معرفی برند کرید

Rate this post
معرفی برند کرید
معرفی برند کرید

برند کرید یک خانه عطر اصیل و لوکس است . که به خلق عطرهای بسیار اصیل و حرفه ای برای مردان و زنان اختصاص دارد که از بهترین مواد عطری که جهان ارائه می دهد ساخته شده است . این داستان منحصر به فرد در سال 1760 زمانی آغاز شد . که یک جفت دستکش چرمی معطر توسط یک شرکت خیاطی جدید لندن به پادشاه جورج سوم تحویل داده شد. برندکرید که توسط جیمز هنری کرید در همان سال به سلطنت رسیدن پادشاه جوان تأسیس شد . سفر خود را به عنوان یک خیاط نفیس مستقر در میفر، لندن آغاز کرد . از آن زمان، برندکرید به مدت بیش از 260 سال برخی از بهترین شلوار ها ، تیشرت ها ، پیراهن ها ، و عطرها را برای افراد باهوش و متمایز خلق کرده است . و از میراث خیاطی خود به یکی از خانه‌های عطر برجسته در جهان تبدیل شده است .

یک تاریخ سلطنتی از کرید

خانه کرید که در سال 1854 از لندن به پاریس نقل مکان کرد . به درخواست ناپلئون سوم و امپراتورش، اوژنی، که کرید را به عنوان تامین کننده رسمی خانواده سلطنتی منصوب کرد . شهرت خود را به دلیل خیاطی بی عیب و نقص و خانه منحصراً کمیاب و محدود زینت بخشید. عطرها درایت و احتیاط که با یک مشتری سلطنتی، اشرافی و اجتماعی برجسته اداره می شد . به سرعت بخشی از افسانه کرید شد.

فروشگاه کریددر مقر تازه تاسیس خود در پاریس، به خلق میراثی از رایحه های بی نظیر برای مردان و زنان ادامه داد، که مورد توجه متخصصان عطر و تحسین کنندگان کیفیت، سبک و جذابیت است. در طول قرن‌ها، خانواده کرید بیش از 200 عطر تولید کرده‌اند . که همگی گواهی بر روحیه خلاقانه منحصربه‌فردی است .که همراه با بینی ارثی مشتاق از پدر به پسر در هفت نسل منتقل شده است.

عطر مدرن که میراث غنی را جشن می گیرد

امروزه، نسل هفتم بنیانگذار جیمز هنری کرید و استاد عطرساز، اولیویه کرید، این سنت بزرگ را ادامه می دهد. اولیویه با همراهی پسرش اروین، سفرهای زیادی برای تهیه، تحقیق، بازرسی و سفارش بهترین مواد از سراسر جهان دارد. گل رز بلغارستان، ترکیه و مراکش، زنبق فلورانسی، ترنج کالابریا، وتیور هائیتی، وانیل بوربون، یاس ایتالیایی و مرغوب ترین عنبر تنها تعدادی از ترکیبات خاص موجود در عطرهای کرید هستند.

اطلاعات بیشتر:  چگونه لباس بپوشیم تا لاغرتر به نظر برسیم

عطر مجلل Artisan Of The Future

با حمایت از روش‌های سنتی عطرسازی، از جمله تکنیک تزریق قدیمی که اکنون توسط اکثر خانه‌های عطرسازی مدرن به دلیل فرآیندهای پرهزینه آن کنار گذاشته شده است. برند کرید با افتخار عطرهای جاودانه‌ای با کیفیت بی‌نظیر Millsime را از کارخانه خانوادگی خود در فونتن بلو در حومه آن ایجاد می‌کند. از پاریس هر عطر کرید هنوز هم امروزه فیلتر، بطری شده و با دست برچسب گذاری می شود . تا یک تجربه عطر واقعاً حرفه ای داشته باشید. این فرآیند کار فشرده ای است، اما Creed با هنر و کمال هدایت می شود . برداشتی جاودانه و در عین حال مدرن از تاریخ، در بطری.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید