معرفی برند بولگاری

Rate this post
معرفی برند بولگاری
معرفی برند بولگاری

برند بولگاری که در سال 1884 توسط نقره‌ساز یونانی با استعداد سوتیریو بولگاری در رم تأسیس شد . به سرعت برای برتری ایتالیایی با ساخت صنایع دستی نفیس و خلاقیت‌های باشکوه جواهرات به شهرت رسید. در طول دهه‌ها، نسل Bulgari یک سبک متمایز ساخته شده از ترکیب رنگ‌های پر جنب و جوش، حجم‌های فوق‌العاده متعادل و موتیف‌های غیرقابل انکار را تعریف کردند . که به ریشه‌های رومی این شرکت ادای احترام می‌کند. بولگاری در حالی که همیشه میراث فرهنگی خود را ارج می نهد، نوآوری هایی را معرفی کرد . که قوانین جهان جواهرات را بازنویسی کرد و گرایش های جدیدی را راه اندازی کرد که به عنوان نمادهای طراحی معاصر برجسته بودند.

از نقره تا طلا

زیور آلات نقره ای نفیس ساخته شده توسط سوتیریو بولگاری توسط گردشگران انگلیسی که برای تور سنتی بزرگ به رم آمده بودند . بسیار مورد استقبال قرار گرفت و باعث رونق این تجارت شد. پس از اولین فروشگاه در Via Sistina، فروشگاه‌های جدیدی در Via Condotti و سایر مقاصد گردشگری افتتاح شد. هنگامی که پسران سوتیریو، جورجیو و کوستانتینو در این تجارت به او پیوستند، آنها پیشنهاد کردند . که شرکت خانوادگی می‌تواند روی جواهرات عالی تمرکز کند . تا رشد کند و از میراث پربار نقره‌سازی استفاده کند.

ابداعات اولیه جواهرات در دهه 1920 منعکس کننده طراحی مدرسه سنتی فرانسوی بود که شامل پلاتین و الماس با طراحی هندسی و آرت دکو است. از دهه 1940 به بعد، سبک اصیل بولگاری ایتالیایی شروع به ظهور کرد و سایه های آفتابی طلای زرد و سیم پیچ های سینوسی خلاقیت های سرپنتی را در بر گرفت.

رنگ های جسورانه و ذوق التقاطی بولگاری

در اواسط دهه 1950، بولگاری با معرفی ترکیب های رنگی جسورانه سنگ های قیمتی و سنگ های رنگی قدمی فراتر برداشت. با یادآوری گنبدهای مناظر رومی، کابوشون به نشانه بارز این برند تبدیل شد . تا رنگ زنده جواهرات را تجلیل کند.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند ساکونی

با دوران شکوفایی دولچه ویتا، فروشگاه در Via Condotti به یکی از مکان‌های ملاقات مورد علاقه ستارگان سینما و افراد اجتماعی تبدیل شد . و در نتیجه شهرت بین‌المللی این برند را تقویت کرد. با موجی از موفقیت، در اوایل دهه 1970، این شرکت به اروپا و ایالات متحده گسترش یافت. برادران بولگاری نسل سوم با الهامات بی حد و حصر، از خاور دور گرفته تا هنر پاپ، تقویت خلاقانه جدیدی را القا کردند . و ذائقه زنان مدرن و پویا را پذیرفتند. ساعت BVLGARI BVLGARI از چشم انداز پیشگام خود به یک کلاسیک فوری و یک بیانیه طراحی بی سابقه تبدیل شد.

گردنبند طلا با زمرد، یاقوت و الماس، 1969. آویز هشت ضلعی قابل جدا شدن را می توان به عنوان سنجاق سینه پوشید و با ست 44,60 cts ست می شود. زمرد کابوشون در قابی از یاقوت و الماس تراش درخشان. شکل هندسی یکی از مشخصه های سبک بولگاری است که از بناهای تاریخی و نقوش تزئینی شهر ابدی الهام گرفته شده است.

جواهرات مدولار و مواد غیر متعارف

در دهه های 1980 و 1990، بولگاری به نوآوری ادامه داد و جواهرات متمایز و همه کاره ای را روانه بازار کرد . که برای پوشیدن از صبح تا شب طراحی شده بودند. جواهرات مدولار پاسخی برای نیاز هر زنی بود: یک عنصر منفرد با طراحی قوی نقطه شروعی برای تکرار و ترکیب با طیف گسترده ای از سنگ های قیمتی، از هماتیت تا مرجان و سنگ فرش الماس بود.

مواد غیر متعارف با خلاقیت افسارگسیخته در جواهرات و ساعت‌ها گنجانده شد . و به قله‌های جدیدی از پیچیدگی رسید: فولاد، چینی، ابریشم و چوب مرزهای تجمل را جابه‌جا کردند . و به خلاقیت‌هایی جان بخشیدند که دیدن آنها به همان اندازه که لمس کردنشان لذت بخش بود، مثل یک ثانیه. پوست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید