معرفی نام تجاری بریونی

5/5 - (1 امتیاز)
معرفی نام تجاری بریونی
معرفی نام تجاری بریونی

مد ایتالیایی بی انتها بریونی در سال 1945 در رم تأسیس شد . و همانند برند اکسفورد به عنوان یکی از معتبرترین خانه لوکس لباس مردانه در جهان شناخته می شود. بریونی تحت رهبری مدیرعامل فابریزیو مالوردی و هدایت خلاقانه نینا-ماریا نیچه ، تولید می کند . و کالاهای چرمی ، کفش ، عینک و عطر تولید می کند.

پایه و اساس هویت این شرکت ، خدمات سفارشی است ، پوشاکی کاملا سفارشی با سطح بی نظیری از صنایع دستی. بریونی در سال 1945 به عنوان یک شرکت خیاطی مردانه توسط استاد خیاط نازارنو فونتیکولی و کارآفرین گائتانو ساوینی در رم تأسیس شد . که اولین مغازه خود را در خیابان باربرینی 79 افتتاح کردند . و در آنها پوشاک ، کفش و لوازم جانبی سفارشی را در طیف وسیعی از مواد منحصر به فرد عرضه کردند.

تاریخچه نام تجاری بریونی

بریونی در سال 1945 در شهر رم توسط نازارنو فونتیکولی ، استاد خیاط و شریک تجاری او گائتانو ساوینی تأسیس شد . و به عنوان معتبرترین خانه لوکس لباس مردانه در جهان شناخته می شود.

مشارکت فونتیکولی و ساوینی یک ازدواج با مهارت فنی و کارآفرینی خلاقانه بود که بریونی را به عنوان مقصدی مهم برای نخبگان تعریف می کرد. معتبرترین و قدرتمندترین جامعه ، از نمادهای هالیوود گرفته تا سران کشورها ، در صف قرار گرفتن برای پوشیدن خیاط های صنعتگر فروشگاه بودند . و این برند مترادف با وضعیت شد ، که نشان دهنده شیوه زندگی یک نجیب زاده برجسته است.

در سال 1952 ، بریونی شهرت خود را به عنوان رهبر صنعت با میزبانی اولین نمایش مد مردانه تائید کرد. طرح های بدیعی که در سالا بیانکا مجلل Palazzo Pitti در فلورانس ارائه شد ، سبک سنتی انگلیسی را که بر صنعت تسلط داشت ، تحت الشعاع قرار داد و بریونی را به مرجع خیاطی رومی تبدیل کرد. همانطور که مارک تجاری قوی تر شد ، بنیانگذاران با سرمایه گذاری در شکل جدیدی از تولید ، در نوآوری پیشتاز بودند. در سال 1959 ، با توجه به افزایش ظرفیت در عین حفظ رویکرد اصلی ، بریونی آتلیه ای در Penne ، Abruzzo افتتاح کرد. از اینجا ، این شرکت انقلابی در خیاطی درجه یک همانطور که ما می شناسیم ، با بهبود قابلیت های تولید و در عین حال حفظ کیفیت دست ساز علامت تجاری ، انقلاب کرد.

اطلاعات بیشتر:  معرفی پارچه شیفون

برند بریونی

نام شرکت از جزایر بریجونی در دریای آدریاتیک الهام گرفته شده است . یکی از مقاصد اصلی تعطیلات برای جت سازهای اروپایی در دهه های اول قرن بیستم. بریونی در سال 1952 اولین نمایشگاه مد مردانه را در سالا بیانکا PalazzoPitti در فلورانس برگزار کرد. و کت و شلوارهای روان و بدون زحمت در رنگ های زنده و پارچه های پیچیده ارائه داد. شبح های خلاقانه ، برخلاف سبک رایج انگلیسی ، بریونی را به مرجع خیاطی رومی تبدیل کرد . ایده ای جدید از ظرافت که در سراسر جهان مورد استقبال و شناخته شده است.

لوگو

لوگو
لوگو

برند بریونی رده بالایی دارد. این یکی از نقاط عطف تاریخ مد مردان است . و در صنعت بسیار مورد احترام است. این مارک بهترین کیفیت مواد و سایه های ممکن را ارائه می دهد. لوگوی بریونی یک علامت واژه زیبا و فوری است که فقط یکبار در تاریخ خود تغییر کرد ، هنگامی که برچسب از جاستین اوشی به عنوان طراح اصلی دعوت کرد. او لوگوی نمادین را به یک نام گوتیک جسورانه تغییر داد ، اما این مدت زیادی دوام نیاورد.

لوگوی مورد استفاده در این دوره تقریباً شبیه لوگوی فعلی است ، اما قرمز است. علامت کلمه قرمز به اندازه مشکی جهانی نیست. سیاه یک نوع رنگ است . که بسته به زمینه بصری می تواند به هر رنگ دیگری تغییر کند. با در نظر گرفتن این موضوع ، طبیعی است که در نهایت ، این شرکت رنگ بندی انعطاف پذیرتری را انتخاب کرد.

لوگوی فعلی این برند یک نام سنتی بریونی با ایتالیک و تک رنگ است. حروف دست نوشته سفارشی همه چیز درباره ظرافت و پیچیدگی است. حرف “B” صاف و منحنی است ، اما زنانه به نظر نمی رسد. لوگوی Brioni نمایانگر کاملی از ظاهر برند اصلی مردان است .

فلسفه پیشرفت این برند

موفقیت روزافزون این برند ، بنیانگذاران را وادار به سرمایه گذاری در شکل جدیدی از تولید کرد. با حفظ یک رویکرد خالص صرف ، آنها در سال 1959 پیشگام مفهوم prét-outcouture افتتاح آتلیه در Penne ، Abruzzo شدند. امکانات جدید با نام Brioni Roman Style ، گسترش بین المللی مارک را به لطف افزایش ظرفیت تولید در کیفیت دست ساز علامت تجاری این شرکت ، مهار کرد. در طول تاریخ ، ظرافت بی همتای رومی و بالاترین مهارت صنایع دستی ، فلسفه خانه را هدایت کرده و از طریق مجموعه ها پدیدار شده است.

اطلاعات بیشتر:  چگونه کفش های چرمی خود را به درستی تمیز و محافظت کنید

1 دیدگاه دربارهٔ «معرفی نام تجاری بریونی»

  1. بازتاب: معرفی برند کیتون - اسپرت پوش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید