوکس به مردم سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. شرکت BCBGMAXAZRIA، یک خانه مد جهانی است که امروزه بیش از ۲۰ مارک را در اختیار دارد . در ادامه این مقاله تاریخچه این برند را بیان می کنیم پس تا اخر این مقاله با ما باشید .

تاریخچه برند بی سی بی جی

موسس برند بی سی بی جی
موسس برند بی سی بی جی

سال 1983: آزریا از فرانسه وارد لس آنجلس شد . و شروع به ایجاد مشاغل در زمینه مد و خرده فروشی کرد. و در سال 1989 برند بی سی بی جی (BCBG Max ) را تأسیس شد.

در سال 1991: لوبوف آزریا ، همسر مکس ، به این شرکت ملحق شد.

سال 1993: اولین بوتیک BCBG Max Azria در لس آنجلس افتتاح شد.

در سال 1995: این شرکت اولین نمایش باند خود را برای بهار 1996 انجام داد. و همچنین first اولین فروشگاه بین المللی این شرکت در مونترال افتتاح می شود.

سال 1996: لوبوف آزریا به عنوان مدیر خلاق گروه انتخاب شد. و حجم مجموعه معاصر BCBG به 74 میلیون دلار می رسد. همچنین این شرکت فرانسیس براونر ، یک شرکت پوشاک لس آنجلس را خریداری می کند. و سه فروشگاه مستقل BCBG در ژاپن افتتاح شد.

در سال1997: BCBG Max Azria Jeans راه اندازی شد و اولین تولید آن در فوریه 1998 به فروش رسید . و ماکس آزریا برنده جایزه مد مد کالیفرنیا می شود.

سال 1999: Hervé Léger اولین عطر خود را که رایحه ای هم نام دارد در پاریس معرفی می کند . و دو مغازه به نام BCBG در ساحل راست در پاریس تاسیس شد .

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند پاکورابان

بعد سال 2000

سال 2001: فروشگاه هایی در سانتیاگو ، شیلی تاسیس شد. و همچنین در بحرین و در Rodeo Drive. wear لباس شب عرضه می شود. و در این سال چهار عطر برای اولین بار تولید می شود.

سال 2002: فروشگاههای آتن و لیسبون افتتاح شد . و همچنین فروشگاه بازسازی شده مدیسون آویین با 6000 فوت مربع در پنج طبقه بازگشایی شد.

سال 2004: آتلیه Max Azria ، همراه با مجموعه کیف های دستی BCBG Max Azria راه اندازی شد . و این شرکت 400 مغازه در فروشگاه باز می کند . و پیراهن های مردانه تحت برچسب های BCBG Max Azria و BCBG-Attitude عرضه شد. واولین فروشگاه BCBG در خاورمیانه در شهر کویت افتتاح شد. و گروه خط پاریس Dorothée Bis را خریداری کرد.

سال 2005: لباس و ساعت های بیرونی زنانه و یک خط اپتیکال برای مردان و زنان برای اولین بار به بازار آمد. و همچنین این شرکت با تقویت برنامه های توسعه خود برای اروپا ، شرکت فرانسوی پوشاک ورزشی و خرده فروش آلن مانوکیان SA را به قیمت 78.5 میلیون دلار خریداری کرد . همچنین این شرکت فروشگاه های زنجیره ای Don Algodón در اسپانیا را خریداری کرد.

سال 2007: تجارت الکترونیکی در BCBG.com راه اندازی شد. یک پرچمدار 12000 فوت مربعی در خیابان پنجم و یک مغازه مفهومی 3200 فوت مربعی در خیابان ملروز لس آنجلس افتتاح می شود. و بوتیک Concept Hervé Léger در Rodeo Drive افتتاح شد.

سال 2009: شش فروشگاه اول بی سی بی جی در آلمان افتتاح شد. جمع اوری مجموعه های Cashmere Gold به مناسبت بیستمین سالگرد این شرکت راه اندازی می شود. و این برند عطری را را به بازار عرضه کرد . و علاوه بر این شرکت بی سی بی جی با مایلی سایرس همکاری می کند تا خطی برای وال مارت به نام مایلی و مکس آزریا ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر:  روانشاسی رنگ ابی در لباس به چه معناست؟

بعد سال 2010

سال 2010: این شرکت یک فروشگاه 3200 فوت مربعی در Kings Road در لندن افتتاح کرد. لوبوف آزریا عضو شورای طراحان مد آمریکا می شود . و عطرهای Hervé Léger Femme و Homme با Avon روانه بازار شد . و چهار فروشگاه Hervé Léger در ایالات متحده و هفت فروشگاه دیگر در خارج از کشور باز شد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید