معرفی برند کورتفیل

Rate this post
معرفی برند کورتفیل
معرفی برند کورتفیل

برند کورتفیل اولین برندی است که توسط این گروه ایجاد شده است. از ابتدا در سال 1945، این شرکت بر اساس ارزش هایی مانند ظرافت، کیفیت، راحتی و عملکرد لباس های خود فعالیت می کرد. این کشور به میراث نساجی خود، تجربه خود در پوشاک و تعهد خود به جامعه از طریق اقدامات خیریه خود افتخار می کند.

امسال کورتفیل به یک برند معیار و پیشرو در مد تبدیل شده است. با حفظ تمرکز “جاودانه” خود، مجموعه هایی را برای هر لحظه از زندگی ایجاد کرده است . که نوآوری و پایداری را در اولویت قرار می دهد. تجربه و خدمات مشتری به آن اجازه داده است تا اعتماد و وفاداری خریداران خود را جلب کند. امروز آنها بخشی از باشگاهی هستند که 40 سال است راه اندازی شده و بیش از شش میلیون عضو دارد.

ظرافت طبیعی که پیراهن هایش منتقل می کند و محصولات متنوع آن باعث شده است . که به مدلی از مد تبدیل شود که به حدی رشد کرده است . که اکنون بیش از 272 نقطه فروش در 34 کشور جهان، هم فروشگاه ها و هم امتیازات خود دارد.

تاریخچه خانه کورتفیل

برند کورتفیل یک شرکت مد اسپانیایی است که در این کشور دارای سنت طولانی در مد لباس است. توسط طراح مادریدی به همین نام در سال 1974 ایجاد شد و در سال 1989 به طور انحصاری در Tendam گنجانده شد . و از سال 1992 تحت مالکیت گروه است. وفادار به ارزش‌های سبک، ظرافت و کیفیت، استفاده از رنگ و ظرافت پارچه‌ها را با دقت ترکیب می‌کند . و طرح‌های منحصر به فرد و منحصربه‌فرد را به مشتریان ارائه می‌دهد. مفهوم و شخصیت برند مبتنی بر ارزش هایی مانند سنت، فرهنگ، تاریخ اسپانیا، معماری و هنر است . اما مهمتر از همه در DNA برند، میراث طراح باقی می ماند. نمادی از میراث صنعتگران اسپانیایی. پدرو دل هیرو “طرح های من همیشه شکلی از بیان است که به یافتن بهترین ویژگی های خود کمک می کند.”

اطلاعات بیشتر:  تاریخچه هودی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید