معرفی برند کالوین کلاین

Rate this post
معرفی برند کالوین کلین
معرفی برند کالوین کلین

کالوین کلاین هنوز یک معما است. بله، ما از لباس زیر و شلوار جین و عطر او آگاه هستیم، اما اینکه چگونه او به آن نقطه رسیده است هنوز یک راز است. کلاین اخیراً دوباره وارد عرصه عمومی شده است . و یک سری مصاحبه در مورد برندی که در دسامبر 2002 به شرکت Phillips-Van Heusen Corp فروخته است انجام داده است. کلاین از دبیرستان هنرهای صنعتی فارغ التحصیل شد و در پاییز 1960 در موسسه فناوری مد (FIT) شروع به کار کرد.

تاریخچه

اولین کار کامل او در زمینه مد در سال 1961 بود . زمانی که او نقش پسر کپی را در بخش هنر در WWD به عهده گرفت. در ژانویه 1963 از FIT با مدرک هنرهای زیبا فارغ التحصیل شد. اولین شغل او پس از فارغ التحصیلی، کار در شرکتی بود که در ساخت لباس از پارچه ای به نام “کرم فرم گرفته” تخصص داشت.

او به زودی در تولید کننده کت دان میلشتاین نقشی را ایفا کرد و به عنوان اسکیس کار کرد. کلاین درباره این نقش گفت: “خیلی چیزها یاد گرفتم، چون او مرا به گودال مار انداخت.” میلشتاین کلاین را به نمایش های مد لباس در پاریس برد . و از کلاین برای کپی کردن لباس هایی که در این نمایشگاه دیدند استفاده کرد.

علیرغم مزایای حضور در هفته مد پاریس، میلشتاین به عنوان رئیسی بی ثبات و دشوار شناخته می شد . و کلاین به زودی برنامه ریزی برای ترک آن انجام داد. او به زودی برای ایفای نقش در هالدون با مسئولیت محدود، تولید کننده ای که در تولید لباس های بیرونی از خز تقلبی تخصص داشت، پیشنهاد شد. این اثر بود که اولین بار او را در مطبوعات معرفی کرد و در آوریل 1967 در گزارش توب گنجانده شد.

با این حال او خیلی زود از این نقش نیز خسته شد. او با یکی از دوستان قدیمی دن میلشتاین، آبه مورنشتاین، تماس گرفت که او نیز می‌خواست کسب و کار خود را راه‌اندازی کند. مورنشتاین متوجه شد که برای راه اندازی صحیح کسب و کار به 25000 دلار نیاز دارند. آن دو تلاش کردند و نتوانستند سرمایه خود را در خیابان هفتم جمع آوری کنند، اما زمانی که کالوین کلاین در فکر تسلیم شدن بود، دوست دوران کودکی اش بری شوارتز به آنها 2000 دلار داد که برای تهیه نمونه کافی بود.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند زاک پوزن

برند کالوین کلاین

اولین سهامدار کالوین کلاین خوش شانس بود. دونالد اوبراین، نایب رئیس وقت Bonwit Teller، در حال رفتن به یک قرار ملاقات دیگر بود . که به طور اتفاقی یکی از کت های کالوین کلاین را دید که در استودیوی او آویزان شده بود و به طور بداهه از او بازدید کرد. سپس اوبراین از میلدرد کاستین دعوت کرد که کلاین او را “باغ بزرگ دنیای خرده فروشی” نامید.

کاستین سفارش قابل توجهی داد و پس از آن درها همچنان باز شد . به خصوص پس از اینکه بونویت تلر تبلیغات تمام صفحه ای را منتشر کرد . که کالاهای کلاین را در نیویورک تایمز نشان می داد. به زودی، برگدورف گودمن و ساکس سفارش دادند و باعث شد که Calvin Klein Ltd در اولین سال فعالیت خود یک میلیون دلار درآمد کسب کند. همانطور که شرکت رشد کرد . کلاین تصمیم گرفت دفاتر خود را به ساختمانی که کارفرمای سابقش دن میلشتاین در آن مستقر بود . منتقل کند تا بتواند چهره رئیس قدیمی خود را در موفقیت جدیدش بمالد.

تا سال 1971، کلاین یک داستان موفقیت آمیز با حجم 5 میلیون دلار بود . بعداً که نیاز به گسترش بیشتر داشت، کلاین فضای رئیس قدیمی خود دن میلشتاین را در حالی که آن شرکت آسیب می دید، تصاحب کرد. میلشتاین عمداً رقمی گران قیمت را نقل کرده بود تا کلاین را به تعویق بیندازد . اما کلاین مبلغ را پرداخت کرد و چندین شی را در دفتر خریداری کرد که در زمانی که کالوین کلاین کارمند بود، آنجا بود. او همچنین فضای اداری واقعی Millstein را در اختیار گرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید