معرفی برند کالوین کلاین

Rate this post
معرفی برند کالوین کلاین
معرفی برند کالوین کلاین

برند کالوین کلاین در سال 1968 تاسیس شد، زمانی که دوستان قدیمی، کالوین کلاین و بری شوارتز یک تجارت کت زنانه راه اندازی کردند. این شرکت کوچک به زودی به یکی از موفق ترین و قدرتمندترین برندهای جهان تبدیل شد. با بیش از ۷ میلیارد دلار فروش سالانه، کالوین کلین پرفروش‌ترین برند در جهان و یکی از سه برند برتر بر اساس مطالعه اخیر برند لوکس جهانی AC Nielson است. در سال 1978، زیر کالوین برند First Designer Jean را راه اندازی کرد. کمپین تبلیغاتی افسانه‌ای Brooke Shields، با پیشنهاد مقاومت ناپذیر خود از جذابیت، نام و تصویر شرکت را در آگاهی جهانیان سوزاند. یک ظاهر طراحی تمیز مینیمال ، بدون دردسر با عنصری از ظرافت، جوهره این برند است.

درباره لباس زیر کالوین کلاین

کالوین کلاین در سال 1968 تأسیس شد، زمانی که دوستان قدیمی، کالوین کلاین و بری شوارتز یک تجارت کت زنانه را افتتاح کردند. این شرکت کوچک به زودی به یکی از موفق ترین و قدرتمندترین برندهای جهان تبدیل شد. با بیش از ۷ میلیارد دلار فروش سالانه، کالوین کلین پرفروش‌ترین برند در جهان و یکی از سه برند برتر بر اساس مطالعه برند لوکس جهانی AC Nielson است.

در سال 1982، کالوین کلاین با معرفی اولین لباس زیر طراحان، نگاه جهانیان را تغییر داد و لباس زیر مردانه را خرید. لباس زیر مردانه که زمانی یک محصول سودمند بود، ناگهان تبدیل به یک موضوع میل شد. امروزه لباس زیر کالوین کلاین بزرگترین برند لباس زیر طراح در جهان است. لباس زیر کالوین کلاین که به خاطر کمپین های تبلیغاتی نمادین خود با حضور مدل های برتر، افراد مشهور و استعدادهای تازه کشف شده شناخته شده است، همچنان شهرت خود را به عنوان برند انتخابی برای مصرف کنندگانی که خواهان لباس زیر جذاب، شیک و راحت هستند، ارتقا می دهد.

درباره برند مارکتینگ هند

برند مارکتینگ هند (BMI) و بنیانگذاران آن مسئول راه اندازی و توسعه مشاغل تامی هیلفیگر، کالوین کلاین جین، لباس زیر کالوین کلاین و کانکشن فرانسوی در هند هستند. این شرکت در کمتر از 5 سال بیش از 350 نقطه فروش را در 32 شهر هند افتتاح کرده است. حضور روزافزون جغرافیایی و خرده فروشی، همراه با درک عمیق از محیط خرده فروشی هند، BMI را به عنوان شریک مطلوب برای برندهای بین المللی که به دنبال نفوذ به هند هستند، قرار می دهد.

اطلاعات بیشتر:  راهنمای خرید کت چرمی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید