معرفی برند چاروت

Rate this post
 معرفی برند چاروت
 معرفی برند چاروت

برند چاروت یک پیراهن ساز و خیاط فرانسوی است که در 28 Place Vendôme در پاریس واقع شده است. این شرکت پیراهن، کراوات، بلوز، لباس خواب و کت و شلوار لی سفارشی را در فروشگاه پاریس و در سطح بین المللی از طریق خرده فروشان لوکس طراحی، تولید و به فروش می رساند.

اولین مغازه پیراهن‌فروشی جهان،برند چاروت در سال 1838 تأسیس شد. از قرن نوزدهم، پیراهن‌های سفارشی و مغازه‌فروشی‌ها را برای پادشاهان، شاهزادگان و سران کشورها عرضه می‌کرد. این شرکت به دلیل کیفیت بالای محصولات، سطح خدمات و طیف گسترده ای از طرح ها و رنگ های خود شهرت بین المللی به دست آورده است. به لطف شهرت کراوات‌هایش، چاروت به نامی عمومی برای نوع خاصی از پارچه ابریشمی که برای کراوات استفاده می‌شود، تبدیل شده است. تاریخچه بسیار طولانی آن با بسیاری از مشتریان مشهور مرتبط است که برخی از آنها شیفته این برند هستند.

لوکیشن برند چاروت

فروشگاه ابتدا در خیابان ریشلیو، در شماره 103 و بعداً در شماره 93 قرار داشت. این مکان در سال 1877 به شماره 25، مکان واندوم منتقل شد. این حرکت منعکس کننده تغییر در مرکز جامعه عالی پاریس و اهمیت فزاینده مد خیابان دو لا پاکس، جایی که خانه ورث در سال 1858 افتتاح شده بود، بود. کاخ گارنیه در مقابل تئاتر ایتالیا، نزدیک‌تر به مکان اصلی شاروه. اگرچه Charvet شروع به عرضه بلوزهای زنانه و کت و شلوارهای مردانه در فروشگاه جدید خود کرد، پیراهن های مردانه تخصص این خانه باقی ماندند. یک روزنامه‌نگار آمریکایی که در سال 1909 از فروشگاه دیدن کرد . گزارش داد: «پیراهن‌هایی از هر رنگ و رنگی وجود داشت که به اندازه‌ای هنرمندانه بود که یکی را برای همه آنها دراز کند . و هر کدام به زیبایی ساخته شده بودند.

چاروت امروزی

هدف این شرکت این است . که به مشتریان خود این امکان را بدهد که سفارشی سفارش دهند یا هر چیزی را که می‌فروشد سفارشی کنند . از لباس‌های گردن (از جمله پاپیون‌ها) گرفته تا لباس‌های زیر، با این ایده که لباسی که دارای مهر شخصی است . فراتر از هر نوع لوکس دیگری است. . پیچ‌های پارچه‌ای که در سراسر فروشگاه به نمایش گذاشته می‌شوند را می‌توان در مقابل خود نگه داشت تا ببینید واقعاً چگونه به نظر می‌رسند. برند چاروت برای تمام مجموعه‌های خود پارچه‌های انحصاری ایجاد می‌کند . و به خود می‌بالد که راه طولانی را برای جلب رضایت مشتریان طی کرده است . کراوات‌هایی را که سال‌ها قبل خریداری کرده‌اند بازسازی می‌کند . یا یقه و سرآستین‌های فرسوده پیراهن را تغییر می‌دهد.

اطلاعات بیشتر:  معرفی عطرهای تام فورد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید