معرفی برند کارتیه

Rate this post
معرفی برند کارتیه
معرفی برند کارتیه

برند کارتیه به عنوان مقصدی برای جواهرات و ساعت‌های سفارشی شروع به کار کرد. اکنون همانند برند تام فورد به یکی از معتبرترین ساعت‌سازان جهان تبدیل شده است. ساعت‌های کارتیه فقط نمادی از تجمل و پیچیدگی نیستند. بلکه قطعه‌ای از تاریخ هستند . لویی فرانسوا کارتیه برند همنام خود را در سال 1847 در پاریس، فرانسه تأسیس کرد. در سال‌های اولیه، کارتیه با برآوردن خواسته‌های زیاد نخبگان جامعه، شهرت شرکت را تثبیت کرد. پس از ساختن برند برای چند دهه، کارتیه پسران و بعداً نوه‌هایش را وارد این تجارت کرد. آنها به او کمک کردند دیدگاه جدیدی را به شرکت ارائه دهد . و پیشنهادات برند را گسترش دهد.

ساعت‌های برند کارتیه : حضور در ساعت‌سازی

ساعت های برند کارتیه
ساعت های برند کارتیه

در آغاز قرن بیستم، کارتیه یکی از مهم‌ترین خلاقیت‌های خود را تا به امروز انجام داد. در سال 1903، آنها اولین ساعت مچی مردانه خود را طراحی کردند. کارتیه این ساعت را به طور خاص با در نظر گرفتن نیازهای خلبانان ساخته است. این ایده الهام گرفته شده از دوست نزدیک او، آلبرتو سانتوس-دومونت، پیشگام در هوانوردی است که این ساعت به نام او نامگذاری شده است. این ساعت متمایز دارای شکل صاف و قاب مربعی بود و به سانتوس معروف شد.

1907، کارتیه همکاری خود را با Jaeger از برند برجسته ساعت Jaeger-LeCoultre آغاز کرد. Jaeger موافقت کرد . که تامین کننده انحصاری حرکت ساعت های کارتیه باشد. در این زمان، این نام تجاری شتاب و محبوبیت گسترده ای پیدا کرد. در همان سال، آنها بوتیک هایی را در لندن، نیویورک و سن پترزبورگ افتتاح کردند. با افزایش حضور جهانی آنها، آنها شروع به ظهور به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های ساعت در جهان کردند.

موفقیت پایدار در قرن بیستم

اوایل دهه 1900 همچنین زمانی را نشان می‌دهد . که کارتیه چندین مدل را معرفی کرد که از آن زمان به نمادهای این برند تبدیل شده‌اند. در سال 1912، این برند اولین مدل های Baignoire و Tortue را روانه بازار کرد. سپس، در سال 1917، برند کارتیه اولین تانک اصلی را معرفی کرد. در دهه 1920، این برند بسیار موفق شده بود شرکت های دیگر شروع به ساختن تقلیدی از ساعت های کارتیه کردند. در پاسخ، خانه کارتیه شروع به اضافه کردن شماره های مرجع به ساعت های خود کرد.

اطلاعات بیشتر:  معانی رنگ ها و هنر استفاده از نمادهای رنگی

نیمه دوم قرن بیستم، کارتیه با تغییرات عمده ای روبرو شد. پس از مرگ نوه لویی فرانسوا کارتیه، پیر، پیر در سال 1964، اعضای باقی مانده خانواده تصمیم به فروش کسب و کار خانوادگی گرفتند. سال 1972، گروهی از سرمایه گذاران به رهبری جوزف کانویی شرکت را خریداری کردند. در سال‌های پس از خرید، کارتیه پیشرو در صنعت ساعت‌سازی باقی ماند. در طول دهه 1980، کارتیه تلاش کرد تا مجموعه های خود را گسترش دهد و یک قدم جلوتر از رقبا بماند.سال 1985 آنها اولین پاشا را معرفی کردند . و در سال 1996 آنها Cartier Tank Francaise را معرفی کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید